سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

MWC 2024: هیچ چیز با تلفن (2a) وارد محدوده بودجه نمی شود

هیچ چیز در مورد نسخه های جدید ساکت نیست. فشار رسانه ای این شرکت تلفن مستقر در لندن عمدتاً به انتشار اطلاعات در مورد دستگاه ها ذره ذره متکی است. تا کنون این یک استراتژی محکم بوده است (اگر به عنوان کسی که این دنیا را پوشش می دهد کمی آزاردهنده باشد)، زیرا بسیاری از اعلامیه های آن محصولات نسل اول بوده اند که هر کدام فراتر از طرفداران وفادار شرکت، سر و صدایی ایجاد ...

هیچ چیز در مورد نسخه های جدید ساکت نیست. فشار رسانه ای این شرکت تلفن مستقر در لندن عمدتاً به انتشار اطلاعات در مورد دستگاه ها ذره ذره متکی است. تا کنون این یک استراتژی محکم بوده است (اگر به عنوان کسی که این دنیا را پوشش می دهد کمی آزاردهنده باشد)، زیرا بسیاری از اعلامیه های آن محصولات نسل اول بوده اند که هر کدام فراتر از طرفداران وفادار شرکت، سر و صدایی ایجاد می کنند.

هیچ چیز تلفن (2a) مطمئناً مطابق با این لایحه نیست. در حالی که این در واقع سومین گوشی این شرکت است، اما هدف آن دقیقاً جمعیتی متفاوت از گوشی پرچمدار Phone (1) و Phone (2) است. بیت "a"، همانطور که احتمالاً از گوشی های قبلی جمع آوری کرده اید، دلالت بر تمرکز بر بودجه دارد. در سال‌های اخیر، این عمدتاً یک بازی برای تصمیم‌گیری بود که کدام آپشن های پرچم‌دار را می‌توان قربانی کاهش قیمت کرد، در حالی که حفظ آن تا حد امکان نزدیک به احساس برتر است.

پس از طنزهای مختلف و تعداد انگشت شماری از انتشار تصاویر رسمی، بالاخره تلفن (2a) در MWC 2024 روشنایی روز (خوب، درخشش گرم شب بارسلونا) را دید. به طور خاص، مهمان افتخاری در شب گذشته Nothing بود. مهمانی بعد از نمایش، با تمام شکوه ارزان قیمت خود در داخل یک جعبه شیشه ای می درخشد. در غیر این صورت، هیچ چیز در نمایشگاه بزرگ تجاری تلفن همراه پایین نبوده است و از حضور در طبقه منصرف شده است.

برای نقل قول از عملیات پیچک در تفسیر افلاطون از سقراط، "تنها چیزی که می دانم این است که هیچ چیز نمی دانم." جزئیات در حال حاضر بسیار اندک است. با این حال، طراحی مقدار خوبی در مورد محصول به ما می گوید. برای شروع، Nothing به طور غیر منتظره ای برخی از زیبایی شناسی شفاف بقیه خط را حفظ کرده است. Glyph های روشن نیز بازگشته اند - اگرچه سطح بسیار کمتری را نسبت به مدل های دیگر پوشش می دهند و به سه باند در بالا تنزل یافته اند.

تلفن (2a) دوربین دوگانه تلفن (2) را تنظیم می کند، اگرچه به مرکز منتقل شده است. من کنجکاو هستم که بشنوم که آیا این در درجه اول یک تصمیم عملی است یا یک تصمیم زیبایی شناختی. از آنجایی که هیچ چیز آنقدر روی طراحی متمرکز نشده است، اگر صرفاً برای متمایز کردن دستگاه از پرچمدارانش حرکت داده شود، تعجب نخواهم کرد. در هر صورت، این گوشی با ظاهری خوب و (به نظر می رسد) با ساخت محکمی است. ممکن است قسمت عقب برای برخی کمی شلوغ باشد، اما - مثل همیشه - من از کاری که هیچ کاری انجام نداده است تا همان طراحی را که اکثر سازندگان به آن اکتفا کرده اند، از بین ببرد، قدردانی می کنم.

ما جزئیاتی در مورد تنظیم دوربین فراتر از تعداد و جهت گیری نمی دانیم، اما تعجب نمی کنم اگر یک پله پایین تر از تلفن (2) باشد، زیرا تنظیمات دوربین مطمئناً به قیمت ساخت کمک می کند. با این حال، ما می دانیم که این گوشی از تراشه مدیاتک Dimensity 7200 Pro - نوعی که به طور خاص برای دستگاه ساخته شده است - قدرت می گیرد.

قیمت هنوز یک سوال باز است - و در این میان یک سوال مهم.

درباره MWC 2024 در TechCrunch بیشتر بخوانید

خبرکاو