سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بهترین بازی های PSP – برترین عناوین قابل حمل پلی استیشن

(اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment) متأسفانه ممکن است زمان بهترین بازی‌های PSP به پایان رسیده باشد و طبیعتاً نمی‌توان شمع بهترین بازی‌های PS5 امروزی را نگه داشت، اما PSP به ما این امکان را می‌دهد تا آن دوره را دوباره مرور کنیم و آنچه را که کنسول در زمان عرضه داشت، تجربه کنیم. رهایی. سونی پس از Vita (که ما فهرست ی از بهترین بازی‌های PS Vita را نیز برای آن در اختیار داریم) ...
بهترین بازی های PSP: Sackboy روی کره زمین نشسته و دست تکان می دهد
(اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment)

متأسفانه ممکن است زمان بهترین بازی‌های PSP به پایان رسیده باشد و طبیعتاً نمی‌توان شمع بهترین بازی‌های PS5 امروزی را نگه داشت، اما PSP به ما این امکان را می‌دهد تا آن دوره را دوباره مرور کنیم و آنچه را که کنسول در زمان عرضه داشت، تجربه کنیم. رهایی.

سونی پس از Vita (که ما فهرست ی از بهترین بازی‌های PS Vita را نیز برای آن در اختیار داریم) به طور کامل از استفاده از گوشی‌های دستی صرف نظر کرد. اما در حالی که سونی هرگز نتوانست به موفقیت یک نینتندو سوییچ با کنسول های دستی خود برسد، تحسین و هیجان زیادی را به همراه داشت. و حتی در مواجهه با پورتال پلی استیشن، PSP همچنان ارزش زیادی دارد زیرا کتابخانه بازی‌های خود را ارائه می‌کند که مخصوصاً برای آن دستگاه کوچک ساخته شده است.

در نهایت، PSP از مد افتاد، روشی که در نهایت همه کنسول‌ها انجام می‌دهند، اما شاید شما به دلیل علاقه به کنسول‌های قدیمی، یک PSP تهیه کرده‌اید یا تصمیم گرفته‌اید که کنسول قدیمی دوران کودکی‌تان را دوباره بیرون بیاورید تا چند حفره در مجموعه‌تان پر شود. دلیل هر چه که باشد، این فهرست به شما کمک می کند تا بهترین بازی های PSP را از کتابخانه دستی پیدا کنید.

بهترین بازی های PSP

چرا می توانید به TechRadar اعتماد کنید ما ساعت ها صرف آزمایش هر محصول یا خدماتی می کنیم که تحلیل می کنیم، پس می توانید مطمئن باشید که بهترین ها را می خرید. درباره نحوه آزمایش ما بیشتر بدانید.

بهترین بازی‌های PSP: Wayfinder Trio <a href= که در Kingdom Hearts Birth by Sleep با یکدیگر هم‌نشینی می‌کنند." class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zYEnqw32vDLhzzN2wgkALT.jpg">

Kingdom Hearts: Birth by Sleep (اعتبار تصویر: Square Enix)

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

خودت را غوطه ور کن

Birth by Sleep یک بازی ضروری برای طرفداران بزرگ سری Kingdom Hearts است که به عنوان پیش درآمدی به Kingdom Hearts ، داستان های زیادی را اضافه می کند. به عنوان یک پیش درآمد، همچنین یک عنوان عالی برای کسانی است که سریال را بازی نکرده اند. اگر بعد از آن تصمیم به بازی این مجموعه گرفتید، در اینجا راهنمای نحوه اجرای بازی‌های Kingdom Hearts به ترتیب آمده است.

Birth by Sleep به لطف سیستم نبرد جدید و این واقعیت که به جای Sora بر قهرمانان Terra، Aqua و Ventus تمرکز دارد، کمی متفاوت از ورودی های قبلی Kingdom Hearts است. با این حال، این سیستم نبرد برای PSP عالی است و توانایی حرکت بین توانایی های منحصر به فرد قهرمانان مختلف، یک لایه لذت بخش دیگر به گیم پلی بازی اضافه می کند. می توانید از نسخه بازسازی شده به عنوان بخشی از مجموعه Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX در PS4 یا PS5 لذت ببرید.

