اخبار

Wellthy 25 میلیون دلار برای کمک به مراقبین که کمتر تحت فشار قرار می گیرند، به دست می آورد

به دلیلی به آن نسل ساندویچ می گویند.

میلیون‌ها نفر در ایالات متحده با بالا رفتن سن یا مقابله با بیماری‌ها از والدین مراقبت می‌کنند. نیازهای همیشگی مراقبت، اغلب در حین کار و تربیت کودکان به طور همزمان، می تواند تلفات زیادی داشته باشد.

این غیرمعمول نیست که مراقبین در حین رسیدگی به پیچیدگی های اداری و لجستیکی مراقبت از والدین احساس غمگینی کنند. Wellthy استارت‌آپی است که با هدف کمک به مراقبان برای مقابله با تمام جنبه‌های مسئولیت‌های مختلف خود، مجهزتر شده و به‌عنوان یک «دربان مراقبت با قابلیت فناوری» شناخته می‌شود. بنیانگذار آن، لیندسی حقوقدان-روزنر، از نزدیک می‌داند که مراقبت چقدر می‌تواند چالش برانگیز باشد. او ۲۸ سال را به عنوان مراقب اصلی مادرش که مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس بود گذراند. در آن زمان، او همچنین به عنوان یک مدیر بازاریابی در مایکروسافت شغل تمام وقت داشت.

اعتبار تصویر: Wellthy

Jurist-Rosner Wellthy را در سال ۲۰۱۵ تأسیس کرد (این استارتاپ در واقع به عنوان یک شرکت کننده در Battlefield در TechCrunch Disrupt در آن سال راه اندازی شد ) تا به دیگرانی مانند خودش که در کار و مراقبت بودند کمک کند. در ابتدا، این شرکت خدمات خود را مستقیماً به مصرف‌کننده ارائه می‌کرد، اما تا سال ۲۰۱۷، کار با کارفرمایان را آغاز کرد تا کسب‌وکارها بتوانند هزینه Wellthy را به عنوان مزیت کارمند پوشش دهند. شرکت هایی مانند Salesforce و Snap بلافاصله ثبت نام کردند.

Wellthy با استخدام افراد «ماهر»، که بسیاری از آنها مددکار اجتماعی هستند، کار می‌کند و آنها را با خانواده‌ها هماهنگ می‌کند تا در مواردی مانند گرفتن نوبت‌های بعدی با پزشک، تأمین حمل‌ونقل برای آن قرار ملاقات‌ها و تهیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز به آنها کمک کند.

Jurist-Rosner گفت: "هدف این است که زندگی آنها را بهتر و آسانتر کنیم، اما همچنین به صرفه جویی در پول کمک کنیم." "مراقبت بسیار گران و مبهم است - و دسترسی یک مسئله است. "

کارفرمایان علاقه مند به کمک به کارمندان خود در مراقبت هستند، زیرا یکی از دلایلی که افراد نیروی کار را ترک می کنند به دلیل تلاش برای مراقبت از عزیزانشان است.

Jurist-Rosner گفت: "این یک موضوع غیر معمول نیست و در عین حال بسیار مورد بحث قرار گرفته است. " "به نظر می رسد که سلامت روان و سلامت زنان توجه شایسته ای را به خود جلب کرده است، اما مراقبت هنوز واقعاً تحت نظر است. "

Jurist-Rosner بیان کرد که Wellthy در سال ۲۰۲۰ پس از شیوع بیماری همه‌گیر کووید-۱۹، شاهد «انفجار» کسب‌وکار خود بود، زیرا مراقبت‌ها حتی چالش‌برانگیزتر شد «و کارفرمایان در حال کشف این بودند که چگونه می‌توانند به بهترین شکل از کارمندان حمایت کنند. از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ تعداد زندگی تحت پوشش مزایای Wellthy از حدود ۱۰۰۰۰۰ به ۲ میلیون نفر افزایش یافته است. و در حالی که این شرکت از افشای ارقام درآمد سخت خودداری کرد، Jurist-Rosner می گوید که از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ شاهد رشد ۱۷ برابری درآمد بوده است.

امروزه، Wellthy با برنامه‌های بهداشتی و صدها شرکت، از جمله ۳۰ کارفرما از ۵۰۰ کارفرمای Fortune، شش نفر از ۱۰ کارفرمای برتر، و مشاغلی مانند Best Buy، Cisco و Hilton کار می‌کند. برای حمایت از رشد مستمر، Wellthy فقط ۲۵.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد. در تلاش برای گسترش خدمات خود، این استارت آپ L antern را خریداری کرده است، یک شرکت عام المنفعه که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و راهنمایی هایی را برای افراد و خانواده ها در مسیر زندگی قبل و بعد از مرگ ارائه می دهد.  

Wellthy هنوز هم یک تجارت خصوصی دارد اما آن را تبلیغ نمی کند. اساساً وجود دارد تا اگر یک کارمند شرکتی را ترک کند که برای دسترسی به خدمات Wellthy پول پرداخت کرده است، همچنان می تواند کمک بگیرد.

در مجموع از زمان شروع، Wellthy کمی بیش از ۷۷ میلیون دلار جمع آوری کرده است. آخرین تامین مالی آن یک دور افزایشی بود، اما Jurist-Rosner بیان کرد که این چیزی نیست که شرکت روی آن متمرکز شده است.

بنیانگذار و مدیر عامل لیندسی ژوریست-روزنر به همراه والدینش. اعتبار تصویر: Wellthy

او گفت: «این یک افزایش فرصت طلبانه برای ما بود. ما کارهای زیادی در بخش فناوری برای حمایت از رشد خود داریم و در حال راه اندازی با برخی از شرکت های بیمه سلامت هستیم. پس ، حرکت زیادی وجود دارد که می‌خواستیم بتوانیم با سرمایه‌گذاری واقعی به حمایت خود ادامه دهیم.»

پشتیبانان قبلی هرست و الدریج به طور مشترک تامین مالی را رهبری کردند (هر دو نیز از مشتریان Wellthy هستند)، که شامل مشارکت حامیان جدید Citi Impact Fund، Cercano Management (صندوق خانواده پل آلن) و Stardust Equity و حامیان فعلی مانند ReThink Impact بود.

در حال حاضر، Wellthy مستقر در نیویورک حدود ۳۵۰ کارفرما دارد که ۹۰٪ آنها تمام وقت هستند.

تاد بوهلی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل الدریج، معتقد است که Wellthy به تعریف و هدایت نوآوری در بازار مراقبت کمک کرده است.

رایان علم، معاون ارشد صندوق تاثیر سیتی، خاطرنشان می کند که از هر پنج بزرگسال در آمریکا یک نفر مراقب است.

او گفت : " این عدد بزرگی است که تنها در چند دهه آینده رشد خواهد کرد. " «هرکسی که مراقب یکی از عزیزانش بوده است، احتمالاً به شما خواهد بیان کرد که این یکی از سخت‌ترین مشاغلی است که تا به حال داشته‌اند. در واقع، مردم به دلیل اینکه با چالش های مراقبت در خانه دست و پنجه نرم می کنند، با نرخ های نگران کننده ای از نیروی کار خارج می شوند. Wellthy رهبر بازار در حل آن است و این یک امتیاز است که از ماموریت آنها حمایت کنیم.

خبرکاو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *