متن خبر

Steam Deck 2 ممکن است تا سال ۲۰۲۶ وارد بازار شود، Valve آن را نمی بیند که “در چند سال آینده” عرضه شود.

Steam Deck 2 ممکن است تا سال ۲۰۲۶ وارد بازار شود، Valve آن را نمی بیند که “در چند سال آینده” عرضه شود.

شناسهٔ خبر: 436386 -
Valve گفته است که می خواهد Steam Deck 2 بسازد اما نمی بیند که در چند سال آینده عرضه شود.

Pierre-Loup Griffais، کدگذار Valve در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۲۳ به CNBC بیان کرد که تیم در حال حاضر سخت در حال کار بر روی Steam Deck فعلی است، اما از نظر آنچه در آینده خواهد آمد، "ما به نوعی به این هدف عملکردی نگاه می کنیم که داریم به عنوان یک هدف پایدار برای چند سال».

گریفیس توضیح داد: «ما فکر می‌کنیم که از نظر امکان پخش تمام تجربیات این نسل جدید، نقطه بسیار شیرینی است و تاکنون، نسخه‌های جدید با تجربیات عالی در Steam Deck منتشر شده‌اند.

بدیهی است که ما در حال کار با توسعه‌دهندگان بر روی نسخه‌های آینده هستیم و بازخوردها را زیر نظر داریم، اما تا کنون، فکر می‌کنم در زمینه اسب بخار بسیار خوب بوده است.

در اوایل سال جاری، لارنس یانگ، طراح Steam Deck، زمانی که از او در مورد جانشین دستگاه دستی پرسیده شد، افکار مشابهی را به اشتراک گذاشت. در آن زمان، یانگ هیجان خود را برای پیشرفت‌هایی که می‌توان در سیستم فعلی ایجاد کرد به اشتراک گذاشت، اما بیان کرد که "یک نسل بعدی Deck واقعی با افزایش قابل توجهی در اسب بخار برای چند سال وجود نخواهد داشت".

گریفیس بعداً بیانیه خود را به CNBC با The Verge گسترش داد و گفت: "برای ما مهم است که Deck یک هدف عملکرد ثابت برای توسعه دهندگان ارائه دهد و پیام به مشتریان ساده است، جایی که هر دک می تواند بازی های مشابهی را انجام دهد. به این ترتیب، تغییر سطح عملکرد چیزی نیست که ما آن را ساده بدانیم، و تنها زمانی قصد داریم این کار را انجام دهیم که به اندازه کافی افزایش قابل توجهی وجود داشته باشد.

ما همچنین نمی‌خواهیم عملکرد بیشتری با هزینه‌های قابل‌توجهی برای بهره‌وری انرژی و عمر باتری به همراه داشته باشد. من پیش‌بینی نمی‌کنم که چنین جهشی در چند سال آینده امکان‌پذیر باشد، اما ما همچنان به دقت نوآوری‌ها را در معماری زیر نظر داریم. و فرآیندهای ساخت و ساز برای دیدن اینکه همه چیز به کجا می رود."

برای اطلاعات بیشتر، بهترین انتخاب‌های ما را برای بهترین بازی‌های Steam Deck برای رفت‌وآمدتان و همچنین بهترین بازی‌های رایانه‌ای که می‌توانید در حال حاضر انجام دهید، تحلیل کنید.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است