بهترین بازی های PSP: قهرمان سیاهپوست با مشت هایش <a href= به پلیسی در کنار ماشین ضربه می زند" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JvZEo9mbmF5VJhHWtX8ENS.jpg">

Grand Theft Auto: Vice City Stories (اعتبار تصویر: Rockstar)

Grand Theft Auto: Vice City Stories

دوباره به معاون شهر مراجعه کنید

دیدن یک Grand Theft Auto مناسب به صورت دستی بسیار هیجان‌انگیز است و کمک می‌کند که این یکی از Vice City خارق‌العاده باشد. Vice City Stories به اندازه یک ماجراجویی Grand Theft Auto مبتنی بر کنسول لذت‌بخش نیست، اما بهتر و گسترده‌تر از Liberty City Stories است که قبل از آن آمده بود.

همچنین داستان جدیدی را به ارمغان می‌آورد که دو سال قبل از عنوان Vice City اتفاق می‌افتد، پس دیدن چیزی که چیزی فراتر از یک پورت مستقیم است، بسیار خوب است. هیچ چیز نوآورانه یا تغییردهنده‌ای در گیم‌پلی Vice City Stories وجود ندارد – واقعاً فقط Grand Theft Auto در حال حرکت است – اما اگر چیزی بیش از این نمی‌خواهید، پیشنهاد می‌کنیم این را امتحان کنید، به خصوص که احتمالاً متوجه نمی‌شویم. مدتی دست ما در GTA 6 است.

بهترین بازی های PSP: Kratos <a href= از God of War که به یک معبد نگاه می کند" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sLc2BVJcmbv7dQsD4xuoF.jpg">

God of War: Ghost of Sparta (اعتبار تصویر: سونی)

God of War: Ghost of Sparta

کریتوس جیبی

باورش سخت است که PSP بتواند کریتوس را در خود جای دهد و همچنان به او اجازه دهد تا خود بزرگ او باشد، اما Ghost of Sparta آن را مدیریت می کند. هرکسی که روی God of War سرمایه گذاری کند از این کار لذت خواهد برد و این فقط در دستگاه های دستی پلی استیشن در دسترس است.

نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه در کنترل های محدودتر PSP نیز به خوبی بازی می کند. مبارزه راضی کننده است، و از آنجایی که شما بیشتر زمان God of War را در یک نبرد سپری می کنید، بسیار ضروری است. Ghost of Sparta گفت نی عالی به این سری و واقعاً یکی از بهترین بازی‌های PSP است که می‌توانید بازی کنید.

بهترین بازی های PSP: Sackboy روی کره زمین نشسته و دست تکان می دهد

سیاره بزرگ کوچک (اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment)

سیاره بزرگ کوچک

یک گردش دیگر از Sack Boy

Little Big Planet مدت‌هاست که یکی از متمایزترین فرنچایزهای سونی بوده و به طرز باورنکردنی از کنسول اصلی به کنسول دستی ترجمه شده است.

تقریباً همه چیز از نسخه PS3 بازی به نسخه PSP ترجمه شده است و اگرچه ایجاد سطوح کمی دشوارتر است، اما همان سرگرم کننده است. شما همچنین می توانید از طریق سطوح ایجاد شده توسط دیگران بازی کنید. Little Big Planet در این فهرست از بهترین بازی‌های PSP قرار دارد که شایستگی یکی از بهترین سری‌های پلی‌استیشن را دارد – شما مطلقاً مجبور نیستید آن را روی دستی بازی کنید و به اشکال دیگر در دسترس است. با این حال، ما گمان می‌کنیم که Sackboy برای سونی همان لوله‌کش معروف نینتندو است، پس این واقعاً درست و منصفانه است که Little Big Planet را در PSP انجام دهید.

