سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

Xiaomi Civi 3 در ۲۵ می در چهار رنگ عرضه می شود

gsmarena_001-328.jpg
شیائومی امروز تاریخ عرضه گوشی هوشمند Civi 3 را تایید کرد - ۲۵ می خواهد بود. این میان رده با تمرکز بر طراحی، در چهار رنگ زیبا - بنفش رز، طلایی ماجراجویی، سبز نعنایی و خاکستری نارگیلی وارد بازار خواهد شد. رندرهای Xiaomi Civi 3 نشان می دهد که دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی با OIS و فلاش چهار LED در زیر جزیره دوربین Oreo شکل خواهد داشت. ما فرض می کنیم دوربین دوم برای تصاویر با زاویه فوق عریض و دوربین سوم احتمالاً یک لنز پرتره ...

شیائومی امروز تاریخ عرضه گوشی هوشمند Civi 3 را تایید کرد - ۲۵ می خواهد بود. این میان رده با تمرکز بر طراحی، در چهار رنگ زیبا - بنفش رز، طلایی ماجراجویی، سبز نعنایی و خاکستری نارگیلی وارد بازار خواهد شد.

Xiaomi Civi 3 در 25 می در چهار طرح شیک وارد بازار می شود

رندرهای Xiaomi Civi 3 نشان می دهد که دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی با OIS و فلاش چهار LED در زیر جزیره دوربین Oreo شکل خواهد داشت. ما فرض می کنیم دوربین دوم برای تصاویر با زاویه فوق عریض و دوربین سوم احتمالاً یک لنز پرتره است.

رنگ‌ها به طور مشترک با WGSN که یک شرکت پیش‌بینی روند است و همچنین به طراحی و مد شاخه می‌شود، توسعه می‌یابد. سه مدل از این مدل ها دارای پنل پشتی دو رنگ خواهند بود.

شیائومی سیوی 3شیائومی سیوی 3شیائومی سیوی 3شیائومی سیوی 3
شیائومی سیوی ۳

شیائومی در این مرحله اطلاعات زیادی در مورد مشخصات و ویژگی‌ها فاش نکرده است. بعید است که این گوشی در خارج از چین عرضه شود، حداقل نه با این نام.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

خبرکاو

منبع