سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

جاناتان گلیزر پوسترهای فیلم اسکاری را به «سینما برای غزه»اهدا کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جاناتان گلیزر، کارگردان «منطقه مورد علاقه» پوسترهای امضاشده این فیلم را به حراجی «سینما برای غزه» اهدا کرده تا برای کمک‌های پزشکی به فلسطین پول جمع‌آوری کند.قبل از شروع رسمی جمع‌آوری کمک مالی که از روز سه‌شنبه آغاز شد، گلیزر و جیمز ویلسون تهیه‌کننده «منطقه مورد علاقه» ۷ پوستر «منطقه مورد علاقه» و منتخبی از پوسترهای فیلم سال ۲۰۱۴ او «زیر پوست» را به این حراجی ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جاناتان گلیزر، کارگردان «منطقه مورد علاقه» پوسترهای امضاشده این فیلم را به حراجی «سینما برای غزه» اهدا کرده تا برای کمک‌های پزشکی به فلسطین پول جمع‌آوری کند.

قبل از شروع رسمی جمع‌آوری کمک مالی که از روز سه‌شنبه آغاز شد، گلیزر و جیمز ویلسون تهیه‌کننده «منطقه مورد علاقه» ۷ پوستر «منطقه مورد علاقه» و منتخبی از پوسترهای فیلم سال ۲۰۱۴ او «زیر پوست» را به این حراجی اهدا کردند. امضای پوسترها توسط گلیزر، ویلسون و آهنگساز میکا لوی که در هر ۲ فیلم همکاری کردند، انجام شده است. این هدیه یکی از پرتقاضاترین اقلام در حراج است و در حالی که قیمت فعلی آن ۲۷۵۰ پوند (۳۴۵۰ دلار) است، در حراجی بیش از ۴۲۰۰۰ پوند (۵۲۸۰۰ دلار) جمع‌آوری کرده است.

از جمله هدایایی که در این حراج ارایه‌شده، کتاب‌خوانی تیلدا سوینتون برای قبل از خواب از طریق زوم، آموزش جاش اوکانر در مسترکلاسی برای فرنی و بلیت شرکت در استندآپ شوی رامی یوسف است. دی‌وی‌دی امضا شده «بازی تاج و تخت» از میسی ویلیامز، پوستر امضا شده «همه ما غریبه‌ها» از کارگردان اندرو هی، پوستر «سوپرنوا» با امضای کالین فرث، استنلی توچی و هری مک کویین، یک نسخه از رمان امضاشده «عاشقانه آقای بریگرتون» با یادداشت شخصی از نیکولا کوگلان و یک ساعت صحبت با لویی ترو مستندساز و نویسنده انگلیسی در زوم از دیگر اقلام حراجی هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، کمک مالی گلیزر پس از واکنش شدید به سخنرانی او در مراسم اسکار در ۱۰ مارس انجام می‌شود که وی با درام هولوکاستی «منطقه مورد علاقه» برنده بهترین فیلم بین‌المللی شد. گلیزر در سخنرانی خود درباره درگیری‌های جاری در خاورمیانه صحبت کرد و بيان کرد فیلم او نشان می‌دهد که انسان‌زدایی در بدترین حالت به کجا منجر می‌شود. این همه گذشته و حال ما را شکل داد. در حال حاضر، ما به عنوان افرادی که یهودی‌بودن آنها و ربوده‌شدن هولوکاست توسط اشغالگری منجر به درگیری برای بسیاری از مردم بی‌گناه شده، اینجا ایستاده‌ایم.

این سخنرانی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد و بیش از ۱۰۰۰ فرد از صنعت سینما آن را کمک به دامن زدن به نفرت فزاینده ضد یهودی در سراسر جهان خواندند. از سوی دیگر چهره‌هایی مانند کن لوچ سخنان او را شجاعانه و بسیار ارزشمند نامیدند.

کمک مالی گلیزر به حراجی «سینما برای غزه» نشان می‌دهد او سر حرف‌هایش ایستاده است.

حراجی «سینما برای غزه» ۱۲ آوریل تمام می‌شود.

۵۷۵۷

خبرکاو