سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Google Meet یک «حالت همراه» جدید دارد تا شما را به هم تیمی‌هایتان نزدیک‌تر کند – حتی اگر از طریق تلفن تماس بگیرید.

(اعتبار تصویر: گوگل) به‌روزرسانی جدید Google Meet در تلفن همراه به دنبال کمک به کارگران و تیم‌های جداشده در سراسر جهان است که به یکدیگر نزدیک‌تر شوند. پلتفرم کنفرانس ویدیویی اعلام کرده است که ابزار صفحه نمایش دوم «حالت همراه» خود را به برنامه Meet برای دستگاه های اندروید و iOS می آورد. این شرکت او میگوید این راه‌اندازی یک «راهی سریع و سبک برای شرکت در جلسات بدون باز کردن لپ‌تاپ» ارائه ...
Google Meet Companion Mode برای موبایل
(اعتبار تصویر: گوگل)

به‌روزرسانی جدید Google Meet در تلفن همراه به دنبال کمک به کارگران و تیم‌های جداشده در سراسر جهان است که به یکدیگر نزدیک‌تر شوند.

پلتفرم کنفرانس ویدیویی اعلام کرده است که ابزار صفحه نمایش دوم «حالت همراه» خود را به برنامه Meet برای دستگاه های اندروید و iOS می آورد.

این شرکت او میگوید این راه‌اندازی یک «راهی سریع و سبک برای شرکت در جلسات بدون باز کردن لپ‌تاپ» ارائه می‌کند که انعطاف‌پذیری بیشتری را به نحوه کار و ملاقات کاربران حتی در هنگام حرکت می‌دهد.

Google Meet Companion Mode برای موبایل

حالت Companion که قبلاً در نسخه وب Google Meet و همچنین دستگاه Nest Hub Max این شرکت راه‌اندازی شده است، طیف وسیعی از عملکردها و اقدامات مفید را برای کسانی که به دنبال برقراری تماس هستند، ارائه می‌کند، حتی زمانی که فقط یک دستگاه تلفن همراه در اختیار دارند.

این شامل امکان به اشتراک گذاشتن واکنش ایموجی بدون قطع کردن سخنران، بالا بردن دست برای نشان دادن اینکه می‌خواهید صحبت کنید، روشن کردن زیرنویس‌ها، ارسال پیام‌های چت، و مشاهده و زوم کردن روی هر محتوای ارائه شده برای دنبال کردن در دستگاهتان است.

Google Meet Companion Mode برای موبایل

(اعتبار تصویر: Google Workspace)

این شرکت در گوگل نوشت: «حالت همراه در Google Meet برای اتصال یکپارچه افراد حاضر در اتاق‌های جلسه با هم تیمی‌های راه دور طراحی شده است، به همه امکان دسترسی به ویژگی‌ها و کنترل‌های تعاملی را می‌دهد، در حالی که از بهترین قابلیت‌های کنفرانس صوتی و تصویری در اتاق استفاده می‌کند». پست وبلاگ Workspace Updates راه اندازی را اعلام می کند.

این می‌افزاید که حالت Companion می‌تواند به‌ویژه هنگام ملاقات در مکان‌هایی که فضا محدود است، مانند اتاق‌های جلسه تنگ، یا به‌عنوان روشی محتاطانه‌تر برای تماس گرفتن با جلسات بزرگ حضوری، مانند تمام دست‌ها یا سالن‌های شهر مفید باشد.

حالت همراه برای Android و iOS اکنون برای همه مشتریان Google Workspace و همچنین مشتریان و کاربران Google Workspace Individual با حساب‌های شخصی Google بدون نیاز به کنترل یا عملکرد اضافی سرپرست در دسترس است. به طور پیش‌فرض فعال می‌شود و کاربران می‌توانند با استفاده از حالت همراه از اتاق سبز به جلسه بپیوندند.

بیشتر از TechRadar Pro

معاون سردبیر، TechRadar Pro

مایک مور معاون سردبیر TechRadar Pro است. او نزدیک به یک دهه به‌عنوان روزنامه‌نگار فناوری B2B و B2C کار کرده است، از جمله در یکی از روزنامه‌های ملی برجسته بریتانیا و عنوان Future، ITProPortal، و زمانی که او آخرین روندهای سازمانی و محل کار را دنبال نمی‌کند، به احتمال زیاد می‌توان آن را پیدا کرد. تماشا کردن، دنبال کردن یا شرکت در نوعی ورزش.

خبرکاو