متن خبر

هوش مصنوعی و شبکه های عصبی را با تنظیم دستی پارامترها درک کنید

هوش مصنوعی و شبکه های عصبی را با تنظیم دستی پارامترها درک کنید

شناسهٔ خبر: 461881 -
دکتر رادو یکی از محبوب ترین مربیان یادگیری ماشین در اینترنت است. و اکنون او بازگشته است تا هوش مصنوعی و شبکه های عصبی را برای مبتدیان به روشی بصری آموزش دهد.

ما به تازگی جدیدترین دوره دکتر رادو را در کانال YouTube freeCodeCamp.org قرار دادیم. این طراحی شده است تا تجربه ای عملی و متفاوت از دوره های سنتی یادگیری ماشین ارائه دهد.

در این دوره شما این شانس را خواهید داشت که خودتان پارامترهای شبکه را تنظیم کنید و به ماشین کمک کنید رانندگی در یک زمین بازی سفارشی را یاد بگیرد. این دوره هم برای مبتدیان و هم برای کسانی که می خواهند دانش هوش مصنوعی خود را عمیق تر کنند عالی است. با تخصص Radu، که بیش از ده سال در یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی را در بر می گیرد، اطلاعاتی در مورد اینکه چرا تسلط بر اصول اساسی ضروری است، حتی زمانی که مدل های پیچیده به راحتی در دسترس هستند، خواهید دید.

این دوره موضوعات کلیدی مانند ریاضیات شبکه های عصبی، نقش لایه های پنهان و الگوریتم Dijkstra برای مسیریابی را پوشش می دهد. در پایان این دوره، شما درک کاملی از اصول هوش مصنوعی و تجربه عملی در بهینه سازی رفتار هوش مصنوعی خواهید داشت.

این دوره شامل موارد زیر است:

استقبال گرم و معرفی دوره

کاوش در زمین بازی هوش مصنوعی

درک عملکرد یک نورون منفرد

پاک کردن باورهای غلط رایج هوش مصنوعی

درس هایی در مورد الگوریتم های ژنتیک، لایه های ورودی و لایه های پنهان

غواصی عمیق در خروجی های هوش مصنوعی، قوانین ترافیکی و استفاده از حسگر

آموزش کوتاه ترین مسیر ضروری و به روز رسانی کد خودروی خودران

درس های مفصل در مورد الگوریتم Dijkstra و کاربرد آن در هوش مصنوعی

آخرین چالش برای آزمایش مهارت های جدید شما

دکتر رادو چند سال پیش با دیدن ویدیوی 3Blue1Brown به ایده این دوره فکر کرد. در ویدیوی مربوط به شبکه‌های عصبی، گراند از 3Blue1Brown یک آزمایش فکری «سرگرم‌کننده» و «هولناک» از تصور تنظیم وزن‌ها و سوگیری‌های یک شبکه عصبی با دست را توصیف کرد. خوب، برای یک دوره سرگرم کننده و هولناک آماده شوید که در آن یاد می گیرید چگونه وزنه ها را با دست در یک زمین بازی سفارشی تنظیم کنید.

دوره کامل را در کانال YouTube freeCodeCamp.org (تماشا ۴ ساعته) تماشا کنید.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است