سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Adobe Acrobat هوش مصنوعی مولد را اضافه می کند تا بتوانید با PDF خود صحبت کنید

(اعتبار تصویر: Adobe) ادوبی با راه اندازی دستیار هوش مصنوعی خود در سراسر آکروبات و ریدر، به سرعت در زمینه هوش مصنوعی مولد پیشرفت کرده است. ابزار مکالمه مولد مبتنی بر هوش مصنوعی، که در حال حاضر در نسخه بتا است، برای ارائه خلاصه، پاسخ به سؤالات و کمک به قالب‌بندی اطلاعات برای اشتراک‌گذاری از طریق ایمیل در برنامه‌های محبوب PDF تنظیم شده است. اگرچه بسیاری از ما کار خود را از طریق برنامه‌های پردازش کلمه انجام ...
Adobe AI Assistant در Acrobat و Reader
(اعتبار تصویر: Adobe)

ادوبی با راه اندازی دستیار هوش مصنوعی خود در سراسر آکروبات و ریدر، به سرعت در زمینه هوش مصنوعی مولد پیشرفت کرده است.

ابزار مکالمه مولد مبتنی بر هوش مصنوعی، که در حال حاضر در نسخه بتا است، برای ارائه خلاصه، پاسخ به سؤالات و کمک به قالب‌بندی اطلاعات برای اشتراک‌گذاری از طریق ایمیل در برنامه‌های محبوب PDF تنظیم شده است.

اگرچه بسیاری از ما کار خود را از طریق برنامه‌های پردازش کلمه انجام می‌دهیم، فایل‌های PDF هنوز نقش مهمی در حفظ امنیت اسناد دارند. Adobe تخمین می زند که سه تریلیون فایل PDF در سراسر جهان در گردش است و ادعا می کند که آخرین به روز رسانی آن هوش مصنوعی مولد را برای توده ها به ارمغان خواهد آورد.

Adobe AI Assistant در Reader و Acrobat

ابزار جدید مبتنی بر همان مدل‌های هوش مصنوعی و ML در پشت حالت مایع Acrobat است، ابزاری که چینش‌های PDF را برای صفحه‌های کوچک‌تر تغییر می‌دهد.

علاوه بر ایجاد خلاصه معمول، کاربران ابزار جدید همچنین می‌توانند از نقل‌قول‌های هوشمند طراحی‌شده برای تأیید منبع پاسخ‌های ربات چت ، و همچنین پیوندهای قابل کلیک برای کمک به پیمایش به اطلاعات مهم در فایل‌های PDF طولانی بهره ببرند.

Adobe همچنین قول می‌دهد که به‌عنوان استاندارد، داده‌های مشتری را برای اهداف آموزشی بدون رضایت ذخیره یا استفاده نکند.

این شرکت او میگوید که این تازه شروع کار است و آپشن های بیشتری از جمله بینش‌هایی از اسناد و انواع مختلف ارائه می‌شود. ویرایش، قالب بندی و ایجاد؛ و بهبود همکاری

Abhigyan Modi، SVP Document Cloud در Adobe، اظهار داشت: «هوش مصنوعی مولد با تبدیل اطلاعات داخل فایل‌های PDF به محتوای کاربردی، دانش و ظاهری حرفه‌ای، نوید تجربه‌های هوشمندتر اسناد را ارائه می‌دهد.»

اشتراک‌های Acrobat Standard و Acrobat Pro برای مشتریان فردی و تیمی فعلاً شامل نسخه بتا به صورت رایگان خواهد بود و نسخه‌های انگلیسی زبان پیشرو هستند و زبان‌های بیشتری قرار است دنبال شوند. هنگامی که به طور کلی در دسترس قرار گرفت، Adobe مبلغی نامشخص از دستیار هوش مصنوعی به عنوان یک اشتراک اضافی دریافت می کند.

TechRadar Pro از Adobe خواسته است تا اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های خود برای قیمت گذاری داشته باشد، اما این شرکت بلافاصله پاسخی نداد.

بیشتر از TechRadar Pro

با چندین سال تجربه کار آزاد در محافل فناوری و خودرو، علایق خاص کریگ در فناوری است که برای بهبود زندگی ما طراحی شده است، از جمله هوش مصنوعی و ML، کمک های بهره وری، و تناسب اندام هوشمند. او همچنین علاقه زیادی به اتومبیل ها و کربن زدایی حمل و نقل شخصی دارد. به عنوان یک شکارچی مشتاق معامله، می‌توانید مطمئن باشید که هر معامله‌ای که کریگ پیدا می‌کند ارزش بالایی دارد!

خبرکاو