سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

برخی به نامزدی نرسیدند!/ استقبال از ۳ فیلم تکراری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز شنبه ۲۱ بهمن، چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دهمین روز برگزاری خود را سپری کرد و در این روز تمامی ۳۳ فیلم جشنواره نمایش داده شدند و همچنین چند نشست از جمله نشست معرفی نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره برگزار شد.دکورها مشغول نصب هستند سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد در آخرین روز جشنواره فیلم فجر شاهد حضور عوامل فنی برای نصب دکور و انجام امور مربوط به مراسم اختتامیه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بود ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز شنبه ۲۱ بهمن، چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دهمین روز برگزاری خود را سپری کرد و در این روز تمامی ۳۳ فیلم جشنواره نمایش داده شدند و همچنین چند نشست از جمله نشست معرفی نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره برگزار شد.

دکورها مشغول نصب هستند

سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد در آخرین روز جشنواره فیلم فجر شاهد حضور عوامل فنی برای نصب دکور و انجام امور مربوط به مراسم اختتامیه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بود و آخرین روز خود را بدون نمایش فیلم و برگزاری نشست رسانه‌ای آثار سپری کرد.

استقبال از ۳ فیلم تکراری

در روزی که همه ۳۳ فیلم چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دوباره نمایش داده شدند، استقبال از نمایش فیلم‌های «صبحانه با زرافه»، «بی‌بدن» و «تمساح خونی» بسیار بالا بود. البته ظرفیت سالن‌هایی که تکرار نمایش فیلم‌ها در آن‌ها انجام می‌شد، پایین بود و برخی فیلم‌ها نیز با تاخیر به نمایش درآمدند و همین امر باعث بروز شرایط نامطلوبی برای حضور علاقه‌مندان برای تماشای دوباره این آثار شد.

شروع نامزدی با تاخیر

نشست معرفی نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره فیلم فجر با حضور مجتبی امینی دبیر جشنواره با تاخیر برگزار شد.

بررسی وضعیت نامزدها توسط خبرنگاران و منتقدان

معرفی نامزدهای جشنواره باعث شکل‌گیری گروه‌های مختلف رسانه‌ای شد و در فضاهای مرکز همایش‌های برج میلاد، اصحاب رسانه‌ها و منتقدان به تحلیل فهرست نامزدهای جشنواره چهل و دوم فیلم فجر پرداختند و درباره بودن یا نبودن برخی فیلم‌ها و هنرمندان در این فهرست بحث و صحبت کردند.

کسی سروش صحت را ندید

به گزارش خبرنگار مهر،فیلم «صبحانه با زرافه‌ها» به کارگردانی سروش صحت از جمله فیلم‌های پرطرفدار جشنواره چهل و دوم فیلم فجر، در میان نامزدهای هیچ کدام از بخش‌های مختلف جشنواره قرار ن گرفت.

تنها یک «آغوش باز» برای بهروز شعیبی

فیلم «آغوش باز» بهروز شعیبی نیز تنها در بخش صدابرداری نامزد دریافت سیمرغ جشنواره فیلم فجر شد و شعیبی و فیلمش بعد از «صبحانه با زرافه‌ها» سروش صحت، نادیده‌گرفته‌ترین کارگردان و فیلم در میان فهرست نامزدهای سیمرغ شد.

فعالیت برخی غرفه‌ها تا لحظات پایان جشنواره

برخی از غرفه‌های رسانه‌ای تا ساعات پایانی آخرین روز چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به فعالیت خود ادامه دادند.

آتش‌بازی در برج میلاد

به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله بیست و دوم بهمن، طبق سنت هر ساله، شامگاه شنبه ۲۱ بهمن، برج میلاد تهران شاهد برگزاری مراسم جشن و آتش‌بازی شد. این مراسم برای مهمانان خارجی جشنواره جذاب بود.

۲۲۰۵۷

خبرکاو