سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Prince of Persia: The Lost Crown تعداد زیادی محتوای رایگان دریافت می کند که اولین آن به زودی ارائه می شود

(اعتبار تصویر: یوبی سافت) تأیید شده است که اخیراً یوبی‌سافت ساید اسکرول metroidvania Prince of Persia: The Lost Crown قرار است محتویات بیشتری را در به‌روزرسانی‌های رایگان دریافت کند که اولین مورد قرار است «به‌زودی» ارائه شود. این خبر را منیر رادی، کارگردان بازی در ویدئویی که در توییتر/X به اشتراک گذاشته شد ، اعلام کرد و از بازیکنان برای حمایت تا کنون تشکر کرد. با این حال، او ...
سارگون در حال تحویل زانو <a href= به دشمن در شاهزاده ایرانی The Lost Crown" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ptepk6oYnNRPvW6poYzcn3.jpg">
(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

تأیید شده است که اخیراً یوبی‌سافت ساید اسکرول metroidvania Prince of Persia: The Lost Crown قرار است محتویات بیشتری را در به‌روزرسانی‌های رایگان دریافت کند که اولین مورد قرار است «به‌زودی» ارائه شود.

این خبر را منیر رادی، کارگردان بازی در ویدئویی که در توییتر/X به اشتراک گذاشته شد ، اعلام کرد و از بازیکنان برای حمایت تا کنون تشکر کرد. با این حال، او فاش کرد که توسعه دهندگان "تا پایان کار فاصله دارند."

به طور خاص، بازیکنان Prince of Persia: The Lost Crown می‌توانند انتظار داشته باشند که «در ماه‌های آینده» محتوا و حالت‌های بیشتری را ببینند، که مطمئناً برای هر کسی که داستان اصلی side-scroller را به پایان رسانده است، خبر فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

ما برنامه های جالبی برای ماه های آینده داریم. این طرح‌ها شامل به‌روزرسانی‌های رایگان، گفت ن محتوا و حالت‌های بیشتر است - حالت‌هایی برای چالش، کاوش و لذت بردن شما.» "اولین به روز رسانی رایگان ما به زودی ارائه می شود."

از تیم توسعه دهنده ما به شما، واقعاً از شما متشکرم. 🥰 pic.twitter.com/OUDWYSLXAk 22 فوریه 2024

Radi توصیه می کند که هر کسی که منتظر این به روز رسانی است توجه خود را به تنظیمات سختی Immortal موجود بازی معطوف کند، که چالش برانگیزترین دسته با دشمنان بسیار قوی تر برای مبارزه است. او همچنین توصیه کرد که بازیکنان با آرتابان تمرین کنند. او اذیت کرد که "این مهارت ها می توانند بسیار مفید باشند."

در غیر این صورت، رادی هیچ اشاره‌ای در مورد انتظارات بازیکنان از به‌روزرسانی‌های محتوا ارائه نکرده است، همچنین به طرفداران تاریخ دقیقی داده نشده است که منتظر آن باشند، پس آنها فقط باید فعلاً این فضا را تماشا کنند.

در اینجا در TechRadar Gaming، جیک تاکر، سردبیر، به Prince of Persia: The Lost Crown در نقد خود چهار ستاره از پنج ستاره داد و حرکت آن و تکامل تروپ ها در ژانر مترویدوانیا را ستود. او نوشت: « شاهزاده ایرانی: تاج گمشده تصویری از توسعه پایدار را ترسیم می‌کند، زیرا تمام هیجانات یک نسخه مدرن AAA را در یک بسته کوچکتر القا می‌کند. با ایده ها و تجربیات سنگین، این درجه یک است. »

به دنبال چند بازی جدید برای بازی هستید؟ حتماً توصیه‌های ما را برای بهترین بازی‌های تک‌نفره تحلیل کنید ، یا با انتخاب‌های ما برای بهترین بازی‌های PS5 ، بهترین بازی‌های Xbox Series X و بهترین بازی‌های Nintendo Switch، کتابخانه بازی‌تان را گسترش دهید .

News Writer، TechRadar Gaming

کاترین یک خبر نویس برای TechRadar Gaming است. او که دارای مدرک روزنامه‌نگاری از دانشگاه شفیلد بود، پس از صرف زمان زیادی در روزنامه دانشگاهش و نوشتن در مورد پوکمون و بازی‌های مستقل جالب، جذب صنعت رسانه بازی‌ها شد و متوجه شد که در واقع کار بسیار جالبی است. او قبلاً 19 ماه را به عنوان روزنامه نگار تمام وقت در GAMINGbible کار کرده بود. او همه چیز نینتندو را دوست دارد و هرگز صحبت در مورد Xenoblade Chronicles را متوقف نخواهد کرد.

خبرکاو