سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

«در سایه سرو» بهترین انیمیشن جشنواره فیلم کوتاه فلورانسِ ایتالیا شد

به گزارش خبرآنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، پویانمایی «در سایه سرو» با کارگردانی مشترک حسین ملایمی و شیرین سوهانی دو جایزه اصلی بخش انیمیشن که از سوی هیأت انتخاب تعیین می‌شود و جایزه ویژه تماشاگران را از نهمین جشنواره فیلم فلورانس دریافت کرد. «در سایه سرو» جدیدترین تولید انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در بخش رقابتی فیلم‌های انیمیشن نهمین جشنواره فیلم کوتاه «فلورانس» در کشور ایتالیا ...

به گزارش خبرآنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، پویانمایی «در سایه سرو» با کارگردانی مشترک حسین ملایمی و شیرین سوهانی دو جایزه اصلی بخش انیمیشن که از سوی هیأت انتخاب تعیین می‌شود و جایزه ویژه تماشاگران را از نهمین جشنواره فیلم فلورانس دریافت کرد.

«در سایه سرو» جدیدترین تولید انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در بخش رقابتی فیلم‌های انیمیشن نهمین جشنواره فیلم کوتاه «فلورانس» در کشور ایتالیا حضور داشت.

«در سایه سرو» بهترین انیمیشن جشنواره فیلم کوتاه فلورانسِ ایتالیا شد

بر اساس این خبر، اولین حضور بین‌المللی پویانمایی ۲۰ دقیقه‌ای «در سایه سرو» در بخش مسابقه افق فیلم‌های کوتاه هشتادمین جشنواره فیلم ونیز در سال جاری رقم خورد.

پویانمایی «در سایه سرو» در مورد یک ناخداست که از اختلال استرس پس از سانحه رنج می‌برد، او با دخترش در خانه‌ای محقر در کنار دریا و در انزوا زندگی می‌کند. آنها باید با چالش‌های یک زندگی سخت مقابله کنند.

بر همین اساس، جشنواره فیلم کوتاه «فلورانس» در سه بخش داستانی، مستند و انیمیشن برگزیدگان را معرفی کرد.

نهمین جشنواره فیلم کوتاه «فلورانس» از ۵ تا ۷ بهمن ۱۴۰۲ (۲۵ تا ۲۷ ژانویه ۲۰۲۴) در شهر فلورانس، کشور ایتالیا برگزار شد.

۲۲۰۵۷

خبرکاو