سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Patch 6.57 Final Fantasy 14 بهبودهای جدیدی را به داستان اصلی و PvP اضافه می کند.

(اعتبار تصویر: Square Enix) Patch 6.57 Final Fantasy 14 اکنون به صورت زنده منتشر شده است و مجموعه ای از پیشرفت ها و تغییرات کیفیت زندگی را در بازی نقش آفرینی آنلاین (MMORPG) به طور گسترده چند نفره ارائه می کند. اگرچه اسکوئر انیکس اعلام کرد که وصله 6.55 آخرین وصله اصلی پیش از انتشار نسخه الحاقی بعدی Dawntrail در تابستان امسال خواهد بود، اما هنوز جا برای برخی اصلاحات فنی جزئی در این بین وجود دارد. با نسخه 6.57، کاربران ...
سامورایی فاینال فانتزی 14
(اعتبار تصویر: Square Enix)

Patch 6.57 Final Fantasy 14 اکنون به صورت زنده منتشر شده است و مجموعه ای از پیشرفت ها و تغییرات کیفیت زندگی را در بازی نقش آفرینی آنلاین (MMORPG) به طور گسترده چند نفره ارائه می کند.

اگرچه اسکوئر انیکس اعلام کرد که وصله 6.55 آخرین وصله اصلی پیش از انتشار نسخه الحاقی بعدی Dawntrail در تابستان امسال خواهد بود، اما هنوز جا برای برخی اصلاحات فنی جزئی در این بین وجود دارد. با نسخه 6.57، کاربران می توانند چندین به روز رسانی با هدف متعادل کردن و تنظیم محتوای قابل پخش، مانند محتوای PvP و Savage پیدا کنند.

از نظر ماموریت‌ها، جوایز برای سه سناریوی اصلی برای A Realm Reborn تنظیم شده است، از جمله "The Scions of the Seventh Dawn"، "Back from the Wood" و "The Black Wolf's Ultimatum". این ماموریت ها به ترتیب به بازیکنان با 12، 10 و 8 بلیط Vesper Bay Aetheryte پاداش می دهند، اما به 40، 33 و 26 افزایش یافته اند. از آنجایی که چند بار در بازی پایه بازیکن باید به سرعت به یک مکان مکرر سفر کند، این یک غرامت خوب است.

در مورد محتوای نبرد، سطح 90 raid Thaleia اکنون به Duty Roulette: Alliance Raids اضافه شده است و محدودیت هفتگی برای Allagan Tomestones of Comedy از 450 به 900 افزایش یافته است، اگرچه حداکثر ذخیره 2000 تومانی تغییر نکرده است. .

Pandaemonium: Anabaseios (وحشی) نیز برخی از تنظیمات را دریافت کرده است. به عنوان مثال، اکنون خزانه‌های گنج همیشه ظاهر می‌شوند - بدون کاهش پاداش صرف نظر از اینکه اعضای حزب قبلاً حمله را پاک کرده‌اند یا خیر. محدودیت هفتگی پاداش صندوق گنج نیز به همراه محدودیت ورود هفتگی حذف شده است.

برای محتوای PvP، مقدار داده مورد نیاز برای برنده شدن در Fields of Glory (شتر) از 2000 به 1600 کاهش یافته است، در حالی که مقدار داده به دست آمده از شکست دادن یکی از اعضای تیم مقابل از 5 به 8 افزایش یافته است.

علاوه بر یک سری رفع اشکال و به‌روزرسانی‌های متفرقه - که شامل تعداد کمدی Allagan Tomestones است که برای تکمیل یک خط از Khloe's Wondrous Tails از 50 تا 300 ارائه شده است - Square Enix همچنین به بازیکنان یادآوری کرد که Xbox Series X|S بتای باز قرار است در 21 فوریه آغاز شود . همچنین چندین مشخصات برای گزینه های وضوح و راه اندازی فهرست شده است. شما می توانید همه چیز در مورد آنها را در یادداشت های پچ بخوانید.

برای اطلاعات بیشتر، فهرست ما از بهترین MMORPG ها و همچنین بهترین بازی های رایانه شخصی در اینجا آمده است .

خبرکاو