سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ElectraMeccanica، سازنده کوچک خودروهای برقی، پلان خروجی خود را می کشد

ElectraMeccanica، سازنده سابق خودروهای برقی سه چرخ، روز چهارشنبه بیان کرد که طرح خود را برای ادغام با Tevva، که کامیون‌های هیدروژنی الکتریکی ( نه صندل) می‌سازد، پایان داده است. ElectraMeccanica بیان کرد که هیئت مدیره آن به اتفاق آرا تصمیم گرفت که این معامله را به دلیل "نقض های غیرقابل درمان متعدد از توافق توسط Tevva" لغو کند. شرکت اخیر گفت، نقض های ادعا شده شامل "شکست های Tevva" در ...

ElectraMeccanica، سازنده سابق خودروهای برقی سه چرخ، روز چهارشنبه بیان کرد که طرح خود را برای ادغام با Tevva، که کامیون‌های هیدروژنی الکتریکی ( نه صندل) می‌سازد، پایان داده است.

ElectraMeccanica بیان کرد که هیئت مدیره آن به اتفاق آرا تصمیم گرفت که این معامله را به دلیل "نقض های غیرقابل درمان متعدد از توافق توسط Tevva" لغو کند. شرکت اخیر گفت، نقض های ادعا شده شامل "شکست های Tevva" در به اشتراک گذاشتن "اطلاعات مادی" با ElectraMeccanica است.

چه اطلاعات مادی؟ سخنگوی ElectraMeccanica از توضیح بیشتر در ایمیلی به TechCrunch خودداری کرد.

سخنگوی Tevva به TechCrunch بیان کرد که "عمیقاً از تصمیم ناگهانی ElectraMeccanica ناامید شده است. " آنها همچنین از توضیح بیشتر خودداری کردند.

در بیانیه مطبوعاتی ElectraMeccanica به طور رمزآمیز آمده است که تصمیم هیئت مدیره "بر اساس اطلاعات اضافی است که به دست آمده است. " این شرکت گفت که ElectraMeccanica برای بازیابی وجوه نقدی که قرض داده است، «تمام منابع قانونی موجود را تحلیل خواهد کرد».

در ماه اوت، ElectraMeccanica بیان کرد که ۶ میلیون دلار سرمایه در گردش به سازنده کامیون بریتانیا وام خواهد داد. ادغام آنها در آن ماه و پس از یک سال سخت برای ElectraMeccanica اعلام شد. در آن زمان، این خودروساز تمام خودروهای کوچک و کوچک خود را فراخوانی کرد و سپس به طور کامل از بازار سه چرخ دور شد.

پس از اعلام ادغام شرکت ها، سوزان دوچرتی، مدیرعامل ElectraMeccanica بیان کرد که عملیات این شرکت ها مکمل یکدیگر خواهند بود. مدیر اجرایی از "تجربه Tevva در بریتانیا و اتحادیه اروپا" و "محصولات آماده تجاری و فهرست مشتریان قابل توجه" آن به عنوان نکات مثبت ادغام یاد کرد.

بیانیه امروز ElectraMeccanica اضافه کرد که "در نظر دارد به کاوش سایر فرصت های استراتژیک شخص ثالث ادامه دهد."

خبرکاو