سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چه تعداد استارتاپ در سال گذشته نسبت به سال قبل تعطیل شدند؟ زیاد.

از اینجا یا هر جا که پادکست های خود را دریافت می کنید گوش دهید. سلام و خوش آمدید به Equity ، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. این برنامه مصاحبه ماست، جایی که با یک مهمان می نشینیم، به کار آنها فکر می کنیم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، مری آن با راجر لی ، کارآفرینی که بخش اعظم یک ...


از اینجا یا هر جا که پادکست های خود را دریافت می کنید گوش دهید.


سلام و خوش آمدید به
Equity ، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این برنامه مصاحبه ماست، جایی که با یک مهمان می نشینیم، به کار آنها فکر می کنیم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، مری آن با راجر لی ، کارآفرینی که بخش اعظم یک دهه خود را صرف ساخت ابزار برای کارمندان و کارفرمایان کرده است، مصاحبه کرد . لی یک سرمایه گذار فرشته و همچنین خالق Layoffs.FYI و یکی از بنیانگذاران Comprehensive and Human Interest است .

راجر سال گذشته و در پی اخراج‌های فنی در سال 2022 در این نمایشگاه به ما پیوست، اما این هفته ما بر کسب‌وکار تعطیلی و اینکه چرا سرمایه‌گذاران برای حمایت از استارت‌آپ‌ها در این فضا، از جمله راجر، صف می‌کشند، تمرکز می‌کنیم.

همچنین در مورد:

چند شرکت دیگر در سال 2023 در مقایسه با 2022 تعطیل شدند (هشدار اسپویلر، بسیار زیاد بود!)

در سال گذشته نسبت به سال‌های قبل شاهد چند مورد اخراج بیشتر بودیم

انواع شرکت های انحلال و اخراج

چگونه کار او با همه آن و نقش هوش مصنوعی گره خورده است

Equity روز دوشنبه برای اولین نمایش هفتگی ما بازخواهد گشت، اما فراموش نکنید که در این مدت در X و Threads @EquityPod با ما همراه باشید.

خبرکاو