سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Greener for Business راه اندازی شد تا به SMB های استرالیا کمک کند تا به صفر خالص برسند

گرینر، استارت‌آپ فناوری پاک استرالیایی که برنامه‌های اقدام سفارشی ایجاد می‌کند تا به مشتریان خود کمک کند تا از نظر محیطی پایدارتر شوند، امروز Greener for Business را راه‌اندازی می‌کند. Greener for Business با هدف شرکت های کوچک و متوسط ​​استرالیایی، به آنها کمک می کند تا با سرعت بیشتری به سمت صفر خالص حرکت کنند. هدف عالی این است که به هر SMB در استرالیا کمک کند تا میزان انتشار گازهای گلخانه ای را تا سال ...

گرینر، استارت‌آپ فناوری پاک استرالیایی که برنامه‌های اقدام سفارشی ایجاد می‌کند تا به مشتریان خود کمک کند تا از نظر محیطی پایدارتر شوند، امروز Greener for Business را راه‌اندازی می‌کند. Greener for Business با هدف شرکت های کوچک و متوسط ​​استرالیایی، به آنها کمک می کند تا با سرعت بیشتری به سمت صفر خالص حرکت کنند. هدف عالی این است که به هر SMB در استرالیا کمک کند تا میزان انتشار گازهای گلخانه ای را تا سال ۲۰۳۰ به نصف کاهش دهد و تاکنون تقریباً به یک میلیون SMB برای راه اندازی رسیده است. گرینر همچنین یک شراکت استراتژیک با Origin، خرده‌فروش انرژی استرالیایی اعلام کرد.

برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​که می‌خواهند کسب‌وکارهای سازگار با محیط‌زیست بیشتری ایجاد کنند، زمان و منابع اغلب یک مسئله است. گرینر به آماری اشاره می کند که نشان می دهد شرکت های کوچک و متوسط ​​بیش از ۹۸ درصد از مشاغل استرالیا را تشکیل می دهند و حدود ۵۰۶ میلیارد دلار به اقتصاد کمک می کنند. اما ۴۳ درصد از SMB ها با ضرر کار می کنند که تقریباً نیمی از آنها در چهار سال اول شکست می خورند.

با فشاری که SMB ها در ذهن دارند، Greener for Business به صورت رایگان در دسترس آنها قرار می گیرد. برنامه‌های اقدام آن به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در هر بخش کمک می‌کند تا در فعالیت‌های خود در زمینه‌های انتشار گازهای گلخانه‌ای مانند انرژی، زباله، برق‌رسانی، بسته‌بندی و تدارکات تغییراتی ایجاد کنند و می‌تواند به آنها در صرفه‌جویی در هزینه کمک کند. علاوه بر برنامه‌های اقدام Greener، Greener for Business به کاربران کمک می‌کند تا تخفیف‌های دولتی را پیدا کنند.

تام فریر، یکی از بنیانگذاران گرینر، به TechCrunch گفت: «وقتی صحبت از تغییرات آب و هوایی به میان می‌آید، همه چیز می‌تواند بسیار پیچیده باشد و ما می‌دانیم که هر چه اوضاع پیچیده‌تر شود، احتمال کمتری دارد که مردم دست به اقدام بزنند.» به همین دلیل است که Greener for Business برنامه‌های گام به گامی را ایجاد می‌کند که به راحتی قابل پیگیری است و می‌تواند تأثیرات مثبتی بر درآمد SMB داشته باشد.

گرینر برای ایجاد برنامه های اقدام خود با کارشناسان آب و هوا و رفتار، از جمله گروه بینش رفتاری هاروارد همکاری می کند. اقدامات در Greener for Business نیز با سازمان ملل متحد Race to Zero هماهنگ است. فریر گفت که گرینر با کارشناسان کربن، مانند Pangolin Associates، یکی از برترین شرکت های سنجش کربن و مشاوره در استرالیا، کار کرده است. گرینر از مجموعه داده های معیار سنجش ردپای کربن Pangolin برای تخمین صرفه جویی در انتشار گازهای گلخانه ای برای مشاغل بر اساس اندازه، صنعت و اقدامات آنها استفاده می کند.

