سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اینستاکارت 250 کارمند یا 7 درصد از نیروی کار خود را برای تغییر شکل شرکت اخراج کرد.

غول خواربارفروشی Instacart امروز اعلام کرد که حدود 250 کارمند یا تقریباً 7 درصد از نیروی کار جهانی خود را به عنوان بخشی از یک تجدید ساختار اخراج می کند. فیجی سیمو، مدیرعامل اینستاکارت، در نامه‌ای به سرمایه‌گذاران بيان کرد که اخراج‌ها به شرکت اجازه می‌دهد تا نحوه عملکرد خود را ساده‌تر کند. این شرکت در کنار انتشار درآمدهای سه ماهه چهارم، اخراج کارکنان خود را اعلام کرد. سیمو در ...

غول خواربارفروشی Instacart امروز اعلام کرد که حدود 250 کارمند یا تقریباً 7 درصد از نیروی کار جهانی خود را به عنوان بخشی از یک تجدید ساختار اخراج می کند. فیجی سیمو، مدیرعامل اینستاکارت، در نامه‌ای به سرمایه‌گذاران بيان کرد که اخراج‌ها به شرکت اجازه می‌دهد تا نحوه عملکرد خود را ساده‌تر کند. این شرکت در کنار انتشار درآمدهای سه ماهه چهارم، اخراج کارکنان خود را اعلام کرد.

سیمو در این نامه نوشت: «امروز تصمیم سختی گرفتیم که از تقریباً 250 نفر از اعضای تیم با استعداد خود جدا شویم. "این به ما امکان می دهد تا شکل شرکت را تغییر دهیم و سازمان را صاف کنیم تا بتوانیم روی امیدوار کننده ترین ابتکارات خود تمرکز کنیم که معتقدیم شرکت و صنعت ما را در دراز مدت متحول می کند. من مطمئن هستم که این ما را قادر می‌سازد تا با تمرکز و کارآیی بیشتر به جلو حرکت کنیم.»

در یک پرونده SEC، Instacart بيان کرد این اخراج به آن اجازه می دهد ساختار سازمانی خود را با "نیازهای تجاری فعلی، اولویت های استراتژیک اصلی و فرصت های رشد کلیدی" هماهنگ کند.

اینستاکارت همچنین اعلام کرد که سه مدیر اجرایی، از جمله مدیر ارشد فناوری و مدیر عملیاتی، به دلایل شخصی شرکت را ترک خواهند کرد. این شرکت بيان کرد در حال حاضر قصد استخدام یا انتصاب مدیر عملیاتی جدید را ندارد.

سهام اینستاکارت در معاملات پس از بازار حدود 3 درصد افزایش یافت.

سیمو نوشت: "محصول مصرفی ما بهترین است که تا به حال بوده است، و ما را قادر می سازد تا بیش از هر زمان دیگری روی بازاریابی و مشوق هایی سرمایه گذاری کنیم که توانایی احیای مجدد و جذب کاربران جدید و همچنین تعمیق تعامل با کاربران فعلی را دارند." ما همه این کارها را در حالی انجام می‌دهیم که تمرکز بی‌وقفه خود را بر رشد سودآور و اهداف بلندمدت مالی خود حفظ می‌کنیم.»

Instacart درآمد 803 میلیون دلاری را برای سه ماهه چهارم خود گزارش کرد که اندکی کمتر از برآورد 804.7 میلیون دلاری تحلیلگران است.

Instacart یکی از بسیاری از شرکت های فناوری است که در ماه گذشته اخراج هایی را انجام داده است. شرکت‌های فناوری متعددی از جمله گوگل، مایکروسافت، اسنپ‌چت، ای‌بی، پی‌پال، داکی‌ساین، اوکتا، بلاک، دیسکورد، توییچ و دولینگو همگی اخراج‌های قابل توجهی را در دو هفته گذشته انجام داده‌اند.

خبرکاو