سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Prime Video ستاره Game of Thrones را به پیش درآمد اکشن آینده کریس پرت به The Terminal List اضافه کرد.

(اعتبار تصویر: Amazon Prime Video) همانطور که چند هفته پیش گزارش دادیم، The Terminal List از Prime Video در حال دریافت یک پیش درآمد است – و آخرین اعلامیه بازیگری برای این مجموعه، که The Terminal List: Dark Wolf نام دارد، جالب است. طبق گزارشی اختصاصی از Variety ، تام هاپر که تازه از The Umbrella Academy ، Black Sails، Game of Thrones و تریلر غیرقانونی Place of Bones ، تازه وارد است، به عنوان یک نیروی دریایی به ...
عکسی <a href= از Prime Video's The Terminal List of Chris Pratt" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/T2EqdnXYncN5wbsa5iT8aD.jpg">
(اعتبار تصویر: Amazon Prime Video)

همانطور که چند هفته پیش گزارش دادیم، The Terminal List از Prime Video در حال دریافت یک پیش درآمد است – و آخرین اعلامیه بازیگری برای این مجموعه، که The Terminal List: Dark Wolf نام دارد، جالب است.

طبق گزارشی اختصاصی از Variety ، تام هاپر که تازه از The Umbrella Academy ، Black Sails، Game of Thrones و تریلر غیرقانونی Place of Bones ، تازه وارد است، به عنوان یک نیروی دریایی به نام Raife Hastings به بازیگران می‌پیوندد.

بازیگران اصلی کریس پرت و تیلور کیچ از The Terminal List هر دو برای سریال پیش درآمد بازخواهند گشت، که داستان آن پنج سال قبل از رویدادهای The Terminal List است و بر بن ادواردز (کیچ) و سفر او از نیروی دریایی به شبه نظامی سیا تمرکز دارد. اپراتور.

فهرست ترمینال: گرگ تاریک: آنچه تاکنون می دانیم

آمازون هنوز تاریخ پخش را اعلام نکرده است، عمدتاً به این دلیل که سریال به تازگی در کنار فصل دوم خود The Terminal List در حال تولید است که داستان را در روزگار کنونی ادامه خواهد داد. اما انتشار اواخر سال 2024 محتمل به نظر می رسد.

از نظر انتظارات، ترمینال فهرست : گرگ تاریک احتمالاً به اندازه سریالی که پیش درآمد آن است، تفرقه افکن خواهد بود. نمایش کنونی 40 درصد اسفناک از سوی منتقدان راتن تومیتوز در مقایسه با 94 درصد از بینندگان دارد.

دلیل این تفاوت بدون شک تا حدی به این دلیل است که منتقدان تمایل دارند در مورد نمایش های اکشن کمی فضول باشند، اما هسته اصلی اکثر نقدها این نبود که منتقدان با ژانر مشکل داشتند. آن‌ها اغلب احساس می‌کردند که این سریال می‌توانست یک فیلم اکشن بسیار مناسب بسازد، اما این سریال طولانی شده بود و در نتیجه از سرعت‌گیری رنج می‌برد. این توضیح محتمل‌تری برای نمرات ولرم نسبت به توضیحی است که توسط طرفدار سریال بیل اچ ارائه شد، که به آن پنج ستاره کامل اعطا کرد و ادعا کرد که منتقدان "بیشتر عبادت‌کنندگان فدرال با سر و صدا بودند."

ما هنوز نمی دانیم Terminal List: Dark Wolf چه زمانی در Prime Video پخش می شود، اما فصل اول - The Terminal List - که ما آن را به عنوان یکی از بهترین سریال های Prime Video رتبه بندی کردیم، اکنون در دسترس است.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده

کری مارشال ( توئیتر ) نویسنده، پخش کننده، نوازنده و وسواس ابزار آشپزخانه (توئیتر) از سال 1998 در مورد فناوری می نویسد، با توصیه های حکیمانه و نظرات عجیب و غریب به انواع مجلات و وب سایت ها و همچنین نوشتن بیش از دوازده کتاب کمک می کند. کتاب خاطرات او، کری یک مرد را می کشد ، اکنون به فروش می رسد. او خواننده گروه راک گلاسوژی HAVR است.

خبرکاو