متن خبر

Wix از GPT-3 OpenAI برای ایجاد متن تولید شده توسط هوش مصنوعی برای توسعه دهندگان وب استفاده می کند.

Wix از GPT-3 OpenAI برای ایجاد متن تولید شده توسط هوش مصنوعی برای توسعه دهندگان وب استفاده می کند.

اخبارWix از GPT-3 OpenAI برای ایجاد متن تولید شده توسط هوش مصنوعی برای توسعه دهندگان وب استفاده می کند.
شناسهٔ خبر: 267454 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Wix (در برگه جدید باز می شود) یک AI Text Creator در ابزار ویرایشگر Wix که اخیراً راه اندازی شده است ایجاد کرده است تا به کاربران کمک کند محتوای مناسب برای وب سایت های خود تولید کنند.

با استفاده از پلتفرم OpenAI's GTP-3، Wix's AI Text Creator می تواند عناوین و متن شخصی سازی شده ای را ایجاد کند که برای وب سایت های فردی فرموله شده است.

شرکت سازنده وب‌سایت (در برگه جدید باز می‌شود) او میگوید با انتشار AI Text Creator رویکردی تدریجی‌تر را در پیش گرفته است، با برنامه‌های اولیه برای راه‌اندازی به زبان انگلیسی قبل از انتشار گسترده‌تر در آینده.

مولد متن هوش مصنوعی

ابزار جدید هوش مصنوعی Wix با پرسیدن مجموعه‌ای از سوالات از کاربران که برای جمع‌آوری نتایج دقیق برای محتوای وب‌سایت طراحی شده‌اند، کار می‌کند.

با در نظر گرفتن ساده‌سازی فرآیند ساخت وب‌سایت، AI Text Creator مجموعه‌ای از عناوین، برچسب‌ها و پاراگراف‌های مناسب را برای توسعه‌دهندگان وب ایجاد می‌کند (که توسط کاربر وارد می‌شود که چندین ورودی در مورد متن وب‌سایت مورد نظر خود وارد می‌کند).

هنگامی که از وی پرسیده شد که آیا گوگل ممکن است این سایت ها را به دلیل استفاده از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی جریمه کند، سخنگوی Wix به TechRadar Pro بيان کرد که هوش مصنوعی توانایی ایجاد محتوا برای کاربر را دارد و سپس کاربر می تواند به راحتی آن را ویرایش کند، برخلاف ایجاد آن از طریق. خراشیدن

اودد ناچشون، سرپرست، گفت: "درک عمیق ما از محتوای وب سایت مانند طول متن مناسب، اطلاعات مهم برای برجسته کردن و لحن مناسب، همراه با GPT-3، کیفیت متن بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد که کلید داشتن یک وب سایت حرفه ای است. " ویرایشگر Wix و رئیس پلتفرم ویرایشگر Wix و Wix Media.

ما مشتاقانه منتظر ادامه استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی فرآیند ایجاد وب‌سایت برای کاربران خود هستیم.»

در سال 2022، Wix با راه‌اندازی یک ویرایشگر جدید که آپشن های Wix Artificial Design Intelligence (ADI) را با ویرایشگر Wix کلاسیک خود ترکیب می‌کند، سازنده وب‌سایت خود را ارتقا داد (در برگه جدید باز می‌شود) . قبلاً ویرایشگر سایت کلاسیک Wix از هوش مصنوعی استفاده نمی کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است