متن خبر

مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم / بازیگر «خانه سبز» دیدن این سریال جذاب را پیشنهاد می کند

مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم / بازیگر «خانه سبز» دیدن این سریال جذاب را پیشنهاد می کند

شناسهٔ خبر: 459384 -
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهرانه مهین‌ترابی از بازیگران شاخص سینما و تلویزیون است. بازی‌های درخشانش در سریال‌های «خانه سبز» و «همسران» در کنار مصاحبه‌های گرم و گیرایی که در آنها حرف برای گفتن داشته و دارد، نشان از شخصیت متفاوت اوست. اهل کتاب و گپ و گفت‌وگوست اما به ندرت با رسانه‌ها مصاحبه می‌کند و زمانی هم که سخنی با خبرنگاران در میان می‌گذارد، همواره حرفی برای گفتن دارد.همشهری آنلاین نوشت: به مناسبت فرا رسیدن نوروز گپ و بيان کرد کوتاهی با او زده‌ایم. خواندن مصاحبه ما را با این چهره از دست ندهید.

بسیاری از مخاطبان با فیلم‌ها و سریال‌های شما خاطره دارند. برای نوروز امسال پیشنهاد می‌کنید که مخاطبان و مردم کدامیک از سریال‌ها یا فیلم‌های شما را ببینند؟

همشهری آنلاین گرچه آن سریال‌ها قدیمی شده اما به شخصه سریال «همسران» را همچنان دوست دارم. اگر مخاطبان این امکان را دارند که در فضای مجازی سریال «همسران» را دانلود کنند و تا به حال آن را ندیده‌اند باید به آنها بگویم که به دیدنش می‌ارزد.

چرا میان این همه کار سریال «همسران» را پیشنهاد کردید؟

چون پس از این همه مدت خودم هم دوست دارم که یکبار دیگر این سریال را بببینم و چه بسا همین ایام نوروز زمان دست دهد که این کار را بکنم.

پیامتان برای طرفداران و مخاطبانتان چیست؟

برای همه آرزوی خوشحالی دارم.

نوروز تهران به سر می‌برید یا به سفر خواهید رفت؟

فعلا که تهرانم.

ایرانی‌ها اگر بخواهند مسافرت بروند به پیشنهاد شما کدام شهر و روستا را انتخاب کنند؟

اول از همه باید بگویم امیدوارم در سال جدید هر کسی هر جا هست خوب و خوش و سالم باشد. مهم این نیست که کجا می‌روند. به گمانم مهم‌تر این است که هر جا می‌روند خوشحال بروند و خوشحال برگردند.

اگر قرار باشد یک شهر را انتخاب کنید آن شهر کدام است؟

خودم عاشق اصفهانم اما تا به حال پیش نیامده که در ایام نوروز اصفهان باشم. معمولاً هر بار که در نوروزهای گذشته خواسته‌ام به اصفهان بروم، متوجه شده‌ام و از دوستانم که به این شهر زیبا رفته‌اند شنیده‌ام که محل اقامت گیرشان نیامده. شاید به همین دلیل دیدن دوباره اصفهان را به زمانی دیگر موکول کنم.

۲۲۰۵۷

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است