سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

چرا مهران مدیری از جشنواره فیلم فجر کنار گذاشته شد؟

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین، این در حالی‌ست که درباره دلایل پذیرفته نشدن فیلم مدیری گفته می‌شود مهران مدیری چهره سینمایی نیست، یا جشنواره جای سلبریتی بازی نیست و یا فیلم مدیری فیلم گیشه است و یا « ساعت ۶ صبح »کیفیت حضور در جشنواره ندارد.ولی یک منبع آگاه به سینما اعتماد گفت: بخش‌هایی از فیلم مدیری به درخواست مسئولان جشنواره دچار ممیزی شده و مهران مدیری زیر بار ممیزی نرفته است و به همین دلیل فیلمش ...

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین، این در حالی‌ست که درباره دلایل پذیرفته نشدن فیلم مدیری گفته می‌شود مهران مدیری چهره سینمایی نیست، یا جشنواره جای سلبریتی بازی نیست و یا فیلم مدیری فیلم گیشه است و یا « ساعت ۶ صبح »کیفیت حضور در جشنواره ندارد.

ولی یک منبع آگاه به سینما اعتماد گفت: بخش‌هایی از فیلم مدیری به درخواست مسئولان جشنواره دچار ممیزی شده و مهران مدیری زیر بار ممیزی نرفته است و به همین دلیل فیلمش از جشنواره فیلم فجر کنار گذاشته شده است.

تازه‌ترین ساخته مدیری مضمونی ملتهب و اجتماعی دارد و سمیرا حسن پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، تینو صالحی، سعید زارعی، مهران مدیری و جمعی از بازیگران تئاتر و سینما در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

علی اوجی، تهیه‌کننده و مدیر فیلمبرداری « ساعت ۶ صبح » مسعود سلامی است.

۲۴۵۲۴۵

خبرکاو