سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

آیا می خواهید 1PB داده را در فضای ابری ذخیره کنید؟ این استارت‌آپ می‌تواند این کار را با حداقل 10000 دلار در ماه برای شما انجام دهد – Qumulo می‌گوید که می‌تواند به Exabytes تبدیل شود و می‌خواهد نوارها را یک‌بار برای همیشه از بین ببرد.

(اعتبار تصویر: Shutterstock/Marko Aliaksandr) Qumulo Azure Native Qumulo Cold (ANQ Cold) را راه‌اندازی کرده است، که ادعا می‌کند اولین راه‌حل SaaS کاملاً بومی ابری است که برای ذخیره‌سازی و بازیابی داده‌های فایل «سرد» که به‌ندرت به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند، است. کاملاً سازگار با POSIX و به عنوان جایگزین داخلی برای ذخیره‌سازی نوار، ANQ Cold می‌تواند به عنوان یک سرویس فایل مستقل، یک هدف پشتیبان برای هر ذخیره‌سازی فایل، از جمله NAS قدیمی در محل، استفاده شود و ...
تصویری انتزاعی <a href= از فضای ذخیره سازی ابری." class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/7Gf69TkDxGzZPDGHpU4cN7.jpg">
(اعتبار تصویر: Shutterstock/Marko Aliaksandr)

Qumulo Azure Native Qumulo Cold (ANQ Cold) را راه‌اندازی کرده است، که ادعا می‌کند اولین راه‌حل SaaS کاملاً بومی ابری است که برای ذخیره‌سازی و بازیابی داده‌های فایل «سرد» که به‌ندرت به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند، است.

کاملاً سازگار با POSIX و به عنوان جایگزین داخلی برای ذخیره‌سازی نوار، ANQ Cold می‌تواند به عنوان یک سرویس فایل مستقل، یک هدف پشتیبان برای هر ذخیره‌سازی فایل، از جمله NAS قدیمی در محل، استفاده شود و می‌توان آن را ادغام کرد. به یک زیرساخت ذخیره سازی ترکیبی، دسترسی به داده های راه دور را مانند محلی بودن امکان پذیر می کند. همچنین می‌تواند به یک فایل سیستم در سطح اگزابایت در یک فضای نام واحد مقیاس شود.

رایان فاریس، معاون محصول در Qumulo گفت: «ANQ Cold یک تغییر دهنده بازی صنعتی برای ذخیره و بازیابی اقتصادی داده‌های فایل سرد است. برای در نظر گرفتن این موضوع با یک مورد استفاده رایج، مدیران فناوری اطلاعات بیمارستان مسئول داده‌های آرشیوی PACS می‌توانند از ANQ Cold برای نگهداری طولانی‌مدت تصاویر DICOM با کسری از هزینه‌های فعلی NAS قدیمی خود در محل استفاده کنند، در حالی که هنوز هم هستند. قادر به بازیابی فوری بیش از 200000 تصویر DICOM در ماه بدون هزینه های اضافی بازیابی اطلاعات رایج در سرویس های ابری بومی است.

بیمه در برابر باج افزار

ANQ Cold همچنین یک نسخه قوی و ایمن از داده های حیاتی را به عنوان بیمه در برابر حملات باج افزار ارائه می کند. کیران باگشپور، مدیر ارشد فناوری Qumulo گفت. «در ترکیب با عکس‌های فوری امضاشده رمزنگاری شده ما، مشتریان می‌توانند یک کپی «طلایی روزانه» در دسترس از داده‌های NAS، Qumulo یا ذخیره‌سازی قدیمی NAS در محل خود ایجاد کنند. به سادگی هیچ راه حل دیگری وجود ندارد که به طور مداوم مقرون به صرفه باشد و در عین حال به مشتریان این امکان را می دهد که به وضعیت خوب شناخته شده خود بازگردند و به همان سرعتی که با ANQ Cold فعالیت خود را از سر بگیرند.

قیمت این سرویس از 9.95 دلار به ازای هر ترابایت در ماه است (بسته به اینکه در کجای جهان هستید). مشتریان هر ماه 5 ترابایت بازیابی داده دریافت می‌کنند و هزینه بازیابی اضافی آن 0.03 دلار در هر گیگابایت است. حداقل محدودیت داده برای 250 ترابایت در ماه است، اما حداقل مبلغ قابل پرداخت 2487.50 دلار در ماه است. همچنین یک دوره نگهداری حداقل 120 روزه وجود دارد.

امروز می توانید یک دوره آزمایشی رایگان را شروع کنید.

بیشتر از TechRadar Pro

وین ویلیامز یک فریلنسر است که اخبار را برای TechRadar Pro می نویسد. او 30 سال است که درباره کامپیوتر، فناوری و وب می نویسد. در آن زمان او برای اکثر مجلات PC در بریتانیا می نوشت و تعدادی از آنها را نیز راه اندازی، ویرایش و منتشر کرد.

خبرکاو