سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

MWC 2024 – همه اخبار و گزارش های بزرگ B2B از کنگره جهانی موبایل

تازه کردن 2024-02-25T14:24:37.218Z با این حال، در دنیای B2B، ما اخبار فوری داریم... اپراتور تلفن همراه استرالیا اولین موتور اثبات ارزش برای برش 5G را معرفی می کند شاید Telstra یکی از بزرگترین شبکه های تلفن همراه در جهان نباشد، اما فناوری برش 5G آن قطعا توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. این به MNO اجازه می دهد تا چندین شبکه مجازی با متغیرهای عملکرد متفاوت ایجاد کند تا QoS را به ...

تازه کردن

با این حال، در دنیای B2B، ما اخبار فوری داریم...

اپراتور تلفن همراه استرالیا اولین موتور اثبات ارزش برای برش 5G را معرفی می کند

شاید Telstra یکی از بزرگترین شبکه های تلفن همراه در جهان نباشد، اما فناوری برش 5G آن قطعا توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. این به MNO اجازه می دهد تا چندین شبکه مجازی با متغیرهای عملکرد متفاوت ایجاد کند تا QoS را به ازای هر مشتری ارائه دهد. آنچه که در مورد این توسعه پیشگام است این است که به ما اجازه می دهد تا به حداقل سطح عملکرد برای یک مشتری متعهد شویم، سپس عملکرد برش را اندازه گیری و گزارش کنیم تا بدانیم آیا برش مطابق طراحی عمل می کند یا خیر. Shailin Sehgal، Telstra Executive Network Applications and Cloud نظر داد. Telstra با اریکسون برای این محصول برش همکاری کرد و در سالن اریکسون در MWC به نمایش گذاشته شد.

اگرچه خود نمایشگاه به طور رسمی در روز دوشنبه 26 آغاز می شود، برخی از شرکت ها قبلاً رویدادهای راه اندازی را برگزار کرده اند یا اخبار را زودتر منتشر کرده اند، با توجه به تعداد اعلامیه هایی که در MWC مورد توجه قرار گرفته اند.

همانطور که در سایت خواهر ما TechRadar گزارش شده است، این شامل Honor نیز می شود، که اوایل امروز از جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار خود، Magic 6، رونمایی کرد .

در جای دیگر، برند رقیب گوشی HMD Global با شرکت اسباب‌بازی Mattel همکاری کرده است تا یک گوشی تاشوی قدیمی با برند باربی را عرضه کند و از بزرگترین فیلم سال گذشته بهره ببرد.

پس انتظار داریم در MWC 2024 چه چیزی را ببینیم؟ تیم TechRadar Pro افکار و پیش بینی های خود را ارائه می دهد ...

Desire Athow، مدیر ویرایشگر، TechRadar Pro

شما نمی‌توانید در سالن‌های لافیرا قدم بزنید بدون شنیدن سخنان فروشندگان در مورد سخت‌افزار، نرم‌افزار یا خدمات الهام‌گرفته از هوش مصنوعی. افزایش شهاب‌آهنگی Generative AI - و ChatGPT - را برای آن مقصر بدانید. دستور کار MWC تحت سلطه هوش مصنوعی خواهد بود، چه در سمت مشتری (برای مثال با AI PC) یا در سمت زیرساخت، زیرا نرخ پذیرش هوش مصنوعی در صنعت به بالاترین حد خود می رسد. در این زمینه، یکی از موضوعات کلیدی کنفرانس امسال، "انسانی کردن هوش مصنوعی" به ویژه مناسب است. من انتظار دارم که در مورد اتصال نسل بعدی و همچنین با مظنونان معمولی که آخرین تحقیقات خود را در مورد 6G و فراتر از آن نشان می دهند، چیزهای بیشتری بشنوم. سال 2024 همچنین ممکن است سالی باشد که MWC به طور کامل از B2C دوری می‌کند و به سختی انتظار داریم که دستگاه‌های اصلی برای مصرف‌کننده معرفی شوند.

مایک مور، معاون سردبیر، TechRadar Pro

MWC اکنون به طور کامل به جایگاه خود به عنوان بزرگترین و بهترین نمایشگاه فناوری تلفن همراه در جهان بازسازی شده است و ما امیدهای زیادی برای نمایشگاه امسال داریم. من مشتاقانه منتظر دیدن و شنیدن چیزهای بیشتری در مورد کارهایی هستم که به سمت استقرار فناوری 6G انجام می شود، و اینکه چگونه هوش مصنوعی بدون شک نقش مهمی در این امر ایفا می کند.

خبرکاو