سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Fintech Ramp یک استارتاپ دیگر با هوش مصنوعی خریداری کرد

این شرکت‌ها امروز اعلام کردند که استارت‌آپ مدیریت هزینه Ramp، استارت‌آپ تدارکاتی مبتنی بر هوش مصنوعی Venue را خریداری کرده است. هدف Venue که در سال 2022 توسط TK Kong، Young Kim و Kevin Chan تأسیس شد، «ساده‌سازی نحوه بررسی، تأیید و مدیریت هزینه‌های فروشندگان در سراسر شرکت توسط کسب‌وکارها بود». این استارت آپ 1.2 میلیون دلار سرمایه از سرمایه گذارانی مانند Sequoia Capital، Exponent Founders Capital و Basecase Capital جذب کرد. این خرید از آنجایی که تابستان ...

این شرکت‌ها امروز اعلام کردند که استارت‌آپ مدیریت هزینه Ramp، استارت‌آپ تدارکاتی مبتنی بر هوش مصنوعی Venue را خریداری کرده است.

هدف Venue که در سال 2022 توسط TK Kong، Young Kim و Kevin Chan تأسیس شد، «ساده‌سازی نحوه بررسی، تأیید و مدیریت هزینه‌های فروشندگان در سراسر شرکت توسط کسب‌وکارها بود».

این استارت آپ 1.2 میلیون دلار سرمایه از سرمایه گذارانی مانند Sequoia Capital، Exponent Founders Capital و Basecase Capital جذب کرد.

این خرید از آنجایی که تابستان گذشته، Ramp اعلام کرد که در حال ورود به فضای تدارکات است، منطقی است زیرا بیشتر بر شرکت های "پیچیده" متمرکز شده است. بعلاوه، این شرکت معتقد است که فرآیندهای تجاری پشتیبان مانند تدارکات "برای اتوماسیون عملی و پیاده سازی هوش مصنوعی آماده هستند."

امروزه، Ramp ادعا می کند که هر سال بیش از 10 میلیارد دلار از حساب های قابل پرداخت را تامین می کند که این افزایش 10 برابری در کمتر از دو سال است. هدف خود اعلام شده آن تبدیل شدن به یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه عملیات های مالی است.

این شرکت گفت: «از بین بردن ناکارآمدی‌ها در کل پشته فناوری مالی، یک مورد استفاده اصلی برای هوش مصنوعی برای رسیدگی به مشغله کاری است. به‌روزرسانی‌های محصول اعلام‌شده امروز نشان می‌دهد که چگونه هوش مصنوعی و اتوماسیون فرآیندهای کسب‌وکار پشتیبان را تغییر می‌دهد و کار و کار در یک کسب‌وکار مدرن را آسان‌تر و بدون اصطکاک‌تر می‌کند. ”

سال گذشته، Ramp شرکت Cohere.io را خریداری کرد، استارت‌آپی که یک ابزار پشتیبانی مشتری مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته بود .

و در آگوست 2021، Ramp همچنین Buyer را خریداری کرد ، یک پلتفرم «مذاکره به عنوان یک سرویس» که ادعا می‌کرد در پول مشتریان خود در خریدهای بزرگ مانند قراردادهای نرم‌افزاری سالانه صرفه‌جویی می‌کند.

در آگوست سال 2022، رامپ تأیید کرد که 300 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری با مشارکت پشتیبان فعلی Thrive Capital و سرمایه‌گذار جدید Sands Capital با ارزش‌گذاری 5.8 میلیارد دلاری پس از پول جمع‌آوری کرده است. در آن زمان، اعلام کرد که درآمد سالانه آن از 300 میلیون دلار گذشته است.

خبرکاو