متن خبر

کرمان موتور رکورد ماهانه تولید خودرو را جابجا کرد

کرمان موتور رکورد ماهانه تولید خودرو را جابجا کرد

شناسهٔ خبر: 441142 -
اوایل تابستان بود که کرمان موتور با تولید ۲۴۷ دستگاه خودرو در یک روز توانست رکورد تولید روزانه را بشکند. گزارش‌های اخیر، دستاورد مهم دیگری برای این شرکت به ثبت رسانده و از شکست رکورد ماهانه تولید کرمان موتور خبر می‌دهند.

طبق آمار و ارقام به دست آمده، کرمان موتور در شهریورماه سال جاری توانسته بیش از ۷ هزار دستگاه خودرو تولید کرده و رکورد تولید ماهانه خود را بشکند. رکورد قبلی این شرکت، تولید ۴۵۸۲ دستگاه بود که در تیر‌ماه سال ۱۳۹۷ اتفاق افتاد.   

شکست رکورد ماهانه تولید کرمان موتور

شکست رکورد ماهانه تولید کرمان موتور آن‌هم پس از گذشت تقریبا ۲۷ سال، ماحصل تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان، تمرکز بر توسعه حداکثری، استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت بالای زنجیره تولید است. این شرکت در شهریورماه ۱۴۰۲ به طور دقیق ۷۰۱۵ دستگاه خودرو ساخته و افزایش تولید ۳۴ درصدی را نسبت به ۵ ماه گذشته به ثبت رسانده است.

رشد تولید کرمان موتور نسبت به ۵ ماه سال گذشته حدود ۳۴ درصد، و نسبت به مدت‌زمان مشابه در سال گذشته حدود ۵۵ درصد گزارش شده است. کرمان موتور وعده تولید ۱۰۰۰ هزار دستگاه را تا پایان سال جاری داده است و شکست رکورد سی روزه تولید با عبور از مرز ۷۰۰۰ دستگاه، می‌تواند احتمال برآورد وعده شرکت را تقویت کند.

شکست رکورد ماهانه تولید کرمان موتور

شکست رکورد ماهانه تولید کرمان موتور در شهریورماه ۱۴۰۲ تنها دستاورد مهم این شرکت نیست. در بیست و هفتمین مراسم روز ملی صنعت و معدن در سالن اجلاس سران با حضور مدیران بنگاه‌های صنعتی و همین‌طور رئیس‌جمهور، وزیر صمت و نمایندگان سه قوه، کرمان موتور لوح تقدیر و تندیس واحد برتر کشور در سال ۱۴۰۱ را دریافت کرد. شرکت کرمانی با تولید ۳۵۶۲۵ دستگاه خودرو، سهم بسزایی را در بازار خودرو کشور ایفا کرده و از آن زمان تاکنون پیوسته در حال تولید و ترقی است.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است