متن خبر

Felicis، Quotient AI و Cellino در TAM در TechCrunch Early Stage 2024 غذا خواهند خورد.

Felicis، Quotient AI و Cellino در TAM در TechCrunch Early Stage 2024 غذا خواهند خورد.

شناسهٔ خبر: 457429 -
ما در حال نزدیک‌تر شدن به گردهمایی Early Stage امسال در بوستون هستیم، به این معنی که زمان آن رسیده است که سه نام دیگر را به فهرست در حال گسترش خود از بلندگوهای هوشمند هوشمندی که برای ارائه ارائه می‌شوند، اضافه کنیم و به سوالات داغ شما پاسخ دهیم. امروز، مشتاقم اعلام کنم که Tobi Coker از Felicis، جولیا Neagu از Quotient AI و Nabiha Saklayen از Cellino در محل حضور خواهند داشت و ماه آینده آماده بازی خواهند بود.

خوانندگان معمولی TechCrunch به یاد می آورند که Cellino برنده رویداد Battlefield 2021 ما شد. این شرکت بعداً به جمع آوری 80 میلیون دلاری پرداخت که فلیسیس در آن شرکت کرد. Quotient در حال حاضر کمی پنهان است، اما صفحه فرود آن می گوید که در حال ساخت "اولین پلتفرم ارزیابی هوش مصنوعی مولد بر اساس نیازهای خاص مشتریان شما" است.

در کوکر ترکیب کنید و دو بنیانگذار و یک سرمایه گذار خواهیم داشت که در کل بازار آدرس پذیر یا TAM حفاری می کنند. این همان استارتاپی است که حداقل در تئوری، بازاری که در آن به فروش می‌روید چقدر بزرگ است. نحوه محاسبه TAM سؤال کوچکی نیست، و موضوع بسیار بزرگی است که نمی‌توان آن را در هر نام اختصاری قرار داد. SAM و SOM نیز در ترکیب وجود دارد، پس دفترچه یادداشت، خودکار و سؤالات خود را همراه داشته باشید زیرا این جلسه یک جلسه ضروری است.

(اگر متقاعد نشده اید که اندازه بازار مهم است، آخرین پرونده IPO تورو را تحلیل کنید، که مطمئناً شامل TAM می شود، اما همچنین تحلیل کنید که بازار آدرس پذیر سرویس یا SAM امروز چقدر بزرگ است. )

بلیت های Early-bird اکنون در حال فروش هستند. تا 29 مارس مال خود را رزرو کنید و قبل از افزایش قیمت ها 200 دلار پس انداز کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Early Stage 2024 است؟ با تکمیل این فرم با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید .

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است