سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

FCC به طور رسمی Robocalls AI-Voice غیرقانونی را اعلام می کند

جنگ FCC با تماس‌های رباتیک، با اعلام صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی به عنوان «مصنوعی» و پس در صورت استفاده در کلاهبرداری‌های تماس خودکار، کاملاً خلاف قانون است. این ممکن است مانع از سیل جوجه های جعلی جو شود که تقریباً مطمئناً تلفن های ما در این فصل انتخابات را به دردسر می اندازد ، اما صدمه ای نخواهد دید. قانون جدید که ماه ها در نظر گرفته شد و هفته گذشته تلگراف ...

جنگ FCC با تماس‌های رباتیک، با اعلام صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی به عنوان «مصنوعی» و پس در صورت استفاده در کلاهبرداری‌های تماس خودکار، کاملاً خلاف قانون است. این ممکن است مانع از سیل جوجه های جعلی جو شود که تقریباً مطمئناً تلفن های ما در این فصل انتخابات را به دردسر می اندازد ، اما صدمه ای نخواهد دید.

قانون جدید که ماه ها در نظر گرفته شد و هفته گذشته تلگراف شد، در واقع یک قانون جدید نیست - FCC نمی تواند آنها را بدون هیچ روند قانونی ابداع کند. تماس‌های رباتیک فقط یک اصطلاح جدید برای چیزی است که قبلاً تحت قانون حمایت از مصرف‌کننده تلفنی ممنوع شده است: پیام‌های مصنوعی و از پیش ضبط‌شده که خواسته یا ناخواسته به هر شماره در دفترچه تلفن ارسال می‌شوند (چیزی که هنوز در زمان تدوین قانون وجود داشت).

سؤال این بود كه آیا صدای كلوني AI كه در حال صحبت كسپت است ، تحت آن دسته هاي تشكيل شده قرار مي گيرد. ممکن است برای شما واضح به نظر برسد، اما هیچ چیز از نظر طراحی برای دولت فدرال واضح نیست (و گاهی اوقات به دلایل دیگر)، و FCC باید آن را تحلیل کند و نظر متخصص را در مورد غیرقانونی بودن تماس های صوتی تولید شده توسط هوش مصنوعی بخواهد.

هفته گذشته، احتمالاً به دلیل پرونده پرمخاطب (و در عین حال احمقانه) یک رئیس جمهور جعلی بایدن که با شهروندان نیوهمپشایر تماس گرفته و به آنها گفته است که رای خود را در انتخابات مقدماتی هدر ندهند. عملیات‌های مشکوکی که تلاش کردند آن یکی را از بین ببرند، با دادستان‌های کل و FCC، و شاید مقامات بیشتری در آینده، به عنوان نمونه‌ای از آن‌ها ساخته می‌شوند، که کم و بیش آنها را در تلاش برای بازدارندگی دیگران سرزنش می‌کنند.

همانطور که ما نوشتیم ، این تماس حتی اگر این یک فرد متفرقه یا یک ضبط هوشمندانه دستکاری شده باشد ، قانونی نبوده است. این هنوز یک فراخوان غیرقانونی غیرقانونی است و احتمالاً نوعی سرکوب رای دهندگان است (اگرچه هنوز هیچ اتهامی مطرح نشده است)، پس مشکلی برای تطبیق آن با تعاریف موجود از غیرقانونی وجود ندارد.

اما این موارد ، خواه آنها توسط ایالت ها و یا آژانس های فدرال آورده شوند ، باید توسط شواهد پشتیبانی شوند تا بتوانند مورد قضاوت قرار گیرند. تا قبل از امروز، استفاده از شبیه‌سازی صوتی رئیس‌جمهور ممکن است از برخی جهات غیرقانونی بوده باشد، اما نه به‌طور خاص در زمینه تماس‌های خودکار - شبیه‌سازی صدای هوش مصنوعی از پزشک شما که به شما او میگوید قرار ملاقات شما در راه است، مشکلی نخواهد داشت. برای مثال. (نکته مهم، شما احتمالاً آن را انتخاب می‌کردید.) با این حال، پس از امروز، این واقعیت که صدای موجود در تماس جعلی تولید شده توسط هوش مصنوعی بود، در طول روند قانونی متهم علیه متهم خواهد بود.

در اینجا کمی از حکم اعلان آمده است:

یافته های ما از کاربردهای منفی AI جلوگیری می کند و اطمینان حاصل می کند که مصرف کنندگان هنگام دریافت چنین تماس هایی توسط TCPA کاملاً محافظت می شوند. و همچنین روشن می‌کند که TCPA اجازه نمی‌دهد که فناوری‌هایی را که ادعا می‌کنند معادل یک عامل زنده ارائه می‌کنند، ایجاد کند، پس از تلاش کسب‌وکارهای بی‌وجدان برای سوء استفاده از هرگونه ابهام در قوانین TCPA ما جلوگیری می‌کند. اگرچه شبیه‌سازی صوتی و سایر کاربردهای هوش مصنوعی در تماس‌ها هنوز در حال پیشرفت است، ما قبلاً شاهد استفاده از آنها به روش‌هایی بوده‌ایم که می‌تواند به طور منحصربه‌فردی به مصرف‌کنندگان و کسانی که صدایشان شبیه‌سازی شده است آسیب برساند. شبیه سازی صدا می تواند طرف تماس گیرنده را متقاعد کند که یک شخص مورد اعتماد، یا شخصی که به او اهمیت می دهد، مانند یکی از اعضای خانواده، می خواهد یا نیاز دارد که اقداماتی انجام دهد که در غیر این صورت انجام نمی داد. نیاز به رضایت برای چنین تماس هایی، مصرف کنندگان را با حق عدم دریافت چنین تماس هایی یا در صورت دریافت، آگاهی از این که باید در مورد آنها محتاط باشند، تسلیح می کند.

این یک درس جالب است در مورد اینکه چگونه مفاهیم حقوقی گاهی اوقات انعطاف پذیر و به راحتی قابل انطباق هستند - اگرچه یک فرآیند درگیر بود و FCC نمی توانست خودسرانه تعریف را تغییر دهد (موانعی برای آن وجود دارد)، هنگامی که نیاز مشخص شد، وجود دارد نیازی به مشورت کنگره یا رئیس جمهور یا شخص دیگری نیست. به عنوان آژانس خبره در این امور، اختیار تحقیق و اتخاذ این تصمیمات را دارند.

اتفاقاً، این قابلیت بسیار مهم با یک تصمیم دادگاه عالی در معرض تهدید قرار گرفته است، که اگر به همان نحوی پیش برود که ترس از آن پیش برود، دهه‌ها سابقه قبلی را لغو می‌کند و سازمان‌های نظارتی ایالات متحده را فلج می‌کند. خبر عالی اگر عاشق تماس های رباتیک و رودخانه های آلوده هستید!

اگر یکی از این تماس‌های رباتیک مبتنی بر هوش مصنوعی را دریافت می‌کنید، سعی کنید آن را ضبط کنید و به دفتر دادستان کل محلی خود گزارش دهید - آنها احتمالاً بخشی از لیگ ضد تماس‌های رباتیک هستند که اخیراً برای هماهنگی نبرد علیه این کلاهبرداران تأسیس شده است.

خبرکاو