سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Remedy Entertainment حقوق امتیاز کنترل را از ناشر 505 Games به دست می‌آورد

(اعتبار تصویر: 505 بازی) Remedy Entertainment تایید کرده است که حقوق کامل کنترل را به دست آورده است فرنچایزی از 505 Games، شرکتی که در ابتدا عنوان 2019 را منتشر کرد. Remedy در پست یک سرمایه گذار در وب سایت رسمی خود تأیید شده است. در این پست آمده است که "کلیه حقوق انتشار، توزیع، بازاریابی و سایر حقوق" مربوط به امتیاز کنترل به توسعه دهنده فنلاندی بازگردانده ...
کنترل - هنر کلید
(اعتبار تصویر: 505 بازی)

Remedy Entertainment تایید کرده است که حقوق کامل کنترل را به دست آورده است فرنچایزی از 505 Games، شرکتی که در ابتدا عنوان 2019 را منتشر کرد.

Remedy در پست یک سرمایه گذار در وب سایت رسمی خود تأیید شده است. در این پست آمده است که "کلیه حقوق انتشار، توزیع، بازاریابی و سایر حقوق" مربوط به امتیاز کنترل به توسعه دهنده فنلاندی بازگردانده شده است.

این پست ادامه می‌دهد: «فرانچایز Control در هسته Remedy قرار دارد. Remedy با به دست آوردن حقوق کامل Control ، Condor [یک پروژه جانبی چندنفره برای Control ] و Control 2 ، اکنون در موقعیتی است که می‌تواند تصمیمات درستی برای محصول و کسب‌وکار با تمرکز بر رشد فرنچایز بلندمدت اتخاذ کند.

Control 2 به طور رسمی در سال 2022 معرفی شد ، اما اطلاعات بیشتری در مورد دنباله در این میان وجود ندارد. از آن زمان، Remedy Entertainment همچنین Alan Wake 2 را منتشر کرد که با تحسین منتقدان و چندین نامزدی بازی سال 2023 روبه‌رو شد.

علاوه بر این، بازسازی دو عنوان اول Max Payne و همچنین Condor، عنوانی با محوریت چند نفره در Remedy Connected Universe (که شامل Alan Wake، Control و احتمالا Quantum Break می‌شود) در حال انجام است.

این احتمالاً خبری خوشایند برای طرفداران پروژه های Control and Remedy Entertainment در کل خواهد بود. زمان اعلام نیز بسیار مناسب است. در فوریه 2024، مدیر عامل Remedy، Tero Virtala اظهار داشت که Control 2 و سایر پروژه‌ها به دلیل عملکرد تجاری قوی Alan Wake 2، «همگی سرعت توسعه را افزایش داده‌اند» .

Alan Wake 2 همچنین دارای دو الحاق DLC پولی در راه است. خانه دریاچه و چشمه های شب. در حالی که تایید شده است که هیچ کدام مستقیماً به Control 2 راه پیدا نخواهند کرد ، سام لیک، مدیر خلاقیت، اظهار داشت که آنها نکاتی را در مورد آنچه در ادامه سریال خواهر آلن ویک خواهد آمد، ارائه خواهند کرد.

ما Alan Wake 2 را یکی از بهترین بازی های ترسناک منتشر شده در سال های اخیر می دانیم. و برای بازی‌های بیشتر مشابه، حتماً فهرست بهترین بازی‌های تک‌نفره ما را برای توصیه‌هایی در مورد عناوین عالی‌تر مرور کنید.

ویرایشگر سخت افزار

Rhys ویرایشگر سخت افزار TRG است و بیش از دو سال است که بخشی از تیم TechRadar بوده است. Rhys به ویژه علاقه‌مند به کنترل‌کننده‌ها و هدست‌های شخص ثالث با کیفیت بالا، و همچنین جدیدترین و بهترین‌ها در جنگنده‌ها و VR، تلاش می‌کند تا پوششی آموزنده و خوانا را برای انواع سخت‌افزارهای بازی ارائه دهد. در مورد خود بازی‌ها، Rhys به‌ویژه به بازی‌های مبارزه‌ای و مسابقه‌ای و همچنین بازی‌های روحی و RPG علاقه‌مند است.

خبرکاو