فریر گفت: «یک تصور غلط رایج وجود دارد که گزینه سبزتر، گزینه گران‌تری است که به مشاوران پایداری گران‌قیمت نیاز دارد، و پس سبزتر شدن همیشه برای SMB ها مورد توجه نیست. اما این افسانه ای است که گرینر با انجام کارهایی مانند تشکیل ائتلافی از برندهای بزرگ استرالیایی، از جمله Origin و Sendle، که به کاربران گرینر پیشنهادهایی می دهد که می تواند به آنها در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک کند، آن را از بین ببرد.

مشارکت Greener با Origin به این معنی است که کاربران Greener for Business برای محصولاتی مانند انرژی خورشیدی و GreenPower، یک برنامه انرژی تجدیدپذیر معتبر دولتی که با ارسال همان مقدار انرژی تجدیدپذیر به شبکه، با مصرف انرژی مطابقت دارد، پیشنهاداتی را دریافت می‌کنند. Stitch Bar در سیدنی، کاربر Greener for Business، توانست سالانه بیش از ۲۰۰۰ دلار با تغییر به GreenPower صرفه جویی کند و Ferrier بیان کرد که این کار همچنین معادل ۳۴ خودرو را از نظر آلایندگی از جاده خارج کرد.

برنامه‌های اقدام Greener for Business ممکن است شامل توصیه‌هایی مانند تغییر به نور LED باشد که می‌تواند به طور متوسط ​​بیش از ۲۳۰۰ دلار صرفه‌جویی کند. برای مشاغلی که دارای ملک خود هستند، نصب خورشیدی روی پشت بام ممکن است یک گزینه باشد و در کمتر از پنج سال ۷۰۰۰ دلار در سال برای آنها صرفه جویی کند.

فریر اضافه می‌کند که برخی از اقدامات ممکن است واضح‌تر از سایرین به نظر برسند، اما «آنچه که برخی از کسب‌وکارها ممکن است متوجه نباشند این است که حتی در مناطقی که ممکن است به آنها فکر نمی‌کنند، مانند جمع‌آوری زباله‌هایشان، صرفه‌جویی واقعی انجام شود. ما به آن‌ها نشان می‌دهیم که چگونه جداسازی جریان‌های زباله برای کاهش میزان زباله ارسالی به محل دفن زباله، با در نظر گرفتن تامین‌کنندگان سطل زباله، می‌تواند مزایای قابل‌توجهی برای قیمت نهایی آنها و همچنین سیاره زمین داشته باشد. به عنوان مثال، تغییرات ساده در مدیریت زباله در واقع می تواند به یک رستوران متوسط ​​۴۰ نفره کمک کند تا بیش از ۱۰۰۰ دلار در سال صرفه جویی کند.

شرکای گرینر شامل چندین شورای شهر محلی، از جمله Ku-ring-gai، North Sydney، Willoughby، Yarra و Moonee Valley هستند. فریر گفت: «وقتی نوبت به شوراها و گروه‌های دارایی تجاری می‌رسد، بسیاری اهداف خالص صفر تعیین کرده‌اند، اما انتشار گازهای گلخانه‌ای کسب‌وکارها را در مکان‌های خود به ارث می‌برند. این بدان معناست که برای دستیابی به اهداف خود، آنها برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به این مشاغل متکی هستند و برای انجام این کار به یک راه آسان و قانع کننده نیاز دارند. تاکنون، گرینر راهی برای کمک به شورای ویلوبی برای دستیابی به ۱۱۸ درصد از هدف صفر خالص خود در چهار سال زودتر پیدا کرده است.

شرکای دیگر عبارتند از اتحادیه خرده فروشان استرالیا (ARA). آقای یام و شاپلاین فریر او میگوید که با کمک به اعضا و مشتریان خود در صرفه‌جویی در هزینه‌ها و گازهای گلخانه‌ای، به آنها کمک می‌کنند تا از نظر مالی پایدارتر و کسب‌وکارهای سبزتر داشته باشند.

Greener توسط NAB Ventures و RealVC پشتیبانی می شود.

خبرکاو