متن خبر

Threads تغییر پروفایل آسان را به برنامه های تلفن همراه خود اضافه می کند

Threads تغییر پروفایل آسان را به برنامه های تلفن همراه خود اضافه می کند

شناسهٔ خبر: 436305 -
Threads رقیب توییتر متا بالاخره راهی برای جابجایی بین چندین حساب بدون خروج از سیستم اضافه کرد.

این برنامه شبکه اجتماعی روز پنجشنبه اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند با فشار طولانی روی نماد نمایه در پایین سمت راست، حساب کاربری خود را در برنامه های تلفن همراه خود تعویض کنند. کاربران می توانند پس از فشار طولانی بر روی گزینه “Add profile” ضربه بزنند تا یک نمایه جدید اضافه کنند.

این باعث می‌شود کاربران راحت‌تر بین پروفایل کاری و شخصی جابجا شوند. آدام موسری، رئیس اینستاگرام، مشخص نکرد که آیا محدودیتی در تعداد حساب‌هایی که می‌توانید به ویژگی تغییر پروفایل اضافه کنید وجود دارد یا خیر.

تغییر مشخصات رشته ها

Threads در حال ارائه یک ویژگی تغییر پروفایل در برنامه های تلفن همراه خود است اعتبار تصویر: Threads/Adam Mosseri

جالب اینجاست که ویژگی پروفایل اپلیکیشن شبکه اجتماعی مبتنی بر متن در همان روزی اعلام شد که فیسبوک به افراد امکان می‌دهد چندین پروفایل شخصی در اپلیکیشن آبی داشته باشند.

با گذشت بیش از سه ماه از راه‌اندازی، Threads با راه‌اندازی آپشن های جدید از بین می‌رود. اواخر ماه گذشته، آزمایش ویژگی های جستجوی متن کامل را در نیوزلند و استرالیا آغاز کرد. در اوایل این ماه، این شرکت قابلیت جستجو را در سطح جهانی راه اندازی کرد.

در ماه سپتامبر، Threads همچنین ویژگی هایی مانند روشن کردن اعلان ها به مدت ۲۴ ساعت برای یک پست خاص و امکان نقل قول از پست ها در وب را ارائه کرد.

رقبای Threads نیز آپشن های ی را در یک چشم‌انداز رقابتی رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌کنند. در اوایل این هفته، Mastodon نسخه ۴.۲ را با جستجوی بهبود یافته برای نمایه‌ها و پست‌ها، پیشنهادات اقدام سریع خودکار در کادر جستجو، یک رابط وب جدید با نشانگرهای رشته‌ها و پیش‌نمایش مقالات بهتر، و یک تب جدید تنظیمات حریم خصوصی و دسترسی را معرفی کرد.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است