متن خبر

DLC پوکمون اسکارلت و ویولت شامل یک راه آسان برای به دست آوردن پول بی نهایت است، اما یک راه حل وجود دارد

DLC پوکمون اسکارلت و ویولت شامل یک راه آسان برای به دست آوردن پول بی نهایت است، اما یک راه حل وجود دارد

شناسهٔ خبر: 436392 -
بازیکنان پوکمون یک راه فوق‌العاده آسان برای تولید بی‌نهایت پول در DLC جدید Scarlet and Violet به نام The Teal Mask کشف کرده‌اند، اما انجام آن آنقدر طول می‌کشد که مطمئن نیستم چرا کسی واقعاً بخواهد این کار را انجام دهد.

در منطقه جدید DLC، Kitakami، بازیکنان می‌توانند بی‌پایان سیب‌های شربتی را از یک کلبه بدون سرنشین در Mossfell Confluence خریداری کنند. برای کسانی که آشنایی ندارند، این موردی است که برای تکامل پوکمون سیب بامزه از نوع اژدها لیل، Applin، به شکل تازه چهره مرحله دوم آن، Dipplin، مورد نیاز است.

منطقی است که بتوانید هر تعداد از اینها را که می خواهید بگیرید، البته اگر کسی (به طور قابل درک) بخواهد ارتش خود را از اژدهای سیب آب نباتی ایجاد کند. با این حال، همانطور که توسط YouTuber Freezai در توییتر اشاره شده است، این اقلام تکاملی در واقع بیشتر از آنچه شما آنها را خریداری می کنید به فروش می رسند.

به طور خاص، یک سیب شربتی ۵۰۰ دلار پوکدلار قیمت دارد (برای مرجع، این هزینه برابر با پنج پوکبال معمولی است). با این حال، اگر همان سیب شربتی را بگیرید و آن را در Poké Mart بفروشید، ۵۵۰ به شما بازگردانده می شود. پس ، تکرار این کار به شما این امکان را می دهد که به معنای واقعی کلمه پول درون بازی را چاپ کنید و تنها چیزی که لازم است چند تراکنش است.

مرحله ۱. خرید سیب برای ۵۰۰Step 2. فروش آن به ۵۵۰Step 3. سود؟ pic.twitter.com/Ua5BozxXs321 سپتامبر ۲۰۲۳

بیشتر ببین

پول آسان، درست است؟ خوب، بله، اما این روش نیز بسیار ناکارآمد است. احتمالاً از آنجایی که اینها مواردی نبودند که توسعه‌دهندگان انتظار داشتند هر کسی آن را به صورت عمده بخرد، بازیکنان می‌توانند هر بار فقط یک Apple Syrupy خریداری کنند. این به این معنی است که برای هر کدام که خریداری می‌شود، باید بارها و بارها همان جعبه دیالوگ‌ها را له کنند. نه تنها این، بلکه سود ۵۰ پوکدلار واقعاً آنقدر نیست. در مجموع، این یک روش بسیار وقت گیر است که در واقع پاداش بسیار زیادی دریافت نمی کند.

اگر کیف پول شما در اسکارلت و بنفش کمی خالی به نظر می رسد، یکی از راه های خوب برای جمع آوری پول بیشتر، تکمیل Tera Raids است، زیرا مواردی مانند ناگت ها اغلب در انتها اهدا می شوند. این اقلام کمیاب‌تر را می‌توان با مقادیر زیادی پول نقد فروخت و خیلی سریع‌تر از خوراکی‌های سیب ساده کیتاکامی شما را ثروتمند می‌کند.

اگر عاشق پوکمون هستید، حتماً رتبه بندی بهترین بازی های پوکمون را تحلیل کنید . برای اطلاعات بیشتر در مورد نینتندو سوییچ ، می توانید توصیه های ما را برای بهترین بازی های نینتندو سوییچ بخوانید .

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است