سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Best Buy فروش بزرگ مک‌بوک را راه‌اندازی کرد: لپ‌تاپ‌های Air و Pro با قیمت‌های کم سابقه

(اعتبار تصویر: آینده / اپل) Best Buy فروش مک‌بوک جدیدی را با برخی از پایین‌ترین قیمت‌ها در میان لپ‌تاپ‌های برتر اپل راه‌اندازی کرده است. ما بسیاری از این دستگاه‌ها را به‌عنوان بهترین لپ‌تاپ‌هایی که می‌توانید امروز بخرید ارزیابی می‌کنیم، پس اگر این تخفیف‌های مک‌بوک متناسب با بودجه و نیازهای شما هستند، شانس خود را از دست ندهید که یکی را با قیمتی کم سابقه انتخاب کنید. • همه معاملات مک بوک ...
دو مدل مک بوک ایر در زمینه بنفش
(اعتبار تصویر: آینده / اپل)

Best Buy فروش مک‌بوک جدیدی را با برخی از پایین‌ترین قیمت‌ها در میان لپ‌تاپ‌های برتر اپل راه‌اندازی کرده است. ما بسیاری از این دستگاه‌ها را به‌عنوان بهترین لپ‌تاپ‌هایی که می‌توانید امروز بخرید ارزیابی می‌کنیم، پس اگر این تخفیف‌های مک‌بوک متناسب با بودجه و نیازهای شما هستند، شانس خود را از دست ندهید که یکی را با قیمتی کم سابقه انتخاب کنید.

همه معاملات مک بوک را در Best Buy مشاهده کنید

اولین مورد، چیزی است که از روز نخست سال گذشته چندین بار دیده بودیم: مک بوک ایر 13 اینچی (M1) با قیمت 749.99 دلار (999.99 دلار). این مدل در حال حاضر تا حدودی قدیمی شده است، اما همچنان دستگاهی قدرتمند با عمر باتری عالی است که ما در بررسی MacBook Air M1 امتیاز 4.5 از 5 را دریافت کردیم.

برای کسانی که مدل جدیدتر و بزرگتر می خواهند، می توانند مک بوک ایر 15 اینچی (M2) را نیز با قیمت 999 دلار (1299 دلار) در Best Buy تهیه کنند. با این صرفه جویی 300 دلاری، این مدل برای اولین بار به زیر 1000 دلار می رسد.

برای دریافت این مدل به جای آخرین نسل، اکیداً 150 دلار اضافی بپردازید تا تراشه M2 ارتقا یافته را برای عملکرد همه جانبه بهتر و اگر صفحه نمایش بزرگتر را ترجیح می دهید، دریافت کنید. در بررسی 15 اینچی MacBook Air ما تأییدیه ما را با رتبه چهار ستاره دریافت می کند.

بهترین معاملات مک بوک امروز در Best Buy

این پیشنهادها به راحتی دو تا از بهترین معاملات لپ تاپ در حال حاضر برای کسانی هستند که از دستگاه های برتر اپل استفاده می کنند. اگر به یک ایستگاه کاری قدرتمند برای تمام کارهای مدرسه، کارهای شدید و نیازهای عمومی محاسباتی خود نیاز دارید، این دستگاه ها گزینه های برتر هستند. با این حال، اگر به دنبال فناوری بسیار پیشرفته هستید، اعضای پولی My Best Buy می‌توانند در مجموع تا 250 دلار در آخرین مدل‌های MacBook Pro نیز صرفه‌جویی کنند .

می‌توانید برای بهترین خرید من با قیمتی کمتر از 0 دلار ثبت‌نام کنید تا ارسال رایگان دریافت کنید یا خلاصه کامل عضویت‌های بهترین خرید من را برای همه هدیه‌ها در هر سطح بخوانید.

هر دستگاهی که علاقه شما را به خود جلب کند، ما انتظار نداریم که این قیمت ها در فروش های آتی روز رئیس جمهور کاهش یابد، پس اگر به مک بوک توجه کرده اید اکنون زمان خرید است. همچنین می‌توانید به جدیدترین کدهای تخفیف Best Buy نگاهی بیندازید تا راه‌های بیشتری برای صرفه‌جویی در محاسبات، لوازم خانگی و موارد دیگر در طول فروش روز رئیس‌جمهور بهترین خرید در این ماه داشته باشید.

ویرایشگر معاملات ارشد

جیمز پیکارد ویرایشگر معاملات در TechRadar است. او پس از سال‌ها جستجوی اینترنت برای یافتن ارزان‌ترین بازی‌ها و فناوری‌ها برای استفاده شخصی خود، تصمیم گرفت این کار را با شما در میان بگذارد. جیمز همچنین دارای بیش از پنج سال تجربه در پوشش برخی از بزرگترین رویدادهای فروش سال در Eurogamer و VG247، از جمله جمعه سیاه، سایبر دوشنبه و Amazon Prime Day است. وقتی جیمز به دنبال شکار نیست، می‌توان جیمز را در PS5 پیدا کرد، در حال تماشای یک فیلم کلاسیک نوآر یا تشویق تیم‌های خلیج تامپا.

خبرکاو