سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

«گراز»ی که جهانی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم کوتاه «گراز» اولین تجربه متقیان در حوزه فیلمسازی می‌شود و فیلمنامه‌ای در زمینه اجتماعی و با فضای ملتهب دارد.این فیلم با بازی سهند جاهد و مرتضی امینی‌تبار که پیش از این در سریال نمایش خانگی «زخم‌کاری، بازگشت» همبازی بود، در تهران و شهرهای اطراف آن مقابل دوربین رفته است و به تازگی با پایان مراحل فنی نمایش داده می‌شود. «گراز» قرار است به زودی برای حضور در فستیوال‌های داخلی و خارجی ارسال شود و مقدمات ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم کوتاه «گراز» اولین تجربه متقیان در حوزه فیلمسازی می‌شود و فیلمنامه‌ای در زمینه اجتماعی و با فضای ملتهب دارد.

این فیلم با بازی سهند جاهد و مرتضی امینی‌تبار که پیش از این در سریال نمایش خانگی «زخم‌کاری، بازگشت» همبازی بود، در تهران و شهرهای اطراف آن مقابل دوربین رفته است و به تازگی با پایان مراحل فنی نمایش داده می‌شود.

«گراز» قرار است به زودی برای حضور در فستیوال‌های داخلی و خارجی ارسال شود و مقدمات نمایش آن در کشور فراهم شود.

ندا عقیقی ، ساغر رجبی ، علی نصر ، ترمه کریمیان به همراه بازیگر خردسال رضا روشنی و با صدای علی شادمان از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

پخش‌الملل این اثر بر درمان شرکت فرست اسکرین است.

اسامی کامل عوامل «گراز» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: مهرداد افراسیابی، مشاور پروژه: محمد تربتی، مجری طرح: حامی جهانی، طراح گریم: مرتضا کهزادی، طراح صحنه و لباس: حمیده عابدی، صدابردار : محمد عیوضی، تدوین: امید شهلایی ، آهنگساز: پیام آزادی، صداگذار: مهدی جمشیدیان، برنامه‌ریزی: حسین دیردار، دستیار برنامه‌ریز: طلوع فولادوند، صحنه منشی: ساناز فراهانی، دستیار کارگردان: نجوا زمانی، اصلاح رنگ: هانی سلمانی، طراح لوگو نگارگر: استودیو مت باکس، عکاس: مهیار ابراهیمی، کارگردان پشت‌صحنه: فاطمه زیاری و مشاور رسانه‌ای: عاطفه نوذری.

۲۴۵۲۴۵

خبرکاو