سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پادکست – هوش مصنوعی و آینده آموزش با ست گلدین

در قسمت این هفته پادکست، کوئینسی لارسون، بنیانگذار freeCodeCamp، هوش مصنوعی و آینده آموزش را با ست گلدین مورد بحث قرار می دهد. از جمله، ست یکی از بنیانگذاران کالج کامپندیوم، یک موسسه خیریه آموزشی است و در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ییل تحصیل می کند. همچنین، نقل قولی که کوئینسی در طول مکالمه در مورد نرم افزار تشخیص سرقت ادبی هوش مصنوعی ذکر کرد، توسط بن فرانکلین نبود. این ویلیام بلکستون در سال 1769 بود که گفت: "قانون معتقد ...

در قسمت این هفته پادکست، کوئینسی لارسون، بنیانگذار freeCodeCamp، هوش مصنوعی و آینده آموزش را با ست گلدین مورد بحث قرار می دهد.

از جمله، ست یکی از بنیانگذاران کالج کامپندیوم، یک موسسه خیریه آموزشی است و در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ییل تحصیل می کند.

همچنین، نقل قولی که کوئینسی در طول مکالمه در مورد نرم افزار تشخیص سرقت ادبی هوش مصنوعی ذکر کرد، توسط بن فرانکلین نبود. این ویلیام بلکستون در سال 1769 بود که گفت: "قانون معتقد است که بهتر است 10 فرد گناهکار فرار کنند، تا اینکه 1 بی گناه [با محکومیت نادرست] رنج بکشد."

می توانید این مصاحبه را در یوتیوب تماشا کنید:

یا می توانید به پادکست در پادکست اپل، Spotify یا برنامه پادکست مورد علاقه خود گوش دهید. همچنین می توانید پادکست زیر را مستقیماً در مرورگر خود گوش دهید:

چند لینک از بحث ما:

دوره رایگان Google Like a Pro Seth

دوره رایگان ست اخلاق هوش مصنوعی و ML

مقاله پیشنهادی ست ChatGPT یک JPEG تار از وب است

کتاب کلارا و خورشید ست توصیه می شود

ست را در توییتر دنبال کنید

حتما پادکست freeCodeCamp را در برنامه پادکست مورد علاقه خود دنبال کنید. و این پادکست را با یک دوست به اشتراک بگذارید. بیایید افراد بیشتری را ترغیب کنیم تا کدنویسی را یاد بگیرند و در فناوری برای خود شغلی ایجاد کنند.

خبرکاو