متن خبر

X ویژگی Circle خود را در ماه اکتبر خاموش می کند

X ویژگی Circle خود را در ماه اکتبر خاموش می کند

شناسهٔ خبر: 436169 -
X، متعلق به ایلان ماسک که قبلا توییتر بود، ویژگی Circle خود را خاموش می کند - به تاریخچه پرشکوه خود پایان می دهد - این ویژگی به کاربران اجازه می داد یک پست را فقط با مجموعه ای از افراد به اشتراک بگذارند. این برداشت شبکه اجتماعی از ویژگی «دوستان نزدیک» اینستاگرام بود.

این شرکت بیان کرد که این ویژگی در ۳۱ اکتبر از بین خواهد رفت و کاربران نمی توانند افراد را به حلقه خود اضافه کنند.

«X از ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ حلقه‌ها را منسوخ می‌کند. پس از این تاریخ، نمی‌توانید پست‌های جدیدی ایجاد کنید که محدود به حلقه شما باشد، و همچنین نمی‌توانید افراد را به حلقه خود اضافه کنید. با این حال، می‌توانید با لغو فالو کردن افراد، همانطور که در زیر توضیح داده شده است، افراد را از حلقه خود حذف کنید.» X در صفحه پشتیبانی خود گفت.

این شرکت همچنان به افراد اجازه می دهد تا پست های دایره تاریخی خود را پس از تاریخ ضرب الاجل مشاهده کنند.

توییتر برای اولین بار ویژگی Circle را در آگوست ۲۰۲۲ و پس از چند ماه آزمایش آن در نسخه بتا راه اندازی کرد. این شرکت به افراد اجازه می دهد ۱۵۰ نفر را به حلقه خود اضافه کنند. کاربران مجاز به ایجاد تنها یک حلقه بودند.

در اوایل سال جاری، کاربران متوجه شدند که پست‌های حلقه آنها با یک پرچم سبز برچسب گذاری نشده است، و این باعث شد آنها فکر کنند که پست برای همه دنبال کنندگان آنها منتشر شده است. در حالی که این فقط یک ترس بود، در ماه آوریل، کاربران گزارش دادند که برخی از پست‌های حلقه آنها در جدول زمانی الگوریتمی For You افراد دیگر ظاهر می‌شوند. در ماه مه، این شرکت این باگ را به عنوان یک "حادثه امنیتی" تأیید کرد که ممکن است "کاربرانی خارج از حلقه توییتر شما" را برای مشاهده پست های Circle داشته باشد.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است