بهترین بازی های PSP: یک حباب زرد بزرگ و سه حباب زرد کوچک در یک منظره نارنجی با چمن و گل

LocoRoco (اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment)

لوکوروکو 1 + 2

اوه حباب من

وقتی LocoRoco بازی می کنید، لبخند نزدن سخت است. این مجموعه ای پر از رنگ های خیره کننده، ملودی های جذاب و پلتفرم های سرگرم کننده است که در یک تجربه نشاط آور که کاملاً منحصر به PSP بود (اکنون می توانید آن را روی PS4 و PS5 نیز اجرا کنید) ترکیب می شود.

در حالی که بازی دوم از این دو بهتر است، بازی اصلی به دلیل اینکه همه چیز از آنجا شروع شد، شایسته یک جایگاه در این فهرست است. این ما را با طرح کنترل ساده و مرده بازی و LocoRoco لذت‌بخش و همنام آشنا می‌کند. اگر بعد از آن به استراحت نیاز دارید و فقط می خواهید چیزی آرامش بخش بازی کنید.

اگر به دنبال تجربه ای مشابه در پلی استیشن یا رایانه شخصی هستید، Hohokum را امتحان کنید.

بهترین بازی های PSP: یک جت Wipeout در مسیر مسابقه

Wipeout Pure (اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment)

پاک کردن

آشپزی با گاز

یک دستی خوب بدون یک بازی مسابقه‌ای خوب چیزی نیست. با عنوان Wipeout واقعاً نمی توانید اشتباه کنید و Wipeout برای مدت طولانی یکی از محصولات اصلی سونی بوده است. Pure گفت نی عالی برای فرنچایز است. این یک بازی مسابقه ای آینده نگر است که بازیکنان را پشت فرمان کشتی های ضد جاذبه قرار می دهد. هر کشتی با یک تیم متفاوت گره خورده است و ویژگی های متفاوتی دارد.

البته باید تلاش کنید و در مسابقه پیروز شوید، اما باید با اجتناب از تصادف و سلاح، کشتی خود را دست نخورده نگه دارید. عدم انجام این کار به معنای نابودی کشتی شما و حذف از مسابقه خواهد بود. WipeOut Pure کاملاً ظاهر و احساسی دارد و نه تنها یکی از بهترین بازی‌های PSP است، بلکه یکی از سری‌هایی است که ما در مجموعه فعلی پلی‌استیشن دلتنگ آن هستیم.

بهترین بازی‌های PSP: شخصیت تکن یوشیمیتسو در زره سامورایی در آستانه سوایپ کردن در سوموکا گانریو

Tekken: Dark Resurrection (اعتبار تصویر: Bandai Namco)

Tekken: Dark Resurrection

Tekken را بیرون بیاورید

هیچ کمبودی در بازی‌های مبارزه‌ای درجه یک در پلی‌استیشن پرتابل وجود ندارد – این دستگاه دارای ورودی‌های قوی در Street Fighter ، SoulCalibur، Guilty Gear، Dark Stalker و، مورد علاقه شخصی ما، سری Tekken با Tekken: Dark Resurrection است . در حالی که در سایر پلتفرم‌ها، Tekken ممکن است جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین مبارزان از دست داده باشد، Dark Resurrection بدون شک یکی از بهترین بازی‌های PSP موجود است.

چیزی که Tekken را بالاتر از بقیه قرار می‌دهد، عمق محتوای تک‌نفره آن است که شما را بدون داشتن بازیکن دو برای مبارزه سرگرم می‌کند و اضافه شدن شخصیت‌های جدید فوق‌العاده‌ای به سری‌هایی مانند Dragunov و Lili که به اصلی‌ترین بخش صحنه رقابت تبدیل شده‌اند. همچنین با Tekken Bowling عرضه می‌شود، که ممکن است بهترین مینی‌گیم در هر بازی مبارزه‌ای باشد.

بهترین بازی‌های PSP: بلوک‌هایی <a href= که در Lumines 2 روی یک شبکه می‌افتند" class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/cpibWLzGLdrGmM2b5humcJ.jpg">

Lumines 2 (اعتبار تصویر: Enhance)
موسیقی را بالا ببرید

معمای زیادی وجود ندارد که تعادل سختی و جذابیت تقریباً بی پایان تتریس را ارائه دهد، اما Lumines 2 این کار را انجام می دهد. بدون تعجب، تتسویا میزوگوچی، طراح Lumines ، به ساخت Tetris Effect ادامه داد، ترکیبی غیرقابل چشم پوشی از موسیقی، تصاویر و گیم پلی که از آن سیر نمی شوید.

