سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Elden Ring speedrunner یک دوی بدون ضربه تصادفی را پس از بیش از 1000 تلاش کامل می کند.

(اعتبار تصویر: Bandai Namco Entertainment) LilAggy، اسپیدرانر Elden Ring ، آنچه را که ممکن است غیرممکن باشد، انجام داده است - اجرای کامل بازی بدون ضربه خوردن، در حالی که هر دشمن، رئیس و آیتم را تصادفی می کند (به غیر از موارد کلیدی). قوانین این چالش، حداقل بگوییم وحشیانه بودند. البته، بخش اصلی ساده بود، اگر به خودی خود بسیار دشوار نباشد - ضربه نخورید. ضربه‌ها به‌عنوان آسیب یا تلو تلو خوردن از سوی دشمنان یا تله‌ها طبقه‌بندی ...
هنر رسمی گادفری <a href= از الدن رینگ." class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wEg8Z5hfYMgDo4KXzS2ZWR.jpg">
(اعتبار تصویر: Bandai Namco Entertainment)

LilAggy، اسپیدرانر Elden Ring ، آنچه را که ممکن است غیرممکن باشد، انجام داده است - اجرای کامل بازی بدون ضربه خوردن، در حالی که هر دشمن، رئیس و آیتم را تصادفی می کند (به غیر از موارد کلیدی).

قوانین این چالش، حداقل بگوییم وحشیانه بودند. البته، بخش اصلی ساده بود، اگر به خودی خود بسیار دشوار نباشد - ضربه نخورید. ضربه‌ها به‌عنوان آسیب یا تلو تلو خوردن از سوی دشمنان یا تله‌ها طبقه‌بندی می‌شدند (نه آسیب غیرکشنده محیطی یا خودساخته)، اما استثنایی برای حمله «نیهیل» موگ، ارباب خون وجود داشت، زیرا اجتناب از آن غیرممکن است.

در غیر این صورت، همه دشمنان بازی تصادفی بودند، به این معنی که همیشه شانس ملاقات با Malenia بدنام درست در شروع ماجرا وجود داشت و همه آیتم ها - به غیر از آیتم های کلیدی مانند Great Runes - نیز به هم ریخته بودند. این بدان معناست که برخلاف چالش‌های غیرتصادفی Elden Ring که در آن بازیکنان می‌توانند بیلدهای خود را برنامه‌ریزی کنند و هر آنچه را که نیاز دارند برای تبدیل شدن به یک تهدید غیرقابل توقف از همان ابتدا به دست آورند، LilAggy باید با هر چیزی که تحقق می‌یابد، خوب یا بد کار کند.

این، همراه با الزام به شکست دادن رئیس آموزش، Grafted Scion، ممنوعیت خروج از بازی یا استفاده از آیتم Memory of Grace برای فرار از موقعیت های دشوار، و مجبور به تصادفی سازی مجدد بازی پس از هر باخت، می توانید متوجه شوید. چرا این بیش از هزار تلاش گرفت.

بالاخره پس از بیش از 1000 تلاش اتفاق افتاد... اولین آیتم RING ELDEN در جهان + تصادفی ساز دشمن بدون اجرا pic.twitter.com/7L6ZLtlpQb 11 فوریه 2024

اجرای برنده، که در آخر هفته در توییچ پخش شد، در مجموع حدود چهار ساعت و نیم طول کشید. Hijin های تصادفی شامل جایگزینی Margit، Fall Omen (به طور کلی، یکی از روسای داستان های اولیه ساده تر) با Godskin Duo بودند - یک جفت رئیس سختگیر که در بهترین زمان ها برخورد با آنها دشوار است. در پایان، Radagon با Fallingstar Beast جایگزین شد و Elden Beast با آواتار Erdtree جایگزین شد، که در کل، مطمئناً مبارزات قابل دسترس‌تری هستند.

شکی نیست که این یکی از سخت‌ترین چالش‌های ممکن است که هر بازیکنی می‌تواند امیدوار باشد که در Elden Ring از پس آن بربیاید، پس اگر بگوییم این یک دستاورد است، دست کم گرفته شده است. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که استریمر جرأت می کند چه وظایف دلهره آوری را در زمان انتشار الحاقیه DLC، Shadow of the Erdtree ، انجام دهد.

برای بازی‌های بیشتر مانند Elden Ring، حتماً فهرست بهترین بازی‌های RPG و همچنین بهترین بازی‌های رایانه شخصی را تحلیل کنید .

News Writer، TechRadar Gaming

کاترین یک خبر نویس برای TechRadar Gaming است. او که دارای مدرک روزنامه‌نگاری از دانشگاه شفیلد بود، پس از صرف زمان زیادی در روزنامه دانشگاهش و نوشتن در مورد پوکمون و بازی‌های مستقل جالب، جذب صنعت رسانه بازی‌ها شد و متوجه شد که در واقع کار بسیار جالبی است. او قبلاً 19 ماه را به عنوان روزنامه نگار تمام وقت در GAMINGbible کار کرده بود. او همه چیز نینتندو را دوست دارد و هرگز صحبت در مورد Xenoblade Chronicles را متوقف نخواهد کرد.

خبرکاو