سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Skyflow 30 میلیون دلار بیشتر افزایش می دهد زیرا هوش مصنوعی تقاضا برای کسب و کار حریم خصوصی خود را افزایش می دهد

صبح امروز Skyflow اعلام کرد که 30 میلیون دلار افزونه سری B به رهبری Khosla Ventures جمع آوری کرده است. این معامله در تعدادی از جنبه ها از جمله ساختار دور و چگونگی تأثیر Skyflow توسط رشد هوش مصنوعی جالب است. سرمایه جدید پس از آن به دست آمد که Skyflow تجارت حریم خصوصی داده خود را برای پشتیبانی از فناوری های جدید هوش مصنوعی در سال گذشته گسترش داد. در مصاحبه ای ...

صبح امروز Skyflow اعلام کرد که 30 میلیون دلار افزونه سری B به رهبری Khosla Ventures جمع آوری کرده است. این معامله در تعدادی از جنبه ها از جمله ساختار دور و چگونگی تأثیر Skyflow توسط رشد هوش مصنوعی جالب است.

سرمایه جدید پس از آن به دست آمد که Skyflow تجارت حریم خصوصی داده خود را برای پشتیبانی از فناوری های جدید هوش مصنوعی در سال گذشته گسترش داد. در مصاحبه ای با TechCrunch، انشو شارما، بنیانگذار و مدیرعامل Skyflow بيان کرد که نرم افزارهای مرتبط با هوش مصنوعی آن به سرعت به بخشی از کل تجارت آن تبدیل شده است.

این استارت‌آپ شاهد افزایش درآمدهای خود از استفاده از مدل‌های زبانی بزرگ از 0% به حدود 30% بود که نشان می‌دهد نرخ رشد شرکت به دلیل نیاز بازار به خدمات مدیریت داده‌ای که ناشی از اشتیاق داده‌های LLM است، افزایش یافته است.

کسب و کار Skyflow به عنوان یک API آغاز شد که اطلاعات شناسایی شخصی یا PII را از طرف مشتریان ذخیره می کرد. هوش مصنوعی انواع داده هایی را که ممکن است حاوی آن باشد، گسترش داده است. در عصر کنونی جمع آوری داده ها - Databricks و Snowflake امروزه به طور تصادفی نام های شناخته شده ای در فناوری نیستند - و تمایل به به کار انداختن این داده ها با استفاده از مدل های AI، اطمینان از اینکه فقط داده های تایید شده توسط یک LLM استفاده می شود و شخصی که آن را درخواست می کند، است. بدون مجوزهای کوچک و وظیفه حاکمیتی.

اینکه استارت‌آپ اکنون سرمایه بیشتری جذب می‌کند، شوک بزرگی نیست. پس از جمع آوری 45 میلیون دلار سری B در سال 2021، این شرکت به TechCrunch بيان کرد که بخشی از این سرمایه را برای ایجاد ردپای منطقه ای خود برای حمایت بهتر از قوانین اقامت داده که بخش های مهم مقرراتی برای شرکت ها هستند، به کار گرفته است. (Skyflow در جدیدترین انتشار اخبار خود بيان کرد که حمایت خود از چین و قوانین داده خاص آن بازار را گسترش داده است. ) چند سال بعد هرگز زمان عجیبی برای افزایش سرمایه نیست، اما این واقعیت که دور کمتری به دست آمد، و در قالب یک پسوند، نظر ما را جلب کرد.

هنگامی که از شارما پرسیده شد که چرا Skyflow این راند را به جای سری C پسوندی می‌نامد، زمانی که ارزش آن کمی متفاوت بود، شارما بيان کرد که شرکت او و مشتریانش واقعاً اهمیتی نمی‌دهند که یک راند نامیده می‌شود. او گفت: "پول برای ما پول است. " به قول او آنچه مهمتر است این است که شرکت او "رقیق بسیار کم را دید و [توان] افزایش سرمایه برای رشد سریعتر داشت." به اندازه کافی منصفانه

با این حال، نام گرد کمی بیشتر است که ارزش وقت ما را دارد. شارما بيان کرد که از صحبت با سرمایه گذاران خطرپذیر برای این دور اخیر آموخته است که سرمایه گذاران در مرحله آخر در حال عقب نشینی از میزان سرمایه گذاری خود هستند، در حالی که سرمایه گذارانی که او تحت برچسب "رشد اولیه" قرار داده اند، فعال تر هستند. پس ، با نامیدن این دور یک پسوند سری B، می تواند روند جمع آوری کمک های مالی خود را بهتر تنظیم کند. شارما همچنین تاکید کرد که Khosla Ventures تعدادی سرمایه گذاری در هوش مصنوعی انجام داده است و این شرکت را از اهمیت حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها در استفاده از LLM شرکت آگاه می کند.

Vinod Khosla در بیانیه‌ای اعلام کرد که «نیاز به زیرساخت اعتماد و حفظ حریم خصوصی برای حفاظت از داده‌های حساس کلیدی است»، ساخت ابزاری برای اطمینان از اینکه داده‌ها در هیچ زمینه‌ای درز نمی‌کنند، «برای هر کسب‌وکار سازمانی حیاتی است». از این رو معامله Skyflow.

از نظر رشد گسترده تر، اسکای فلو در سال گذشته بیش از دو برابر شد و درآمد خود را 110 درصد افزایش داد. شارما از توضیح دقیق در مورد نوع درآمدی که این رقم به آن مرتبط است، اعم از درآمد سالانه و یا درآمد بعدی یا موارد مشابه، خودداری کرد. اما او بيان کرد که این شرکت اکنون در حوزه درآمد دو رقمی میلیونی قرار دارد.

این Skyflow گرد به طور منظم به چندین روند تقسیم می شود که اخیراً مشاهده کرده ایم. استارت‌آپ‌هایی که در اوج رشد سرمایه‌گذاری در سال 2021 رشد کردند، اکنون به دنبال دورهای متعاقب سرمایه متوسط ​​هستند. رشد انفجاری در هوش مصنوعی باعث ایجاد مشاغل سالم برای زیرساخت های LLM و شرکت های پشتیبانی می شود. و در نهایت، شرکت‌هایی که ابزارهای خود را از طریق API ارائه می‌کنند، هنوز عملکرد بسیار خوبی دارند، حتی اگر قیمت‌گذاری مبتنی بر استفاده در سال‌های اخیر کمی آسیب دیده باشد.

از آنجایی که کار حفظ حریم خصوصی داده‌های مرتبط با هوش مصنوعی چقدر سریع به یک پله درآمد کلیدی برای Skyflow تبدیل شده است، رشد آن پنجره‌ای را برای ما فراهم می‌کند که چقدر سریع تقاضای شرکت‌ها برای LLM افزایش می‌یابد، و اینکه چقدر می‌توانید از فروش بیل‌ها و بیل‌های دیجیتال در این زمینه کسب درآمد کنید. جدیدترین نرم افزار طلا راش.

خبرکاو