موسیقی عالی و سیستم گروه‌بندی رنگ و شکل نوآورانه در کنار هم قرار می‌گیرند تا وقتی Lumines 2 کار می‌کند، از بین بردن آن دشوار شود. این یک بازی دستی عالی برای یک بازی سریع است و باید در هر کتابخانه PSP جزء اصلی باشد. در حالی که Lumines 2 یک بازی انحصاری PSP و یکی از بهترین بازی‌های PSP است، میراث Lumines در Lumines Remastered روی تمام پلتفرم‌های نسل فعلی ادامه دارد.

بهترین بازی های PSP: سه پاتاپون، اساساً یک چشم روی پاها، پوشیدن پر روی سرشان. دو تا کمان بلند کن، یکی شمشیر داره

Patapon (اعتبار تصویر: Sony Interactive Entertainment)
بزنشون

Patapon یک بازی منحصر به فرد است که عناصر گیم پلی ریتم موسیقی را با استراتژی زمان واقعی ترکیب می کند. در آن، شما کنترل یک قبیله کارتونی و دو بعدی از پاتاپون ها را به دست می گیرید که با وارد کردن دنباله های دکمه ای خاص در ریتم یک درام به آنها فرمان می دهید. سکانس‌های مختلف دستورات متفاوتی را می‌دهند، چه به جلو، چه عقب‌نشینی، حمله یا دفاع.

Patapon یک نمونه خارق‌العاده از یک بازی ریتم است که به گیم‌پلی مبارزاتی می‌پردازد که به جای فشار دادن دکمه‌های بدون فکر، به فکر و استفاده از حافظه شما نیاز دارد. این بازی که شایسته ستایش به عنوان یکی از بهترین بازی های PSP بود، بعداً به همراه Patapon 2 به PS4 نیز منتقل شد.

بهترین بازی های PSP: گروهی <a href= از شخصیت ها، اکثرا مردان شمشیردار، همچنین دو شعبده باز و یک chocobo، که به چیزی در دوردست نگاه می کنند." class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/heNBFmJwux6FznvAXtEDLP.jpg">

(اعتبار تصویر: Square Enix)

تاکتیک های فاینال فانتزی: جنگ شیرها

یک RPG تاکتیکی فاینال فانتزی عالی

اگر به دنبال بازی هستید که صدها ساعت از عمر خود را با آن از دست بدهید، این همان بازی است. مانند بسیاری از بازی‌های نقش‌آفرینی تاکتیکی، تاکتیک‌های فاینال فانتزی مدتی طول می‌کشد تا با آن کنار بیایید و ممکن است تا حدودی کند به نظر برسد، اما وقتی فهمیدید چه کاری انجام می‌دهید، دیگر نمی‌خواهید آن را کنار بگذارید. داستان، تصاویر و گیم‌پلی بازی Final Fantasy Tactics در کنار هم قرار می‌گیرند تا یک بازی غنی، پیچیده، ارزشمند و نه برای افراد ضعیف خلق کنند.

بازی‌های استراتژیک مانند آن بسیار کمیاب شده‌اند و سری Final Fantasy Tactics از زمان انتشار دوباره احیا نشده است. اگر به دنبال یکی از بهترین بازی های PSP هستید که در انحصار کنسول نیز باشد، نمی توانید با این بازی اشتباه کنید.

بهترین بازی های PSP: سوالات متداول

کدام PSP برای بازی بهتر است؟

این ممکن است به خصوص در سال 2023 یک سوال عجیب به نظر برسد، اما اگر به دنبال یک PSP هستید تا بهترین بازی های PSP را با آن بازی کنید، توصیه هایی داریم: با توجه به هزینه و در دسترس بودن، مدل PSP-3000 را هدف بگیرید. دستیابی به مدل‌های اولیه سخت‌تر است و خوب، قدیمی‌تر هستند، پس مدل‌های جدیدتر بهترین گزینه برای شما هستند.

