سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Deel، استارتاپ 12 میلیارد دلاری منابع انسانی، Zavvy را خریداری می کند تا بازی تثبیت را افزایش دهد

ادغام در دنیای خدمات منابع انسانی در حال انجام است، با بازیکنان بزرگتر استارت آپ های جالب و کوچکتر در مسیر اقتصاد قوی تر واحد و ارائه فروشگاه های یک مرحله ای برای مشتریانی که به دنبال کاهش تامین کنندگان هستند. در جدیدترین توسعه، Deel - تجارت 12 میلیارد دلاری منابع انسانی خارج از پاریس - در حال جذب Zavvy است، یک استارت‌آپ مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی در مونیخ که ابزارهایی برای پیشرفت شغلی، آموزش و مدیریت عملکرد شخصی‌سازی می‌کند. Deel که نام خود ...

ادغام در دنیای خدمات منابع انسانی در حال انجام است، با بازیکنان بزرگتر استارت آپ های جالب و کوچکتر در مسیر اقتصاد قوی تر واحد و ارائه فروشگاه های یک مرحله ای برای مشتریانی که به دنبال کاهش تامین کنندگان هستند. در جدیدترین توسعه، Deel - تجارت 12 میلیارد دلاری منابع انسانی خارج از پاریس - در حال جذب Zavvy است، یک استارت‌آپ مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی در مونیخ که ابزارهایی برای پیشرفت شغلی، آموزش و مدیریت عملکرد شخصی‌سازی می‌کند.

Deel که نام خود را عمدتاً با حقوق و دستمزد و سایر خدمات منابع انسانی با هدف نیروی کار توزیع شده بر سر زبان ها انداخته است، خدمات Zavvy را به همان پلتفرم خدمات موجود خود می آورد - اشاره ای به تغییر تمرکز شرکت برای کار بیشتر با توزیع شده و غیر توزیع شده. نیروی کار همچنین قصد دارد شروع به ترکیب هوش مصنوعی بیشتر در این مجموعه گسترده تر کند. در نهایت، Deel همچنین ابزار Deel HR موجود خود را که برای سازمان هایی با حداکثر 200 کاربر رایگان بود، اکنون برای مشتریان فعلی بدون در نظر گرفتن اندازه آنها "رایگان" خواهد ساخت.

Deel حدود 25000 سازمان را به عنوان مشتری دارد که از بازیگران بزرگ فناوری مانند Reddit، Shopify و Klarna گرفته تا برندها و خرده فروشان بزرگ مانند Nike، Forever 21 و RedBull را شامل می شود.

Zavvy در سال 2022 4 میلیون دلار از سرمایه‌گذارانی مانند La Famiglia (که اکنون با جنرال کاتالیست ادغام شده است) جمع‌آوری کرده بود و PitchBook تخمین زد که ارزش آن در آن زمان کمتر از 16 میلیون دلار بود.

شرایط مالی این معامله فاش نشده است، اما منابع به ما می گویند که قیمت خرید بالاتر از این ارزش بوده است (به عبارت دیگر، بیش از 16 میلیون دلار). بنیانگذاران زاوی گفتند که زاوی به دنبال خریدار نبود. در ابتدا Deel با پیشنهاد مشارکت با Zavvy پیش از ارائه پیشنهاد خرید مستقیم آن، به سراغ Zavvy رفت.

معامله دیل پس از یک دوره قوی برای شرکت انجام می شود. الکس بوعزیز، موسس و مدیر عامل شرکت، به TechCrunch بيان کرد که Deel اکنون شاهد درآمدهای سالانه بیش از 400 میلیون دلار است و از سپتامبر 2022 سودآور بوده است. بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها به دنبال جمع‌آوری سرمایه بیشتر باشد، زیرا در حال حاضر بیش از 600 میلیون دلار در حال انجام است. بانک گفت. او گفت که برنامه‌های عرضه اولیه سهام هنوز دور از دسترس هستند، اما احتمالاً در بازه زمانی 2025/2026 خواهند بود.

تمرکز دیل که تنها پنج سال پیش در Y Combinator هک شد - بر روی ساخت راه‌حل‌های حقوق و دستمزد و مدیریت استخدام/قرارداد برای نیروهای کار پراکنده - به خوبی با مضمون «آینده کار» که با شیوع کووید-19 جهان را تحت تأثیر قرار داد، تطابق داشت. بین بهار 2020 و پایان سال 2021، این شرکت بیش از 600 میلیون دلار از حدود 75 سرمایه گذار رده بالا، از جمله حداقل یک حامی که با Zavvy، La Famiglia مشترک بود، جمع آوری کرد. (شما می توانید در مورد اجرای جمع آوری کمک های مالی عظیم اینجا، اینجا، اینجا و اینجا بخوانید.)

اما اگر یکی از تأثیرات واضح همه‌گیری ویروس کرونا، ظهور یک اکوسیستم فناوری جدید باشد که به افزایش کار از راه دور کمک می‌کند – رشد دیل بسیار محصول قوی آن است – پس دو سال گذشته قطعاً داستانی از چگونگی آن بوده است. اقتصاد باید مطابق با واقعیت های امروز باشد.

برخی از شرکت‌ها کار از راه دور را حذف کرده‌اند، برخی کارگران را اخراج کرده‌اند، و سازمان‌ها تلاش می‌کنند هزینه‌ها را بسیار دقیق‌تر مدیریت کنند تا از فشارهای اقتصادی جلوگیری کنند.

بر اساس حساب‌های Zavvy و Deel، شرکت سابق برای ایجاد کسب‌وکار خود در بازار تنگ‌تر مشکلی نداشته است.

زاوی عالی کار می کند. ما شاهد رشد سریع با مشتریان SMB و بازار متوسط ​​هستیم. آنها گفتند که به سمت سری A می‌رفتند که دیل در زد.

اما آنها همچنین اعتراف کردند که با توجه به اندازه Deel در حال حاضر و روند گسترده‌تر فناوری اطلاعات برای نحوه تهیه خدمات، برای Zavvy و محصولاتش مناسب‌تر است که با یک تجارت بزرگ‌تر هماهنگ شوند.

آنها گفتند: «وقتی متوجه شدیم که پیوستن به Deel چگونه توانایی ما برای کمک به مشاغل را به شدت تسریع می‌کند، بسیار هیجان‌زده شدیم، و گفت ند که این کمک کرد که Deel حتی اگر بزرگ‌تر باشد، «سریع» است و «هنوز احساس می‌کند یک استارت‌آپ است. "

خبرکاو