سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ماجرای توقیف فیلمی با بازی ریحانه پارسا چیست؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرتضی شایسته تهیه کننده فیلم سینمایی «هاوایی» در بيان کرد و گویی با برنامه «بسته پیشنهادی» درباره وضعیت این فیلم و اینکه اکران است یا توقیف در توضیحاتی بیان کرد: این فیلم در اکران با اقبال خوبی هم مواجه شد از برخی گله دارم و پیگیری می کنم ولی درباره فیلم بگویم که روند آن خیلی مثبت است. فیلم را به هیچ وجه پایین نیاوردند چون برخی گفتند فیلم ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرتضی شایسته تهیه کننده فیلم سینمایی «هاوایی» در بيان کرد و گویی با برنامه «بسته پیشنهادی» درباره وضعیت این فیلم و اینکه اکران است یا توقیف در توضیحاتی بیان کرد: این فیلم در اکران با اقبال خوبی هم مواجه شد از برخی گله دارم و پیگیری می کنم ولی درباره فیلم بگویم که روند آن خیلی مثبت است. فیلم را به هیچ وجه پایین نیاوردند چون برخی گفتند فیلم پایین کشیده شده است تا اصلاح شود اما اینگونه نبود.

شایسته اضافه کرد: از آقایان محمد خراعی، روح الله سهرابی و حبیب ایل بیگی مسئولان سینمایی ممنونم که پای فیلم ایستادند، اصلاحاتی دادند که انجام شد و دوباره فیلم را اکران کردیم.

وی درباره کم و کیف اصلاحات فیلم عنوان کرد: اصلاحات وارد شده به فیلم خیلی جزیی بود که بلافاصله هم در سراسر ایران انجام شد و اکران ادامه پیدا کرد. درواقع فیلم از دور اکران خارج نشد.

شایسته تصریح کرد: فیلم محصول سال ۹۸ است و امسال اکران شد، اصلاحات هم چند کلمه بود که هیچ گونه تاثیری بر ساختار فیلم نداشت.

این تهیه کننده اظهار کرد: مسئولان سینمایی کمک کردند و فیلم اکران شد وگرنه هنوز هم بعد از این چند سال منتظر می ماند. داستان فیلم درباره خروج از کشور است که به طنز کشیده شده است و بسیار هم اموزنده است.

برنامه «بسته پیشنهادی» با اجرای مژده لواسانی و تهیه کنندگی الهه بهبودی پنجشنبه و جمعه شب ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه دو سیما پخش می شود.

۲۴۵۲۴۵

خبرکاو