سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

AWS از Google Cloud پیروی می کند، هنگام انتقال داده ها از سیستم خود، هزینه خروج را کاهش می دهد

(اعتبار تصویر: Shutterstock) خدمات وب آمازون (AWS) در اقدامی قابل توجه نه تنها برای آمازون ، بلکه برای کل صنعت ابری، اعلام کرده است که دیگر هزینه‌ای از مشتریان برای انتقال داده‌هایشان از پلتفرم دریافت نمی‌کند. آمازون او میگوید این تصمیمی است که هدف آن ارائه انعطاف‌پذیری بیشتر به مشتریان برای انتخاب راه‌حل‌های ابری، اولیه یا ترکیبی مورد علاقه‌شان است، و این تصمیم پس از انجام حرکت مشابه Google Cloud حدود دو ماه پیش اتخاذ ...
شخصی <a href= که یک ابر مجازی را در کف دست خود نگه داشته است. " class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZL8sTApVNuYzsE4KtgrrRE.jpg">
(اعتبار تصویر: Shutterstock)

خدمات وب آمازون (AWS) در اقدامی قابل توجه نه تنها برای آمازون ، بلکه برای کل صنعت ابری، اعلام کرده است که دیگر هزینه‌ای از مشتریان برای انتقال داده‌هایشان از پلتفرم دریافت نمی‌کند.

آمازون او میگوید این تصمیمی است که هدف آن ارائه انعطاف‌پذیری بیشتر به مشتریان برای انتخاب راه‌حل‌های ابری، اولیه یا ترکیبی مورد علاقه‌شان است، و این تصمیم پس از انجام حرکت مشابه Google Cloud حدود دو ماه پیش اتخاذ شده است.

این تصمیم با قانون داده اروپا مطابقت دارد که در ژانویه 2024 با هدف افزایش رقابت از طریق تسهیل انتقال آسان تر ارائه دهندگان ابری اجرایی شد.

AWS از هزینه خروج خود چشم پوشی می کند

پیش از این، کاربران AWS با محدودیت انتقال داده رایگان 100 گیگابایتی در ماه شرکت محدود می شدند، که اکنون به نفع مهاجرت کاملاً نامحدود در هنگام خروج برداشته شده است.

علیرغم تمرکز قانون داده اروپا بر ترویج رقابت به طور خاص در اروپا، تغییر خط‌مشی AWS مانند Google در سراسر جهان اعمال می‌شود. مشخص نیست که آیا ارائه دهندگان موافق هستند که محدود کردن خروج کار درستی است یا اینکه آنها پیش بینی می کنند مقررات مشابهی در سطح جهانی به اجرا درآیند.

تغییر AWS به سادگی انجام یک جابجایی رایگان نیست، زیرا مشتریان باید ابتدا با شرکت تماس بگیرند تا اعتباراتی برای پوشش هزینه خروج دریافت کنند. این حتی می‌تواند ترفندی برای تشویق مشتریان به ماندن در AWS به جای تعویض ارائه‌دهنده باشد.

Sébastien Stormacq توسعه‌دهنده AWS در یک پست وبلاگی که این تغییر را معرفی می‌کند ابراز امیدواری کرد که کاربران با وجود توانایی جدید برای مبادله آزادانه‌تر ارائه‌دهندگان را انتخاب کنند که در اکوسیستم AWS باقی بمانند.

در نهایت، حذف هزینه‌ها گامی در مسیر درست است، با این حال این شرکت که تحت نظارت سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) است، همچنان برخی موانع فنی را اعمال می‌کند که عملکرد متقابل را مختل می‌کند.

بیشتر از TechRadar Pro

با چندین سال تجربه کار آزاد در محافل فناوری و خودرو، علایق خاص کریگ در فناوری است که برای بهبود زندگی ما طراحی شده است، از جمله هوش مصنوعی و ML، کمک های بهره وری، و تناسب اندام هوشمند. او همچنین علاقه زیادی به اتومبیل ها و کربن زدایی حمل و نقل شخصی دارد. به عنوان یک شکارچی مشتاق معامله، می‌توانید مطمئن باشید که هر معامله‌ای که کریگ پیدا می‌کند ارزش بالایی دارد!

خبرکاو