سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چین بی سر و صدا پیش نویس قوانین بازی را از وب سایت خارج می کند

هفته‌ها پس از آنکه پیش‌نویس دستورالعمل‌ها ده‌ها میلیارد دلار از ارزش بازار غول‌های محلی را از بین برد، پکن بی‌سروصدا محدودیت‌های پیشنهادی صنعت بازی‌های ویدیویی را از وب‌سایت رسمی خارج کرد. همانطور که رویترز برای اولین بار گزارش داد، از صبح امروز پیوند به پیش نویس قوانین دیگر در دسترس نبود. سهام Tencent و NetEase با انتشار این خبر افزایش یافت.دیگر اخباربیشتر بخوانیدتوصیف ایلان ماسک از دوران رابطه اش با امبر هرد؛ «۱۸ ماه جنون ...

هفته‌ها پس از آنکه پیش‌نویس دستورالعمل‌ها ده‌ها میلیارد دلار از ارزش بازار غول‌های محلی را از بین برد، پکن بی‌سروصدا محدودیت‌های پیشنهادی صنعت بازی‌های ویدیویی را از وب‌سایت رسمی خارج کرد.

همانطور که رویترز برای اولین بار گزارش داد، از صبح امروز پیوند به پیش نویس قوانین دیگر در دسترس نبود. سهام Tencent و NetEase با انتشار این خبر افزایش یافت.

این اقدام بدنبال آن است که پکن همچنین یک مقام کلیدی - رئیس دفتر انتشارات دپارتمان تبلیغات حزب کمونیست - را به دلیل رسیدگی به انتشار پیش‌نویس قوانین برکنار کرد که سرمایه‌گذاران و غول‌های بازی را غافلگیر کرد.

رسانه‌های محلی در هفته‌های اخیر - پس از حذف - گزارش دادند که مقامات ممکن است آماده عقب‌نشینی از برخی از قوانین پیشنهادی باشند.

ماه گذشته، تنظیم‌کننده بازی‌های ویدیویی چین اقدامات جدیدی را برای جلوگیری از صرف زمان و هزینه بیش از حد برای بازی‌های رایانه‌ای و گوشی‌های هوشمند پیشنهاد کرد. پیشنهادات خاص شامل حذف پاداش برای بازی روزانه که می تواند منجر به اعتیاد شود، و همچنین محدود کردن خریدهای درون بازی برای محدود کردن هزینه ها بود.

خبرکاو