سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Antithesis 47 میلیون دلار برای راه اندازی یک پلت فرم تست خودکار برای نرم افزار جمع آوری می کند

تست نرم افزار سخت است. حتی با وجود استعداد مناسب، همیشه آنطور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود - به خصوص وقتی در مقیاس اجرا شود. در یک نظرسنجی در سال 2020 از Electric Cloud، 58 درصد از توسعه‌دهندگان اشکالات نرم‌افزاری را ناشی از زیرساخت‌های تست و مشکلات فرآیندی دانستند نه نقص طراحی. بازار راه‌حل‌های تست نرم‌افزار بسیار بزرگ است و جای تعجب نیست که یک تخمین آن را 55.98 میلیارد دلار می‌داند. فروشنده‌های زیادی در ...

تست نرم افزار سخت است. حتی با وجود استعداد مناسب، همیشه آنطور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود - به خصوص وقتی در مقیاس اجرا شود. در یک نظرسنجی در سال 2020 از Electric Cloud، 58 درصد از توسعه‌دهندگان اشکالات نرم‌افزاری را ناشی از زیرساخت‌های تست و مشکلات فرآیندی دانستند نه نقص طراحی.

بازار راه‌حل‌های تست نرم‌افزار بسیار بزرگ است و جای تعجب نیست که یک تخمین آن را 55.98 میلیارد دلار می‌داند. فروشنده‌های زیادی در این فضا وجود دارد، از استارت‌آپ‌هایی مانند Qase، EvaluAgent و Codegen گرفته تا شرکت‌هایی مانند Azure و AWS.

اما یک شرکت جدید، آنتی تز، فکر می کند که می تواند سر و صدا ایجاد کند.

Antithesis که امروز از مخفی کاری پدید آمد، توسط تیم پشتیبان FoundationDB، پلتفرم پایگاه داده توزیع شده، که اپل بی سر و صدا در سال 2015 آن را خریداری کرد، تأسیس شد. پس از خرید اپل، تیم FoundationDB برای دنبال کردن سایر مشاغل شرکت فناوری بزرگ پراکنده شد، اما در نهایت به نتیجه‌گیری مشابه: حتی سازمان‌های پیچیده نیز فاقد ابزارهای تست نرم‌افزاری هستند که برای کارآمدی بیشتر نیاز دارند.

ویل ویلسون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آنتی‌تز، در مصاحبه‌ای با TechCrunch گفت: « پس ، پنج سال پیش، تعدادی از ما دوباره گرد هم آمدیم تا آنتی‌تز را بسازیم. ما رویکرد تست دقیق FoundationDB را در پیش گرفتیم، آن را به بلوغ رساندیم، و پس از سال ها کار در مخفی کاری، آن را به تنها سیستم تجاری موجود در نوع خود برای تست نرم افزار عمومی تبدیل کردیم.

محصول Antithesis به طور مداوم جدیدترین نسخه نرم‌افزار در حال توسعه را برای یافتن اشکالات درون یک محیط شبیه‌سازی شده جدا از تولید (کامل از سخت‌افزار مجازی، خدمات و اجزای شبکه) اسکن می‌کند، و اطلاعات اشکال‌زدایی را برای اشکال‌هایی که پیدا می‌کند تولید می‌کند و ارائه می‌کند. ویلسون ادعا می‌کند که این رویکرد نیازی به توسعه‌دهندگان برای نوشتن دستی آزمایش‌های خود را از بین می‌برد، که معمولاً فرآیندی زمان‌بر و پر دردسر است.

Antithesis نرم افزار را تحت طیف وسیعی از شرایط و ویژگی های از پیش تعریف شده اجرا می کند تا هرگونه رفتار ناخواسته را گزارش کند. هنگامی که متوجه رفتار جالبی می‌شود، آنتی‌تز یک کپی از وضعیت سیستم می‌سازد و نتایج احتمالی را از آن نقطه تحلیل می‌کند - کاوش «با شدت بیشتری» مسیرهایی که گزارش‌های غیرعادی تولید می‌کنند.

ویلسون گفت: «تست خودکار برنامه مهمی است [که می‌تواند] توسعه‌دهندگان را بهره‌ورتر کند. «[این] تقریباً نیمی از زمان خود را که برای مسائل مربوط به باگ صرف می‌کردند به مهندسان برمی‌گرداند و به آنها امکان می‌دهد با اطمینان توسعه پیدا کنند.»

با این فرض که فناوری Antithesis همانطور که تبلیغ می شود کار می کند. سرمایه‌گذاران در هر صورت مشتاق به نظر می‌رسند - آنتی‌تز امروز یک دور اولیه 47 میلیون دلاری از Amplify Partners، Tamarack Global، First In Ventures و سرمایه‌گذاران فرشته، از جمله هوارد لرمن، موسس Yext و Roam را بست.

رویترز ابتدا گزارش داد و منبع آگاه به تک‌کرانچ تأیید کرد که دور - به طور غیرمعمول برای یک دانه بزرگ - Antithesis 215 میلیون دلار است.

ویلسون گفت: "گروهی از سرمایه گذاران موجود از پیشرفت ما بسیار هیجان زده بودند و با پیشنهادی برای سرمایه گذاری بیشتر با شرایط دوستانه به ما مراجعه کردند." ما از این فرصت استفاده کردیم تا به کار با افرادی که به آنها اعتماد داریم ادامه دهیم و از یک نمایش جاده ای بزرگ برای جمع آوری کمک مالی با حواس پرتی های همراه آن اجتناب کنیم.»

Antithesis مستقر در ویرجینیا در حال حاضر با مشتریانی از جمله Palantir، Ethereum و MongoDB و دیگر «شرکت‌های بزرگ» بدون نام و همچنین استارت‌آپ‌ها کار می‌کند. اما ویلسون او میگوید ، بودجه این شرکت را قادر می‌سازد تا این پایگاه را با گسترش تیم‌های فروش و بازاریابی آنتی‌تز، افزایش تلاش‌های مهندسی و تحقیقاتی و حمایت از ویژگی‌ها و توسعه محصول ادامه دهد.

خبرکاو