اخبار

WhatsApp Plus چیست و آیا باید از آن استفاده کرد؟

برنامه WhatsApp در یک پوشه برنامه
جیسون مونتویا / How-To Geek

WhatsApp Plus یک برنامه غیر رسمی است که توسط توسعه دهنده Rafalete ساخته شده است که شبیه به WhatsApp اصلی است. واتس اپ پلاس دارای ویژگی های زیادی است که واتس اپ از آنها بی بهره است. با این حال، توصیه می کنیم برای حداکثر امنیت و محافظت از داده های خصوصی خود، از WhatsApp Plus استفاده نکنید و به نسخه رسمی پایبند باشید.

WhatsApp Plus یک برنامه غیر رسمی اندروید است که بر پایه WhatsApp، برنامه پیام رسانی معروف و پرکاربرد تلفن همراه است. با این حال، WhatsApp Plus توسط همان شرکت ساخته نشده است. این یک نسخه اصلاح شده از WhatsApp است و توصیه می کنیم از آن استفاده نکنید.

WhatsApp Plus vs. WhatsApp Original—تفاوت آن چیست؟

WhatsApp Plus توسط یک توسعه دهنده به نام Rafalete توسعه یافته است. با این حال، WhatsApp اصلی توسط WhatsApp LLC ساخته شده است - که در سال ۲۰۱۴ به فیس بوک پیوست و اکنون بخشی از Meta است.

واتس اپ پلاس هنوز در دسترس است و به طور مداوم توسط Rafalete در حال توسعه است. با این حال، از آنجایی که دیگر در Google Play ظاهر نمی شود، تنها راه دریافت آن دانلود آن از وب سایت توسعه دهنده است.

ویژگی های منحصر به فرد WhatsApp Plus

واتس اپ پلاس دارای ویژگی های زیادی است که واتس اپ اصلی فاقد آن است. این شامل آپشن های پنهان کردن می‌شود، مانند امکان مخفی کردن وضعیت خود و علامت آبی دوتایی که نشان می‌دهد پیامی را دیده‌اید. علاوه بر این، WhatsApp Plus دارای بسیاری از تم های پشتیبانی شده، انواع شکلک ها، یک سیستم ضد حذف برای پیام ها، سبک های فونت اضافی و موارد دیگر است.

این ویژگی های منحصر به فرد باعث می شود WhatsApp Plus برای برخی از کاربران جذاب تر از واتس اپ اصلی به نظر برسد. همچنین، نمی‌توانید واتس‌اپ پلاس و واتس‌اپ را روی یک تلفن داشته باشید، اولی دومی را بازنویسی می‌کند.

آیا واتس اپ پلاس ایمن است؟

توصیه می کنیم از WhatsApp Plus برای ایمن نگه داشتن اطلاعات خصوصی خود استفاده نکنید. WhatsApp Plus یک نسخه غیر رسمی و تغییر یافته واتس اپ است. به جای اینکه فقط به داده های خود به WhatsApp اعتماد کنید، به این توسعه دهنده دیگر اعتماد دارید.

شما باید WhatsApp Plus را از خارج از Google Play دریافت کنید، و فروشگاه Play آن را از نظر ایمنی تحلیل نکرده است.

برنامه‌های مخرب Android می‌توانند حاوی بدافزار باشند، یا ممکن است به حریم خصوصی شما احترام نگذارند و ممکن است داده‌های خصوصی شما را به جای دیگری ارسال کنند—به‌ویژه با برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده‌ای که برای ایمن نگه‌داشتن مکالمات به آن وابسته هستید، مهم است.

هیچ توافق نامه کاربری یا شرایط استفاده ای برای WhatsApp Plus وجود ندارد، که نشانه خوبی نیست.

آیا واتس اپ پلاس قانونی است؟

قانونی بودن فنی بسته به کشوری که در آن هستید متفاوت است. با این حال، در حالی که تقریباً مطمئناً خودتان برای استفاده از برنامه دچار مشکل قانونی نخواهید شد (این نوع موارد معمولاً برای توسعه دهندگان برنامه هایی مانند WhatsApp Plus محفوظ است)، با استفاده از واتس اپ پلاس شرایط خدمات تعیین شده توسط واتس اپ اصلی را نقض می کند. در نتیجه، حساب WhatsApp شما ممکن است مسدود شود. اگر حساب واتس اپ شما مسدود شود، تمام مخاطبین واتس اپ، سابقه چت و سایر داده های برنامه را از دست خواهید داد.

آیا باید از WhatsApp Plus استفاده کنید؟

در نهایت، توصیه می کنیم از برنامه های کاربردی از منابع قابل اعتماد استفاده کنید، به خصوص زمانی که داده های خصوصی شما به طور بالقوه در معرض خطر هستند. بهتر است نسخه رسمی WhatsApp را از فروشگاه Google Play (یا فروشگاه App iPhone) دریافت کنید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *