متن خبر

Agility Robotics برخی از کارکنان خود را در بحبوحه تمرکز تجاری سازی اخراج می کند

Agility Robotics برخی از کارکنان خود را در بحبوحه تمرکز تجاری سازی اخراج می کند

شناسهٔ خبر: 462181 -
Agility Robotics روز پنجشنبه تایید کرد که "تعداد کمی" از کارمندان خود را اخراج کرده است. این شرکت مستقر در اورگان که دارای بودجه خوبی است می گوید از دست دادن شغل بخشی از تمرکز گسترده شرکت بر تلاش های تجاری سازی است.

این شرکت در بیانیه‌ای که به TechCrunch ارائه شده است، نوشت: «به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم Agility برای ساختار شرکت برای موفقیت، ما راه خود را با تعداد کمی از کارکنان که در توسعه و تجاری‌سازی محصول اصلی نبودند، جدا کردیم. در عین حال، ما بر روی پاسخگویی به تقاضای فوق‌العاده برای روبات‌های دوپا در موارد استفاده صنعتی متمرکز هستیم. این بدان معناست که تولید Digit را افزایش داده و در عین حال به جذب مشتریان درجه یک جهانی ادامه می دهد و نقش های جدیدی را اضافه می کند که این اهداف را برآورده می کند. ما بر این باوریم که اقدامات امروز به ما امکان می‌دهد روی حوزه‌هایی تمرکز کنیم که تولید، تجاری‌سازی و تولید دیجیت را پیش می‌برند.»

چابکی با ربات دوپا خود، Digit، جلوتر از منحنی انسان نمای صنعتی بود. این شرکت از تحقیقاتی که در دانشگاه ایالتی اورگان انجام شد، منشعب شد. در طول سال‌ها هیچ علاقه‌ای به روبات‌های پاهای چشمگیر آن وجود نداشته است. فورد یک قهرمان اولیه بود، زیرا چابکی پتانسیل تحویل دیجیت در آخرین مایل را تحلیل کرد. با این حال، در نهایت، زیرا شرکت تمرکز خود را به انبارهای کم پرسنل معطوف کرد، این تلاش‌ها روی پشت سر گذاشته شد.

با وجود کندی کلی در سرمایه‌گذاری و پذیرش سیستم‌های روباتیک، که هر دوی آن‌ها می‌توانند به‌عنوان اصلاحاتی پس از یک رونق گسترده ناشی از همه‌گیری تلقی شوند، هیچ کمبود بودجه برای تلاش‌های Agility وجود ندارد.

دو سال پیش در این ماه، این شرکت 150 میلیون دلار سری B را اعلام کرد. آمازون به طور مشخص از طریق صندوق نوآوری صنعتی خود در این دور شرکت کرد. این غول خرده‌فروشی متعاقباً اعلام کرد که Digits را به عنوان بخشی از گردش کار مرکز تحقق خود به صورت آزمایشی اجرا خواهد کرد. از آن زمان خلبان ها به پایان رسیده اند، اما هیچ یک از شرکت ها اقدامات بعدی را اعلام نکرده اند.

تعدادی دیگر از شرکت‌های رباتیک انسان‌نما خلبان‌های خود را در ماه‌های اخیر اعلام کرده‌اند، از جمله Figure با BMW و Apptronik با مرسدس. ماه گذشته در Modex، Agility به‌روزرسانی‌های افکت‌کننده‌های پایانی Digit را که به‌طور خاص برای گردش‌های کاری تولید خودرو طراحی شده‌اند، به نمایش گذاشت.

Agility همچنین در طول یک سال گذشته چندین استخدام برجسته انجام داده است، از جمله پگی جانسون، مدیرعامل مجیک لیپ که به عنوان مدیر اجرایی ملحق شد، مدیر عامل Fetch ملونی وایز به عنوان CTO و مدیر سابق اپل و فورد آیندریا کمپبل به عنوان مدیر ارشد اجرایی.

صفحه مشاغل این شرکت در حال حاضر پنج نقش باز را فهرست می کند که عمدتاً بر مهندسی و تولید متمرکز هستند.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است