سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

دقیقه TechCrunch: سولانا در حال آغاز دور جدیدی از شیدایی memecoin است

بلاک چین بازگشته است و بیت کوین داغ شده است، بلاک چین اتریوم شاهد افزایش قیمت است، بسیاری از افراد در مورد ETF ها مشتاق هستند. اما یکی از بلاک‌چین‌هایی که کمتر جریان اصلی دارند، احتمالاً اخیراً بزرگترین موج را در حوزه کریپتو ایجاد کرده است: سولانا. TechCrunch در مورد افزایش قیمت گسترده و اخیر سولانا، تحلیل صعود سریع آن و دلایل آن گزارش داده است. این همان چیزی است که در TechCrunch Minute امروز در مورد آن ...

بلاک چین بازگشته است و بیت کوین داغ شده است، بلاک چین اتریوم شاهد افزایش قیمت است، بسیاری از افراد در مورد ETF ها مشتاق هستند. اما یکی از بلاک‌چین‌هایی که کمتر جریان اصلی دارند، احتمالاً اخیراً بزرگترین موج را در حوزه کریپتو ایجاد کرده است: سولانا. TechCrunch در مورد افزایش قیمت گسترده و اخیر سولانا، تحلیل صعود سریع آن و دلایل آن گزارش داده است.

این همان چیزی است که در TechCrunch Minute امروز در مورد آن صحبت کردیم. پاسخ چیز جدیدی نیست، بلکه بازگشت چیزی است که در گذشته دیده‌ایم. برای جلوگیری از خراب کردن سرگرمی، فقط می گویم که شامل Dogwifhat و Bonk می شود. اینها کلمات جالبی برای گفتن به دوربین بود!

البته تفریح ​​ضرری ندارد و پمپ های قیمتی محبوب هستند. اما بدون یک نوآوری مرکزی جدید، احتمالاً منصفانه است که نگران این باشیم که تابستان کنونی ارزهای دیجیتال نسبت به رونق‌های قبلی که بر روی چیزهای جدید یا حداقل جدیداً محبوب ساخته شده‌اند، محتوای کمتری دارد. نه این که مردم Dogwifhat نگران هستند - آنها احتمالاً بیش از حد مشغول گذراندن اوقات خوبی هستند.

خبرکاو