سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Google Pixel Fold 2 می‌تواند با یک بازطراحی اساسی عرضه شود

(اعتبار تصویر: آینده | الکس واکر-تاد) شایعه شده گوگل پیکسل فولد 2 می تواند طراحی متفاوتی نسبت به مدل قبلی خود داشته باشد، زیرا دوربین را کنار گذاشته و احتمالاً گوشی را در مسیر جدیدی قرار می دهد. رندرهای ادعا شده از نسل بعدی Pixel Fold که توسط افشاگر قابل اعتماد @OnLeaks با همکاری SmartPrix به اشتراک گذاشته شده است، که طراحی جدیدی را نشان می‌دهد که با عکس‌های احتمالی نمونه اولیه Pixel Fold 2 که در اوایل ماه ...
بررسی Google Pixel Fold جلوی دستی
(اعتبار تصویر: آینده | الکس واکر-تاد)

شایعه شده گوگل پیکسل فولد 2 می تواند طراحی متفاوتی نسبت به مدل قبلی خود داشته باشد، زیرا دوربین را کنار گذاشته و احتمالاً گوشی را در مسیر جدیدی قرار می دهد.

رندرهای ادعا شده از نسل بعدی Pixel Fold که توسط افشاگر قابل اعتماد @OnLeaks با همکاری SmartPrix به اشتراک گذاشته شده است، که طراحی جدیدی را نشان می‌دهد که با عکس‌های احتمالی نمونه اولیه Pixel Fold 2 که در اوایل ماه جاری ظاهر شد، ردیابی می‌شود. به خاطر داشته باشید که مشخص نیست این رندرها رندرهای رسمی هستند که از Google درز کرده اند یا بر اساس اطلاعات اولیه CAD ایجاد شده اند.

اگر این رندرها دقیق باشند، ممکن است گوگل چیدمان دوربین افقی ثابت خود را به جزیره دوربین برجسته، منحنی و کمی مستطیلی تغییر دهد. این طراحی جدید دارای دو میله بیضی شکل است که به صورت عمودی روی هم قرار گرفته اند، که به نظر می رسد سه دوربین را در خود جای دهد، دایره سوم به احتمال زیاد یک سنسور فوکوس است اما می تواند یک سنسور دما مانند Google Pixel 8 Pro باشد.

پس #FutureSquad... اینجا اولین نگاه جامع و دقیق شما به #Google #PixelFold2 عظیم (ویدئوی 360 درجه + رندرهای فوق العاده 5K + ابعاد) است!...😏یک بار دیگر، از طرف Smartprix 👉🏻 https:/ /t.co/9abIZNOvRl pic.twitter.com/RKPqd0i9XV 21 فوریه 2024

گوگل در سال 2021 طراحی چشم نواز ویزور دوربین را با گوگل پیکسل 6 معرفی کرد. و از آن زمان تاکنون، تمام گوشی های پیکسل بعدی از این طراحی دوربین استفاده کرده اند.

با این حال، طبق گفته OnLeaks و SmartPrix ، تغییرات طراحی بیشتری در راه است. به نظر می رسد دوربین داخلی به جای قرار گرفتن در قاب مانند Google Pixel Fold از طراحی برش خورده استفاده کند. اما به نظر می رسد محل قرارگیری آن زیاد جابجا نشده است و همچنان در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش قرار دارد.

جدا از به‌روزرسانی‌های دوربین، رندر به گوشی باریک‌تر و شیک‌تر با حاشیه‌های کمتر اشاره دارد. این یک به‌روزرسانی خوش‌آمد از Pixel Fold اصلی است که به خاطر حاشیه‌های درشت آن مورد توجه قرار گرفت. انتظار داریم که Fold 2 بزرگ‌تر از مدل قبلی خود نیز باشد، زیرا طبق گفته Smarprix، ابعاد این گوشی در زمان باز شدن حدود 155.2 x 150.2 x 5.27 میلی‌متر است. همچنین زمانی که باز می‌شود، می‌تواند شکل مربع‌تری داشته باشد و صفحه نمایش بزرگ‌تری داشته باشد که انتظار داریم که از 5.8 به 6.4 اینچ افزایش یابد.

طراحی آشنا

عکس لو رفته <a href= از Pixel Fold 2" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEVAUtu6Uo4Ld8wphuBpb5.jpg">

(اعتبار تصویر: Android Authority)

همانطور که گفته شد، رندرها شبیه به نشت قبلی نمونه اولیه Pixel Fold 2 هستند. هم رندرهای گذشته و هم رندرهای جدید Pixel Fold 2 نسخه زغالی را نشان می‌دهند، که از گزینه‌های معمولی پر جنب و جوش گوگل فاصله دارد. با این حال، پیش بینی می شود که نسخه نهایی طیفی از رنگ های روشن تر را ارائه دهد.

تاریخ عرضه Google Pixel Fold 2 هنوز تایید نشده است، اما این گوشی می‌تواند در Google I/O 2024 معرفی شود که گمان می‌رود مانند سال‌های گذشته در اوایل ماه می برگزار شود. با این حال، همان منبع قبلاً گفته بود که Pixel Fold 2 می تواند همزمان با Google Pixel 9 عرضه شود که تا اکتبر 2024 انتظار نمی رود.

اگرچه برخی از دیدن Pixel Fold 2 که احتمالاً Pixel Visor منحصربه‌فرد را کنار می‌گذارند ناراحت خواهند شد، اما این طراحی جدید می‌تواند یک انتقال بدون درز را هنگام بزرگ‌نمایی و جابجایی بین سنسورها به دلیل نزدیکی آنها فراهم کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این طراحی جدید فقط برای سری پیکسل فولد منحصر به فرد است یا نمایانگر ظاهری جدید برای همه تلفن های پیکسل گوگل است. با این حال، به دلیل پایبندی قوی گوگل به یکنواختی طراحی، نمونه اولیه طراحی Pixel Fold 2 می تواند نمایانگر ظاهر جدیدی برای گوشی های پیکسل آینده باشد.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

کارکنان نویسنده، محاسبات موبایل

جیمز اید نویسنده TechRadar متخصص در تلفن و تبلت است که قبلاً از سال 2016 در Daily Mirror کار می کرد و اخبار و تحلیل ها را پوشش می داد.

جیمز دوست دارد با جدیدترین فناوری‌ها، به‌ویژه گوشی‌ها، به دلیل سرعت فوق‌العاده سریع توسعه‌شان، دست و پنجه نرم کند.

وقتی جیمز توسط دستگاه‌های مختلف احاطه نشده است و/یا در حین انجام دادن ابزارها با آن‌ها کار نمی‌کند، به کنسول‌های دستی علاقه دارد.

او تقریباً تعریف کتاب درسی یک گیک است که عاشق علمی تخیلی، کمیک، بازی و البته همه چیزهای فنی است. اگر فکر می کنید داستانی برای او دارید یا فقط می خواهید او را در Smash Bros به چالش بکشید، تماس بگیرید.

خبرکاو