متن خبر

AvantGuard می خواهد کلر را به بهترین ضد عفونی کننده ای که تا به حال دیده اید تبدیل کند

AvantGuard می خواهد کلر را به بهترین ضد عفونی کننده ای که تا به حال دیده اید تبدیل کند

شناسهٔ خبر: 436072 -
هنگامی که بیشتر ما به کلر فکر می کنیم، ماده شیمیایی را تصور می کنیم که استخرهای ما را تمیز نگه می دارد و لکه های لباس سفید را از بین می برد. AvantGuard کلر را یک ماده شیمیایی قابل شارژ می داند که می تواند به محافظ سطح نهایی تبدیل شود.

AvantGuard در ابتدا با نام Halomine در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و از دانشگاه کرنل خارج شد. این ماده با N-halamines کار می کند، یک ترکیب آلی که معمولاً نیتروژن را با کلر پیوند می دهد. وقتی کنار هم قرار می گیرند، قابلیت های ضد باکتریایی را ممکن می کند - اساساً یک "مرگ میکروبی".

به گفته ادوارد "تد" ایولث، مدیر عامل آوانت گارد، که در سال ۲۰۱۹ به این شرکت پیوست، این شرکت مجوز فناوری N-halamine را از دانشگاه کورنل و آبرن دریافت کرده است، جایی که به مدت ۳۰ سال روی این موضوع کار کرده است.

کاری که AvantGuard متفاوت از میانگین ضد عفونی کننده مبتنی بر کلر شما انجام می دهد این است که یک نسخه پلیمری تولید می کند. Eveleth به TechCrunch بیان کرد که این آنها را قادر می‌سازد تا «انواع کارهای جالب و جالب» را با هالامین‌ها انجام دهند. مانند چسباندن آن بر روی یک سطح یا گفت ن قابلیت های دیگر به طوری که هیچ پروتئینی به آن نچسبد. این بدان معنی است که می تواند هر سطحی را به یک سطح ضد میکروبی تبدیل کند.

و نه فقط سطوح: ده‌ها کاربرد برای این نسخه پلیمری وجود دارد، از تصفیه آب گرفته تا پماد برای درمان آکنه، استفاده‌های موضعی ضد قارچی و پزشکی مانند پانسمان زخم یا پوششی که ماه‌ها از دستگاه‌های پزشکی محافظت می‌کند. این شرکت پیش بینی می کند که بیش از ۷۰ میلیارد دلار تأثیر بالقوه بازار وجود دارد.

محصول اولیه این شرکت یک پوشش ضد میکروبی با اسپری به نام ۲۴۷ است. روی آن اسپری می‌شود و زمانی که خشک می‌شود یک لایه شفاف را پشت سر می‌گذارد. هنگامی که همراه با یک ضد عفونی کننده کلر استفاده می شود، کلر را به سطحی متصل می کند که به راحتی پاک نمی شود. همچنین می‌توان آن را بر روی سطوح مختلف از جمله پارچه اسپری کرد، که AvantGuard از آن روی پانسمان‌های زخم استفاده می‌کند.

Eveleth گفت: "وقتی پاتوژن ها روی سطح فرود می آیند، پاتوژن ها را می کشند." "ما تنها محصولی هستیم که توانسته ایم تست EPA (سازمان حفاظت از محیط زیست) را برای ویروس های گرم منفی، گرم مثبت و ویروس های پاکتی پشت سر بگذاریم. ما می‌توانیم ۹۹.۹ درصد کاهش را در عرض دو ساعت به عنوان یک پوشش ضد میکروبی باقی‌مانده دریافت کنیم، و ما تنها پوششی هستیم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.»

در حال حاضر، این محصول باید به صورت سه ماهه عرضه شود، با این حال، Eveleth بیان کرد که زمانی که AvantGuard تمام آزمایش‌های خود را به پایان می‌رساند، بازه زمانی ممکن است سالانه تمام شود. او انتظار دارد در اوایل سال ۲۰۲۴ در ۲۴۷ تصویب شود.

این شرکت بیش از ۸ میلیون دلار کمک مالی از مؤسسه ملی بهداشت، بنیاد ملی علوم و دیگران و ۴ میلیون دلار از حقوق صاحبان سهام جمع آوری کرد.

در همین حال، AvantGuard در حال کار بر روی یک مشارکت استراتژیک با یک شرکت تجهیزات پزشکی است و بر ایجاد یک محصول ضد قارچ تمرکز دارد. یکی از پتنت های آن نیز در این ماه رسمی خواهد شد. این شرکت قصد دارد در پایان سال جذب سرمایه دیگری را آغاز کند.

ایولت گفت: «ما یک بیوسید اثبات شده داریم که سابقه تولید مقاومت ندارد. ماموریت ما این است که اولین خط دفاعی شما در برابر همه عوامل بیماری زا در تمام سطوح، از جمله پوست، و ذخیره آنتی بیوتیک های خوراکی برای زمانی که بیشتر به آنها نیاز داریم، باشیم.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است