سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Silent Hill: The Short Message هم اکنون به صورت رایگان برای دارندگان PS5 در دسترس است

(اعتبار تصویر: Konami) جدیدترین State of Play چیزهای زیادی برای ارائه داشت، به خصوص برای طرفداران ترسناک که صبورانه منتظر اخبار بیشتر در مورد بازسازی آتی Silent Hill 2 بودند، و اگرچه ممکن است این چیزی نباشد که طرفداران بازسازی به آن امیدوار بودند، اما راهی برای زمان را بگذرانیم تا به آن برسیم. Silent Hill: The Short Message یک تجربه جدید و کوتاه در Silent Hill است که مشکلات معاصر را برای مخاطبان جوان‌تر پوشش می‌دهد. ...
یک زن تلفنی
(اعتبار تصویر: Konami)

جدیدترین State of Play چیزهای زیادی برای ارائه داشت، به خصوص برای طرفداران ترسناک که صبورانه منتظر اخبار بیشتر در مورد بازسازی آتی Silent Hill 2 بودند، و اگرچه ممکن است این چیزی نباشد که طرفداران بازسازی به آن امیدوار بودند، اما راهی برای زمان را بگذرانیم تا به آن برسیم.

Silent Hill: The Short Message یک تجربه جدید و کوتاه در Silent Hill است که مشکلات معاصر را برای مخاطبان جوان‌تر پوشش می‌دهد. Motoi Okamoto، تهیه‌کننده کونامی، در یک پست وبلاگ توضیح داد: «ما می‌خواستیم یک Silent Hill جدید و مدرن بسازیم. "ما در نهایت به نحوه ارتباط جوانان مدرن به صورت آنلاین و از طریق تلفن و نقشی که می تواند در یک داستان ترسناک روانشناختی ایفا کند، نگاه کردیم. به عنوان مثال، یک چیز ترسناک در مورد رسانه های اجتماعی این است که چگونه حتی نظرات فردی بی اهمیت به طور انبوه می توانند ایجاد و ایجاد کنند. تا زمانی که به این موج عظیم نفرت تبدیل شوند."

قهرمان داستان، زن جوانی به نام آنیتا، پیام های مبهم دوستش را به یک بلوک آپارتمانی در حال فروپاشی که در شایعات وحشتناک مرگ و جنایت پوشیده شده است، دنبال می کند. به زودی، آنیتا خود را در فضای ماورایی گرفتار می یابد که توسط یک هیولای پیچ خورده تسخیر شده است. سخنان دوستش که تنها کمکی است که آنیتا در حل این معما می کند، "نمی توانی آنجا را ترک کنی تا آن را پیدا کنی."

اوکاموتو گفت: "این بازی به عنوان چیزی شبیه به یک پروژه آزمایشی شروع شد - فرصتی برای ما تا چیزهای مختلف را امتحان کنیم، ببینیم چه چیزی موثر است و چه چیزی خوب نیست، و تخصص خود در بازی های ترسناک را رشد داده و تقویت کنیم."

اگرچه ممکن است این بازی ترسناکی نباشد که بسیاری از طرفداران سایلنت هیل منتظر دیدن آن بودند، اما هنوز هم داشتن یک داستان جدید برای بازیکنان که می توانند در آن غوطه ور شوند، در حالی که منتظر معامله واقعی هستیم، عالی است.

برای عناوین وحشتناک تر، حتماً بهترین بازی های ترسناک و بهترین بازی های ترسناک مستقل را که هم اکنون برای بازی در دسترس هستند، تحلیل کنید.

ویژگی های نویسنده

Elie یک ویژگی نویس برای TechRadar Gaming است، اینجا برای نوشتن در مورد هر چیز جدید یا کمی عجیب و غریب. قبل از نوشتن برای TRG، الی برای کارشناسی ارشد در دانشگاه کاردیف JOMEC در روزنامه‌نگاری بین‌المللی و مستند تحصیل کرد – اوقات فراغت خود را صرف فیلم‌برداری از اسناد کوتاه یا ویرایش بخش بازی برای نشریات دانشجویی خود می‌ کرد.

اولین قدم الی در بازی از طریق پوکمون بود، اما آنها قدم طبیعی بعدی را در ژانر ترسناک برداشتند. هر بازی که شما را در شب بیدار نگه می دارد در فهرست آنها برای بازی است - علیرغم این واقعیت که یکی از بزرگترین ترس های الی تعقیب می شود.

خبرکاو