متن خبر

X هشدار می دهد که ممکن است دنبال کنندگان خود را از دست بدهید، زیرا این کار با ربات دیگری انجام می شود

X هشدار می دهد که ممکن است دنبال کنندگان خود را از دست بدهید، زیرا این کار با ربات دیگری انجام می شود

شناسهٔ خبر: 462217 -
X به کاربران هشدار می دهد که ممکن است کاهش تعداد فالوورهای خود را مشاهده کنند زیرا این شرکت تلاش می کند شبکه را از وجود برخی از هرزنامه ها و ربات ها پاک کند. از طریق اعلامیه ای که توسط حساب ایمنی X منتشر شده است، این شرکت در روز پنجشنبه یک "ابتکار مهم و پیشگیرانه" را برای حذف حساب هایی که قوانین X در مورد دستکاری پلت فرم و هرزنامه را نقض می کنند، آغاز خواهد کرد.

این اقدام اندکی پس از آن صورت گرفت که X انتصاب دو رهبر جدید را به تیم ایمنی خود اعلام کرد: کایلی مک‌رابرتس، کارمند فعلی X که اکنون رئیس بخش ایمنی است، و ییل کوهن، قبلاً از Publicis Media، که به عنوان رئیس ایمنی برند می‌پیوندد. راه حل های تبلیغ کننده

هرزنامه حوزه ای بوده است که ایلان ماسک آرزوی رسیدگی به آن را در X داشت و در نوامبر 2022 به کارمندان بيان کرد که قصد دارد مبارزه با هرزنامه ها را در اولویت قرار دهد.

با این حال، مبارزه با هرزنامه‌ها دشوارتر از آن چیزی است که او احتمالاً امیدوار بود، به‌ویژه پس از تعدیل‌های شغلی گسترده که باعث شد تیم اعتماد و ایمنی توییتر با کمبود نیرو مواجه شود، در حالی که نقش رئیس ایمنی به مدت 10 ماه پس از جدایی الا اروین و یوئل خالی بود. راث در دوران تصدی ماسک

همچنین پیشرفت‌های هوش مصنوعی، فرمانروایی در هرزنامه‌ها را دشوارتر کرده است.

در اوایل سال جاری، TechCrunch گزارش داد که برنامه ماسک برای الزام کاربران به پرداخت هزینه Verification به نظر نمی‌رسد مانع از مشارکت هرزنامه‌ها در این پلتفرم شود. تعدادی از ربات‌ها با چک‌های آبی تأییدشده به پست‌هایی در X با عبارت «متأسفم، نمی‌توانم پاسخی ارائه دهم، زیرا برخلاف خط‌مشی موارد استفاده OpenAI است» پاسخ می‌دهند - که نشانه‌ای از این موضوع است. نه مردم، بلکه ربات ها.

علاوه بر این، گزارش اخیر New York Intelligencer با ارسال پاسخ‌های صریح که به لینک‌هایی در بیو آن‌ها اشاره می‌کردند، افزایش هرزنامه‌هایی را که محتوای بزرگسالان را به سمت کاربران سوق می‌دهند، توضیح داد.

مقیاس هرزنامه ها در این شبکه یکی از مشکلاتی بود که ماسک در ابتدا سعی کرد از قرارداد 44 میلیارد دلاری توییتر عقب نشینی کند و بيان کرد که این شرکت در مورد تعداد ربات ها صادق نبوده است. اما این روزها، ماسک در حال تبلیغ است که X چگونه ترافیک بی‌سابقه‌ای را مشاهده می‌کند، بدون اینکه مشخص کند آیا شماره‌های خودش شامل ربات‌ها و هرزنامه‌ها می‌شود یا خیر.

طبق اعلام تیم X Safety، این شرکت در تلاش خود برای حذف هرزنامه ها و ربات ها از پلتفرم، "شبکه گسترده ای" ایجاد خواهد کرد که ممکن است منجر به کاهش تعداد فالوورها شود. این برای دوره جاروهای ربات در پلتفرم آن برابر است.

X همچنین پیوندی به فرمی را به اشتراک گذاشت که در آن کاربرانی که ناخواسته تحت تأثیر ربات‌ها قرار گرفته‌اند می‌توانند درخواست تجدیدنظر کنند.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است