آیا بازی های PSP هنوز ساخته می شوند؟

متأسفانه دیگر هیچ بازی خاصی برای PSP ساخته نمی شود. اما همچنان می‌توانید بهترین بازی‌های PPS را کاملاً آزادانه در وب‌سایت‌های فروشندگان محبوب خریداری کنید، اما همچنین به‌صورت دیجیتالی از طریق PS3.

آیا هنوز هم می توانید PSP بخرید؟

پاسخ ساده این است، بله! در حالی که این گوشی دیگر (واقعاً) توسط سونی ساخته یا پشتیبانی نمی شود، هنوز هم بازار دست دوم فعالی در گردش است. شانس پیدا کردن یک باز نشده و کاملاً جدید بسیار کم خواهد بود - و اگر ظاهر شوند یک پنی برای شما هزینه خواهد داشت - اما این امکان وجود دارد. و حتی در مواجهه با این که شانس مرتبی برای انتخاب واحدهای بازسازی شده عالی و واحدهای دست دومی که از آنها مراقبت شده است وجود دارد.

واقعی ترین بازی در PSP چیست؟

علیرغم اینکه یک دستگاه قابل حمل با برش های سخت افزاری محدود است، برخی از بازی های بسیار واقع گرایانه سیستم را زیبا کرده اند. مورد علاقه خاص من در این زمینه God of War: Ghost of Sparta است. بله، مبارزات و داستان ها فوق العاده است اما عالی به نظر می رسد. پس از آن، مواردی مانند Final Fantasy Type-O نیز وجود دارد که البته با کمی نمک، همچنان در سال 2024 عالی به نظر می رسد.

آیا بازی های PSP همان بازی های PS2 هستند؟

از نظر لغوی، اینطور نیست: بهترین بازی‌های PSP فقط پورت‌های بازی‌های PS2 نیستند و این دو مجموعه بازی‌های کاملاً متمایز و متفاوتی را تشکیل می‌دهند. از نظر مقایسه گرافیکی، چیز نزدیک‌تری است، اما همچنان فکر می‌کنیم که بازی‌های PS2 برتری دارند.

پرفروش ترین بازی PSP کدام است؟

اگر به فهرست ی از پرفروش‌ترین بازی‌های PSP نگاهی بیندازید، بسیاری از مظنونان معمولی، هکرهای بزرگ را خواهید دید و بسیاری از آنها هیچ ابرویی بر نمی‌دارند. از نظر اعداد و ارقام، و با فاصله کمی، Grand Theft Auto: Liberty City Stories پرفروش‌ترین بازی PSP در تمام دوران است و هشت میلیون نسخه فروخته است!

چگونه فهرست بهترین بازی های PSP خود را تهیه کردیم

در اینجا در TechRadar Gaming، ما بزرگترین طرفداران بازی‌های ویدیویی و کنسول‌ها هستیم، پس نمی‌توانید کسی را پیدا کنید که بیشتر به بازی‌های PSP علاقه‌مند باشد - در میان همه چیزهای دیگر. ما سال‌ها تجربه بازی‌های PSP، تست دستی، و خاطرات فراوانی از استفاده از آن و دانستن این موضوع داریم. در نتیجه، ما می‌دانیم در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم و می‌توانید به انتخاب‌های ما از بهترین بازی‌های PSP اعتماد کنید، زیرا آنها بر اساس دیدگاه‌های واقعی انسان هستند - نه فهرستی از گران‌ترین یا پرفروش‌ترین بازی‌های PSP ما. تازه برگشتم

اگر به دنبال خلاصه‌ای از کنسول‌های بزرگ‌تر و جدیدتر سونی هستید، ما شما را پوشش می‌دهیم: در اینجا بهترین بازی‌های PS4 وجود دارد که می‌توانید در حال حاضر بازی کنید.

مالیندی هتفلد نویسنده و مترجم آزاد تمام وقت متخصص در روایت بازی، بازی های ژاپنی و البته موسیقی است. می‌توانید کارهای او را در Eurogamer.net، Unwinnable.com، مجله رسمی Playstation و Techradar پیدا کنید.

با مشارکت از

خبرکاو