سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Flexport ممکن است دوباره کارگران را اخراج کند

فلکسپورت، یک شرکت لجستیک با 2.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری خطرپذیر و بدهی، گزارش شده است که در حال برنامه ریزی برای اخراج های بیشتر است. این بر اساس اطلاعات است که می گوید این شرکت قصد دارد حدود 20 درصد از نقش های خود را در چند هفته آینده حذف کند. لیان چن، مدیر ارتباطات Flexport از اظهار نظر در مورد این گزارش در ایمیلی به TechCrunch خودداری کرد. ...

فلکسپورت، یک شرکت لجستیک با 2.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری خطرپذیر و بدهی، گزارش شده است که در حال برنامه ریزی برای اخراج های بیشتر است.

این بر اساس اطلاعات است که می گوید این شرکت قصد دارد حدود 20 درصد از نقش های خود را در چند هفته آینده حذف کند. لیان چن، مدیر ارتباطات Flexport از اظهار نظر در مورد این گزارش در ایمیلی به TechCrunch خودداری کرد.

Flexport که خدمات حمل و نقل و کارگزاری را ارائه می دهد، کاهش مشابهی را در ماه اکتبر اعلام کرد، زمانی که رایان پترسن موسس به عنوان مدیر عامل شرکت بازگشت و نیروی کار شرکت را 20٪ کاهش داد - که حدود 600 کارگر را تحت تأثیر قرار داد.

دور اضافی اخراج در Flexport یک ژانویه بی‌رحمانه را برای کارگران فناوری محدود می‌کند، زیرا غول‌ها و استارت‌آپ‌ها به طور یکسان ده‌ها هزار شغل را در سراسر صنعت حذف کرده‌اند. در حالی که فلکسپورت مستقر در سانفرانسیسکو برای ایجاد برش‌ها چیزی دور از ذهن نیست، زمان‌بندی آن عجیب و غریب خواهد بود.

همین هفته گذشته، Flexport بيان کرد که 260 میلیون دلار اضافی از Shopify جذب کرده است . این معامله روابط دو شرکت را عمیق تر کرد. در ماه می، Shopify کسب و کار لجستیک خود را در ازای 13 درصد از سهام شرکت به Flexport فروخت.

از دیگر سرمایه گذاران فلکسپورت می توان به سافت بانک و آندرسن هورویتز اشاره کرد.

خبرکاو