سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Bending Spoons، مالک Evernote و Meetup، 155 میلیون دلار از سرمایه خود را جمع آوری می کند

Bending Spoons، صاحب اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های محبوبی مانند Evernote و Meetup، امروز اعلام کرد که ۱۵۵ میلیون دلار در دور جدید تامین مالی سهام با ارزش‌گذاری ۲.۵۵ میلیارد دلاری پس از پول جمع‌آوری کرده است. Durable Capital Partners با مشارکت سرمایه گذاران موجود، مانند Baillie Gifford، Cox Enterprises، NB Renaissance، NUO Capital و StarTIP (که توسط Tamburi Investment Partners کنترل می شود) دور را رهبری کردند. این شرکت بيان کرد که از تزریق نقدی جدید برای به دست آوردن برندهای ...

Bending Spoons، صاحب اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های محبوبی مانند Evernote و Meetup، امروز اعلام کرد که ۱۵۵ میلیون دلار در دور جدید تامین مالی سهام با ارزش‌گذاری ۲.۵۵ میلیارد دلاری پس از پول جمع‌آوری کرده است.

Durable Capital Partners با مشارکت سرمایه گذاران موجود، مانند Baillie Gifford، Cox Enterprises، NB Renaissance، NUO Capital و StarTIP (که توسط Tamburi Investment Partners کنترل می شود) دور را رهبری کردند. این شرکت بيان کرد که از تزریق نقدی جدید برای به دست آوردن برندهای بیشتر استفاده خواهد کرد.

Bending Spoons در حال حاضر خرید خود را در سال جاری آغاز کرده است. در ژانویه، این شرکت استارتاپ رویداد Meetup را خریداری کرد. اواخر همان ماه، لوکا فراری، مدیرعامل Bending Spoons بيان کرد که این شرکت 50 میلیون دلار در سال‌های آینده در Meetup سرمایه‌گذاری خواهد کرد. او همچنین اعلام کرد که به‌عنوان بخشی از تلاش‌های بازسازی که شامل انتقال تیم به اروپا و کاهش کارکنان ایالات متحده می‌شود، مشاغل کاهش خواهد یافت. این شرکت تعداد دقیق افرادی که تحت تأثیر این حرکت قرار گرفته اند را مشخص نکرده است.

در همان زمان، IAC Mosaic را که کت و شلواری از برنامه‌های تلفن همراه محبوب مانند Clime، Robokiller و iTranslate ساخت، به Bending Spoons فروخت. این شرکت تمام 330 کارمند موزائیک را اخراج کرد.

در سال 2022، Bending Spoons اپلیکیشن یادداشت برداری Evernote را خریداری کرد. در فوریه 2023، 129 نفر از کارکنان استارتاپ یادداشت برداری را اخراج کرد. نوامبر گذشته، این شرکت تصمیم گرفت برنامه رایگان Evernote را به تنها 50 یادداشت محدود کند تا برای کسب درآمد بهتر تلاش کند. در ماه دسامبر، Bending Spoons همچنین تمام کارکنان Filmic، برنامه محبوب ویرایش عکس و ویدیو را که در سال 2022 خریداری کرد، اخراج کرد.

Bending Spoons همچنین دارای برندهایی مانند ویرایشگر ویدیوی Splice و ویرایشگر عکس با هوش مصنوعی Remini است. گفته می شود که این شرکت در سال جاری 500 میلیون دلار فروش دارد.

خبرکاو